Pavlova trains flotila(POZOR sety neodpovídají originálu).

Založil dědek, 29.07.2011, 13:07:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dědek

Musím trochu omezit stavbu červených vagonků, dochází nám "uhlí"... ;)

Icewalker

Citace od: dědek kdy 17.02.2017, 12:15:50
Musím trochu omezit stavbu červených vagonků, dochází nám "uhlí"... ;)
Jo, tyhle uhláky... Vždycky je počítám, když náhodou vlak projíždí kolem. To mě od dětských let neopustilo ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

dědek

Tyto tři soupravy se ji na panelu líbí nejvíce... :-\

dědek

Tak jsem dal na Ondřeje a koupil sety dva.
Abych mohl udělat tři pořádný vagony... :-\

hobby

Dědku, já jsem taky koupil dva (včera přišel druhý), ale ne proto, abych dělal další, či delší vagon a aby stály ve vitríně, ale abych z něj udělal šestistudovku a mohl ji použít do kolejiště. Zrovna ji stavím a jsou to docela komplikace - úplně jiné uvažování a technologie, všechno jinak, kvantum kostek k nepoužití, jiné chybí. Snažím se maximálně držet originálu se vším, co jde. Pochopitelně, interier nejde použít vůbec (tak akorát psací stroj + lampičky :) ). Doufám, že se to podaří a brzy to sem dám k porovnání.
PS:
Rád bych viděl ty úpravy jiných kostkařů; pokud vím, tak jedinou úpravu lokotky jsem zde publikoval já. Tak co vy další?

roko86

Taky jsem koupil dva sety.Dva vagóny jsou málo na orient expres. Aš bude čas chci to taký předělat k velikosti vagónu Santa fe

dědek

#96
Hobby, já tady klamu tělem. Ten druhý set je můj penzijní fond. :)
Nevím jak začít? Děsí mne ta hromada pytlíků.
Nikdy jsem nestavěl set, který jich měl víc jak deset...

otaznik

Citace od: dědek kdy 21.02.2024, 22:15:56Nevím jak začít? Děsí mne ta hromada pytlíků.
Nikdy jsem nestavěl set, který jich měl víc jak deset...
Já bych začal pytlíkem číslo 1.  ;D

dědek

#98
Ondřeji, tak to je pro mne špatná rada. Podstavec stavět nechci a na panel se nehodí... ;)
Tak asi pytlík číslo 3 ?

otaznik

Citace od: dědek kdy 22.02.2024, 08:47:34Ondřeji, tak to je pro mne špatná rada. Podstavec stavět nechci a na panel se nehodí... ;)
Tak asi pytlík číslo 3 ?
Jéé, dostal jsi mě, já zapomněl na ten skvělý podstavec. Máš pravdu, ani já jsem ho nestavěl.  :)

hobby

Citace od: dědek kdy 22.02.2024, 09:07:27Chtěl bych z nich udělat rovnou "sedmistud"...
Myslím, že jeden bys měl postavit, je škoda ho vymechat, protože je to pěkný set, hlavně vagony. Bohužel, jen na poličku.
A říkáš sedmistud? Zajímavé, ale i šestistud dá hodně zabrat - plno kostek chybí, mnohem víc přebývá. Já ho mám rozpracovaný (délka 32 studů) a už se s ním zaměstnáuvám dva dny a ještě dále budu. Doplňuji z vlastních zásob a kombinuji jak se dá, protože se mi nechce na bricklink.
Lokotka bude sedmistudová, jako Emeralda.
Tak jsem zvědavý, jak to vyřešíš.

Icewalker

Citace od: hobby kdy 22.02.2024, 10:08:25A říkáš sedmistud? Zajímavé, ale i šestistud dá hodně zabrat - plno kostek chybí, mnohem víc přebývá. Já ho mám rozpracovaný (délka 32 studů) a už se s ním zaměstnáuvám dva dny a ještě dále budu. Doplňuji z vlastních zásob a kombinuji jak se dá, protože se mi nechce na bricklink.
Ahoj hobby, prosím pak o prezentaci "6-studové" verze :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

dědek

Tak stačilo, že originální vagony projedou "tunelem" a už se mi do předělávky nechce.
Jen tam dám staré dobré nárazníky s magnety.