shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

ditetemnaporad

Citace od: horde kdy 29.11.2022, 21:24:21Star Wars - Obrana planety Hoth (battle pack). Podle mě tam na BF nebyl - a pokud ano, tak ne se 40 procenty slevy

40%

skipper

Nemci ho mali. Ale zas Nemci idú z iného skladu, na začiatku BF mali asi o pár setov viac v ponuke.
Avšak Poliaci idú z toho istého ako CZ,SK,... a mali to tiež za -40%, aj s odkazom na lokálnu verziu  :P

Matthes_CS

PaB pozastaveny nákupy standartních dílků do ledna, nyní lze pouze nejprodávanější.

MLT

Citace od: horde kdy 29.11.2022, 21:24:21Star Wars - Obrana planety Hoth (battle pack). Podle mě tam na BF nebyl - a pokud ano, tak ne se 40 procenty slevy


Ale je tam dneska se 40% slevou....  :D

https://www.lego.com/cs-cz/product/defence-of-hoth-40557


STARHAWK

Citace od: MLT kdy 30.11.2022, 11:43:36
Citace od: horde kdy 29.11.2022, 21:24:21Star Wars - Obrana planety Hoth (battle pack). Podle mě tam na BF nebyl - a pokud ano, tak ne se 40 procenty slevy


Ale je tam dneska se 40% slevou....  :D

https://www.lego.com/cs-cz/product/defence-of-hoth-40557



Bol aj na BF s touto zlavou, minimalne teda pre SK trh. Objednaval som ich spolu s jednim HP legom a pouzil som tie 5eur VIP BF kupony vsetky 4. Jedine co sa mi na BF oplatilo kupovat, bo ten HP set som potreboval k vianociam aj tak.

MLT

Tak dnes mne opět LEGO shop vyhnal adrenalin do neskutečné výšky....

Koupil jsem za VIP bodíky nějaké ty sety a klíčenky, ale jelikož ke každé obj jde dát jen jeden kod, tak samozřejmě musím udělat vícero objednávek. Takže jsem chtěl udělat 2 obj.
Nic mne tam nezaujalo, nic mne nelákalo, ale nechtěl jsem, aby mi odměna (zaplacená body propadla), tak jsem napsal mojí ségře, zda nechce něco pro kluky nebo její nějaké kamarádky, ať se tam mrknou.

Kamarádka ségry si vybrala 2 x Elvise z řady ART, mají ho ve výprodeji s 30% slevou. Poslala mi print screen, abych věděl o co se jedná. Byl tam limit 5 ks na objednávku.
Já si jeden kus kupoval v létě (za plnou cenu), tak si říkám, je to OK a objednávku jsem udělal.

Cca po hodině mi přišel email s oznámením, že moje objednávka byla stornována pro překročení limitu právě u setu 31204. Nechápal jsem to, ale když jsem najel ne lego shop, byl tam (a je i nyní) limit 2 ks.

Takže ty šmejdi po tom co jsem to objednal, respektive až hodinu po tom, snížili limit ks a obj. mi zrušili. Vím, že o kód na klíčenku a i uplatněné body si mohu (a taky to udělám) požádat, aby mi poslali kód jiný a body zpět připsali, ale skutečně mne s... to jejich chování, to hraničí normálně se stížností na ČOIku.

Ještě že mám ten print screen starý cca 1 min před objednáním, škoda že nešel při mojí stížnosti jim ho tam vložit. Doufám že zareagují a pak jim to pošlu přímo na e-mail.

Takže moje letošní asi pátá objednávka, a opět zase nějaký problém, respektive podvod z jejich strany.

Už tam opravdu nekoupím vůbec, ale vůbec nic, počkám na jejich vyjádření, pak tam slečně pošlu všechny VIP kody co mám a budu to chtít poslat vše naráz v jedné objednávce s něčím, co je mi uplně jedno.


STARHAWK

Citace od: MLT kdy 01.12.2022, 23:00:00Elvise z řady ART, mají ho ve výprodeji s 30% slevou.

Sa cudujem, ze tieto ART sprostosti z dielikov zadarmo v kazdom legu niekto aj kupuje a este s tym davaju taketo drahoty, ze 2ks na zakaznika.

Tie ine typy art co su z plates im tam hniju za 40% dole este stale.

Fricoolinek

#1837
Tento víkend jsou tam VIP body za 2-násobek.

