tomasnf1 na BL

Založil wallac, 15.05.2015, 09:27:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

wallac

Rád bych upozornil na zabanovaného uživatele tomasnf1 (Tomáš Franěk), který si evidentně neustále vytváří nové účty.. Objednávky neustále mění, platí pozdě nebo vůbec.. Kdyby od někoho náhodou nakupoval (určitě pod novou přezdívkou, možná i jménem, které pak změní), nechte si nejdříve zaplatit a pak teprve objednávku připravujte, je dost možné, že celou objednávku nebo alespoň půlku zruší, nebo nezaplatí.. Vystupuje, či vystupoval pod těmito přezdívkami:

tsoukalos            Alteco (331)             Oct 31, 2016
tsoukaulos    Alteco (331)             Oct 31, 2016
tomasatow     tomasnf1 (148)     May 14, 2015
magumagu5    tomasnf1 (148)     Mar 27, 2015
totem001      tomasnf1 (148)     Mar 27, 2015
totem01            tomasnf1 (148)     Mar 27, 2015
matador01    tomasnf1 (148)     Mar 27, 2015
mirsoves            tomasnf1 (148)     Mar 27, 2015
totem4            tomasnf1 (148)     Mar 27, 2015
totem5            tomasnf1 (148)     Mar 27, 2015
magumagu001    tomasnf1 (148)     Mar 27, 2015
totem3            tomasnf1 (148)     Mar 26, 2015
totem1          tomasnf1 (148)     Mar 18, 2015
totem            tomasnf1 (148)     Mar 10, 2015
tomtom1       tomasnf1 (148)     Mar 5, 2015
magumagu3    tomasnf1 (148)     Mar 4, 2015
magumagu4    tomasnf1 (148)     Mar 4, 2015
magumagu2    tomasnf1 (148)     Mar 3, 2015
magumagu1    tomasnf1 (148)     Mar 3, 2015
magumagu    tomasnf1 (148)     Nov 20, 2014
tomasnf            tomasnf1 (148)     Mar 31, 2011

wallac

Prosím o přesunutí do černé listiny..

Tomtombuy


wallac

Je to možné, já mám info jen z Bricklink..

Valentin Dobrotivý

ano, je to on. já jsem od něj pár věcí koupil a bylo to celkem OK.

na aukru figuruje asi pod třemi nicky.

VD

Lego town

Citace od: Valentin Dobrotivý kdy 15.05.2015, 16:59:47
ano, je to on. já jsem od něj pár věcí koupil a bylo to celkem OK.

na aukru figuruje asi pod třemi nicky.

VD
Ak sa nemilim ma len 2nicky na Aukro ;) samozrejme moze mat aj 3nicky ale ja poznam len 2nicky ktore mozem potvrdit ze su to jeho ;)

Valentin Dobrotivý

Hmmm...a není to jedno?

VD

Johny650

Já osobně nemám rád když si na BL udělám objednávku a když mi dojde domů a je místo dílku třeba 5Kč. A já to mam třeba do setu, který prodávám a je to na ... Za mě by ten kdo má v BL dílky je musí mít skladem a když ne na to předem pak upozornit a nabidnout alternativu. A to že někteři zde maji napsáno nové a pak mi dojde zaprášeny dílek z půlku (použit v mocu)

Hana129

Citace od: maximus-ovidius kdy 03.07.2015, 17:19:29
..v každém případě  každý rozumný prodejce připravuje objednávku až po zaplacení..přijde mi to jako standartní věc , je docela pitomost to připravovat napřed


Tak já osobně chystám taky  objednávky před fakturací a myslím, že to tak  funguje u většiny. Je špatné pak zjistit, že něco chybí, když už je to zaplaceno.

V tom wallace naprosto chápu, je to velice nepříjemné, překopávat přichystanou objednávku, je třeba na případnou změnu - nechání otevřené objednávky předem upozornit - domluvit se!

Navíc se mi nelíbí tolik registrací   ???, to nechápu vůbec.

pryb

Mno, to je poměrně zajímavý přístup. Možná by nebylo od věci přečíst si podmínky BrickLinku...

Citace od: maximus-ovidius kdy 03.07.2015, 17:19:29
za druhé  to že v objednávku  upravím a něco z ní vyhodím    před odesláním mi přijde naprosto normální..jestli vy to někdo na bricklinku neděláte je to vaše chyba ,  já to tedy dělám a nevidím na tom nic špatného
Předpokládám, že nemluvíš o vyhození z košíku před odesláním objednávky. To s dovolením normální není. Jakmile objednáš, jsi podle pravidel BL povinnen zakoupit. Můžeš požádat prodejce o vyřazení dílu, ovšem je na jeho vůli, jestli vyhoví nebo ne.

