Bricklink - už jste se s tím někdo setkal ?

Založil MLT, 12.05.2014, 14:12:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mr. Cube

Tak Kalousek už fušuje do Lega :) No pokud byl ten e-mail v podobném duchu, jako ten zveřejněný, tak mi to oficiální v žádném případě nepřipadá.

Frco

Nechcem zakladať zbytočne ďalšiu tému.

Chcem predať na Bricklinku viacero MISB setov (LOTR, Hobbit, Castle...) v jednom veľkom Superlote.
Aby som zbytočne nepredával povedzme 10 LOTR setov po jednom, ale nech si to niekto kúpi naraz.
Vytvoril som daný Superlot. A dal som do neho sety (medziným napríklad aj set číslo 9469).

Teraz keď dám ale na Bricklinku vyhľadávať set 9469, tak mi ho vôbec neukáže, že ho mám v ponuke v tom Superlote. Ako sa teda moji zákazníci dozvedia o tom, že takéto niečo predávam, keď sa tieto sety z daného Superlotu nezobrazujú vo výsledkoch vyhľadávania?

tomas.

Citace od: Frco kdy 08.10.2022, 20:18:48Nechcem zakladať zbytočne ďalšiu tému.

Chcem predať na Bricklinku viacero MISB setov (LOTR, Hobbit, Castle...) v jednom veľkom Superlote.
Aby som zbytočne nepredával povedzme 10 LOTR setov po jednom, ale nech si to niekto kúpi naraz.
Vytvoril som daný Superlot. A dal som do neho sety (medziným napríklad aj set číslo 9469).

Teraz keď dám ale na Bricklinku vyhľadávať set 9469, tak mi ho vôbec neukáže, že ho mám v ponuke v tom Superlote. Ako sa teda moji zákazníci dozvedia o tom, že takéto niečo predávam, keď sa tieto sety z daného Superlotu nezobrazujú vo výsledkoch vyhľadávania?
Superloty jsou v tomhle naprd. Aby se nabídky zobrazily, tak je potřeba zaškrtnout "Include Super Lots".

milanv

Citace od: tomas. kdy 09.10.2022, 09:44:34Superloty jsou v tomhle naprd. Aby se nabídky zobrazily, tak je potřeba zaškrtnout "Include Super Lots".
Přesně tak. Jen dodám pro jistotu, že Tomáš mluví o nastavení vyhledávání u uživatele, tedy obchod to nijak ovlivnit nemůže. A ve výchozím nastavení jsou superloty vypnuté a mnoho lidí ani o tom nastavení neví a neví tudíž, že o něco přichází.
Jinými slovy: z pohledu obchodníka je to asi vážně na prd...
Pán na Žlutém hradě

Frco

Ďakujem za odpovede. Áno, vyzerá to, že predávať sety ako superloty je celkom náročné...