Dále Vánoční Vláček 30584 nad 1040 Kč, Legrace a styl 40512 nad 1300 Kč (vedle 150 ks harampádí má i dva růžové čuníky, co mají cenu asi 3 USD každý), Santova dílna 40565 nad 3910 Kč a hřejivá dečka 5007622 nad 5210 Kč. Lze kombinovat, takže za nákup 3910+ máte všechny čtyři, ale to je tu asi známo. :o)

Frco

Momentálne posledných pár dní na lego shope nedávajú absolútne nič k nákupu. Žiadne GWP, ani jeden jediný smiešny polybag.
To hádam nemyslia vážne. Človek by tam ešte niečo kúpil na poslednú chvíľu pred Vianocami a oni sa ani nesnažia  :D 
Ale asi nás nechcú príliš rozmaznávať po VIP víkende, Black Friday...atď  :)

Colonel32


ditetemnaporad

Nic tak důležitého, jenom drobná paralela ke Colonelově vláknu "Chyby a inkonzistence v oficiálních LEGO materiálech".

Oficiální email od LEGO z 1.1.2023:
"Vypusť znovu do vesmíru klasiku z 80. let. Získej Křižník Blacktron jako dárek k LEGO® nákupům nad 4 618 Kč.*"

Oficiální web:
"Nabídka sady LEGO® Icons Křižník Blacktron (40580) jako dárek platí pro nákupy na webu LEGO.com, v prodejnách LEGO Store a pro telefonické objednávky z LEGO katalogu od 1. 1. do 14. 1. 2023, pouze do vyčerpání zásob. Pro získání této odměny musí být hodnota nákupu nejméně 4 999 Kč (pouze zboží LEGO)."

Matthes_CS

Za 500 VIP bodů polybag Panda 30641, za 300 bodů polybag 30503 zvířátka.

Pool

Citace od: ditetemnaporad kdy 02.01.2023, 11:42:37Nic tak důležitého, jenom drobná paralela ke Colonelově vláknu "Chyby a inkonzistence v oficiálních LEGO materiálech".

Oficiální email od LEGO z 1.1.2023:
"Vypusť znovu do vesmíru klasiku z 80. let. Získej Křižník Blacktron jako dárek k LEGO® nákupům nad 4 618 Kč.*"

Oficiální web:
"Nabídka sady LEGO® Icons Křižník Blacktron (40580) jako dárek platí pro nákupy na webu LEGO.com, v prodejnách LEGO Store a pro telefonické objednávky z LEGO katalogu od 1. 1. do 14. 1. 2023, pouze do vyčerpání zásob. Pro získání této odměny musí být hodnota nákupu nejméně 4 999 Kč (pouze zboží LEGO)."

Ta inflace je velká sviňa, stačí den a musí zdražit >:D  >:D  >:D

Colonel32

LEGO 40605
Je rok Králíka, který můžeš oslavit s parádním balíčkem plným úžasných LEGO® prvků, a rozšířit si tak své oblíbené sady. Získej tuhle sadu VIP doplňků jako dárek k nákupům LEGO® sad nad 1 299 Kč. Nabídka platí od 1. 1. do 25. 1. 2023 nebo do vyčerpání zásob.*

LEGO 40575
Oslav lunární Nový rok s tímhle roztomilým výstavním modelem Rok Králíka, kterému nechybí pohyblivé uši ani podstavec s květinami a dárková obálka. Získej tento dárek k nákupům LEGO® sad nad 2 199 Kč. Nabídka platí od 15. 1. do 25. 1. 2023 nebo do vyčerpání zásob.*

LEGO 40583
VIP: Přines si domů celý svět
Tato první sada nové kolekce LEGO® Domy světa je inspirovaná architektonickou krásou jihoamerických domovů plných překrásných barev. Modulární dům s úžasným interiérem. Získej tuhle sadu jako VIP dárek k nákupům sad LEGO nad 6 599 Kč. Nejsi VIP člen? Přidej se ještě dnes – je to zdarma. Nabídka platí od 15. 1. do 25. 1., pouze do vyčerpání zásob.*


Colonel32

.

juggleman

Nevim, zda to vite, ale je ve svete (a diky Bohu ted i v CR na Chodove) bezne, ze kdyz v kamennem obchode zbyvaji GWP z minule akce (BlackTron koncil k 14.1.), tak se potom dava i k nasledujici akci, ktera hned navazuje (15.1.).
Takze kdyz clovek prisel brzy rano 15.1. v 9:00 do Lego Store Chodov, dostal vsechny nize vyjmenovane polozky + BlackTron. No a MEGA akce by byvale byla koupit EIFFEL TOWER, protoze jim na pokladne zbyvalo 5 kusu GWP-kancelar-Eiffela pro Eiffel, takze by clovek celkem bral vazne 5x GWP.
Mejte se!