Citace od: maximus-ovidius kdy 03.07.2015, 17:19:29
..že třeba zjistim že objednaný dily náhodou vlastně mám, tak je z objednávky vyřadím..  ale podotýkám zakázáno to není !!! ..tak že je dobré  si to dát  do  podmínek  prodeje pokud se vám   jakákoliv  úprava objednávky ex post nelíbí ,a že si to tedy nepřejete ..nic takového tam bohužel nemá ani wallac  tudíž co není  zakázáno je povoleno ..
No... možná si přečti ty pravidla.

Citace od: maximus-ovidius kdy 03.07.2015, 17:19:29
v každém případě  každý rozumný prodejce připravuje objednávku až po zaplacení..přijde mi to jako standartní věc , je docela pitomost to připravovat napřed
Pitomci jako já to tak dělají, a to ze dvou důvodů:
- podle celkové hmotnosti včetně krabice se následně určí poštovné
- jak píše Hanka, je trapné nechat si něco zaplatit a pak zjistit, že to nemůžu najít

Citace od: maximus-ovidius kdy 03.07.2015, 17:19:29
dále ...ano  platím pozdě ..ale to hlavně proto že postupně přidávám další dily do objednávky respektive nevím zda tam ještě něco přidám  ..proto obvykle nechávám objednávky otevřené raděj o něco déle ...
To ti opět může prodejce dovolit (a já to tak dělám), ale opět si nemyslím, že by na to byl jakýkoliv nárok.

Citace od: maximus-ovidius kdy 03.07.2015, 17:19:29
za čtvrté ..wallac dělá jako bych někdy někoho podvedl což mi přijde docela přehnané s tou černou listinou ..to bych úplně stejně mohl žádat já o zařazení wallace na černou listinu za  předražené díly a pokrytecké jednání a urážku
Na tohle nemám co říct, jenom zírám. Kór když vidim na BL tvuj feedback.

Citace od: Hana129 kdy 03.07.2015, 21:22:27
Navíc se mi nelíbí tolik registrací   ???, to nechápu vůbec.
To je jednoduchý, narazil jsem na to před nedavnem u jednoho Taiwance. Zakládal nové účty, tvářil se jako nezkušenej nováček a jako takovému mu leccos prošlo. No a když jsem odeslal objednávku, zjistil jsem ke své hrůze, že si sloučil účet s jinými. A že tímto způsobem úspěšně obchází pravidlo 3 NPB a dost.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

otaznik

Citace od: maximus-ovidius kdy 05.07.2015, 11:21:39
já taky ...  už  jako smrad  :)   

To jsou hrozný kecy.
Místo abys přiznal, že neumíš nakupovat na BL, že si nečteš pravidla, a že je lepší od tebe dát ruce pryč, tak se nás tu svými pseudoargumenty a hroznou češtinou (bez znalosti učiva základní školy) snažíš přesvědčit o opaku.
Trošku soudnosti by to chtělo.

DarkDrago

Citace od: maximus-ovidius kdy 06.07.2015, 16:37:43
můžeš se mnou nesouhlasit ale to je tak všechno co s tím můžeš dělat   

Taky tě může (jako každý) nahlásit a hlavně ti dát ban (pokud se nepletu. ;)
To je všechno co s tím udělá a nám všem uleví...
Dračí páni s mocí ohně...

peki

Citace od: Hana129 kdy 03.07.2015, 21:22:27

Navíc se mi nelíbí tolik registrací   ???, to nechápu vůbec.

Tak se podívej na jeho hodnocení, pak ti to bude jasné.

Foton

jsem slepý, nebo tu opravdu nejsou příspěvky toho "maximus-ovidius" co je všichni citují.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

danyboy

Citace od: Foton kdy 07.07.2015, 13:41:11
jsem slepý, nebo tu opravdu nejsou příspěvky toho "maximus-ovidius" co je všichni citují.

Jsou smáznuty.

DarkDrago

To já mám jinší dotaz. Viděl od něj někdy někdo něco? S tolika nákupy musí mít něco postavené, ať už moc nebo sbírku...

Nebo je tu jen od toho, aby nasbíral negativní hodnocení? ???
Dračí páni s mocí ohně...

Ondrej

Citace od: DarkDrago kdy 07.07.2015, 16:17:56
To já mám jinší dotaz. Viděl od něj někdy někdo něco? S tolika nákupy musí mít něco postavené, ať už moc nebo sbírku...

Nebo je tu jen od toho, aby nasbíral negativní hodnocení? ???

Podle mě to pak končí na aukru s přirážkou, kupoval jsem od něj pár věcí a většinou to bylo ok, jen to trvalo relativně dlouho než to dorazilo.

danyboy

Citace od: DarkDrago kdy 07.07.2015, 16:17:56
To já mám jinší dotaz. Viděl od něj někdy někdo něco? S tolika nákupy musí mít něco postavené, ať už moc nebo sbírku...

Nebo je tu jen od toho, aby nasbíral negativní hodnocení? ???

Myslím, že je tu mnoho lidí, co jen nakupují, hromadí...