Fricoolinek

Domeček pěkný, jenom ještě x2 do minifig měřítka.   :) Pokud by taková to serie opravdu byla v minifig měřítku, tak cenově by se to nemuselo nevejít někam do 50-60 USD/1250-1500 Kč. Když to třeba člověk srovná s Vánoce na hlavní ulici (10308) za 2 500,- Tam možná ta hračkárna i ty hudebniny byly o něco menší, než by bylo fajn, ale pokud by člověk ještě vzal půlku "kostkového objemu" z toho, co měla tramvaj, zastávka a stromek a na boostoval tím jeden domek, tak by celkem vyrostl.

Colonel32

Volitelná odměna za nákup na S@H - výtisky původních patentů.

Colonel32

.

Anatyt

Nič moc.

Fricoolinek

https://lego.heureka.cz/lego-icons-10305-hrad-lviho-rytire/#prehled/

Ví vlastně někdo, jaké jsou cesty těch hradů do těchto (čtyř) e-shopů? Nějaká šedá zóna? Nějak se mi nechce věřit, že kdyby to LEGO ofiko provávalo za VOC, tak by to neskočily všechny Alzy a Mally...

tomminoo

Zeptejte se přímo jednoho z provozovatelů zde, je tu aktivním členem.

Šedá zóna to být nemusí, hrad prodávají dráž než je moc. Dokáži si představit, že koupí z oficiálního shopu za moc a dále jej prodávají. Spíš půjde o to mít plnou nabídku setů a být zajímaví pro zákazníky. Hard to find sety jsou v českých eshopech zpravidla dražší než na lego.com.

Hana129

#1852
Přesně tak, je to koupeno přímo na lego.com, jinak je tento set pro běžný prodej nedostupný.

Vše se, ale může změnit, což se stává, že to některý seženou i pod cenou.

Colonel32

Je někde přehled setů, které se nadají koupit v běžné distribuci, ale pouze přímo od Lega?

Hana129

Citace od: Colonel32 kdy 09.02.2023, 16:22:34Je někde přehled setů, které se nadají koupit v běžné distribuci, ale pouze přímo od Lega?

Nemám ho, tak nevím, někdy je mi záhadou, kde některé obchody berou některé sety a i ceny.

Anatyt

Veď tak ako si napísala vyššie - kúpia na Lego Shope, nahodia si maržu a ponúkajú ďalej. Druhá možnosť je spadnutá paleta z kamiónu z Jíren. Ale to si oficiálne shopy dovoliť asi nemôžu.

ditetemnaporad

U chystaného GWP 40586 je na oficiálním webu již návod a přijde mi velmi vtipné, že jedním z kroků v něm obsažených, je i postup, jak do stěhovacího vozu naskládat veškeré vybavení. Nic podobného si nepamatuji :)

40586

Anatyt

Vtipný hlavolam. ;) Ježek v kleci.

Fricoolinek

https://www.topshop24.cz/lego-icons-10305-hrad-lviho-rytire/

Tak nám Hrádek prolomil 5-místnou hranici. Smysl mi to nedává. Ok, v Reichu se prodává za 400 Éček (cca 9600 Kč), ale i kdyby to tam nějak sehnal, tak co dál? Teoreticky by tam udělali 400 Kč + dárek + VIP bodíky. Ale přeci to nemůže pro velkej e-shop dávat smysl. Ten snad by chtěl mít marži v desítkách %, dejme tomu, že by to někde sehnal za nějakých 8 000... Ale kde? (a už jsme zase u toho)

Colonel32

Citace od: Fricoolinek kdy 12.02.2023, 19:45:05Ale přeci to nemůže pro velkej e-shop dávat smysl.

Může. Můžou to dělat kvůli reklamě (jsme nejlevnější kdo to nabízí), lidi si to s nima asociují a budou tam nakupovat víc, i jiné věci kde mají lepší marži. Současně, aktuálně jsou VIP body x2, VIP body za nákup hradu udělají slevu cca 1000kč na další nákup + promo set sanitka, kterej můžou střelit taky. Takže jsou 800kč + sanitka na jeden nákup v plusu.