Borunovy zvířátka

Založil Borun, 02.04.2021, 22:50:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Borun

Protože  máme jaro a k nim patří i mláďata tak jsem si i představení tohoto modelu na tuto dobu naplánoval.Původně jsem set 40463 koupil dceři,ale když ho postavila dostal jsem nápad chov rozšířit.Dcera s nadšením a mou asistencí  postavila ještě několik králíků.Do budoucna plánuji udělat nějaký terén a aspoň nějaké králíky rozpohybovat pomocí  motorků.

Ongon

Fakt parádní, klobouk dolů , jde vidět že postupem času se s tebe stává nejen ornitolog

Chairudo

Super ušáci :)  ty tmavší verze mi příjdou i lepší než originál. Ještě pár vajíček k tomu ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Petronel

Super! Vypadají skvěle! ;)
Dokonce i ta tráva vypadá jako opravdická. >:D
Taky mám tento setík, tak možná taky zauvažuji nad dalším ušákem. :)

davroman

Z tebe se stává slušný chovatel.    :D
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Borun

Trochu jsem si odskočil od králíků na Madagaskar a vychoval si Chameleona Pardálího.

Chairudo

Suprový, je bych zkusil vysunout hlavu o 1-2 study dopředu a přední nohy taky, přijdou mi malinko utopené do těla.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Nohy jsou to nejmenší.Jsou tvarovatelné díky plate s koulí a hlavu můžu vyzkoušet.Tvar jsem dělal podle fotky a právě s vrchem hlavy (tzv. přilbou)jsem zápasil a asi by mohla být delši

Borun

Vzal jsem si cenné rady Chairuda k srdci a trochu to předělal a při tom mně napadlo ještě vytočit hlavu.Na fotkách ani ne ,ale v reálu se ten model úplně změnil.

milanv

Paráda, fakt parádní.  Naprosto smekám před tím, jak se ti povedlo udělat ty plynulé tvary bez děr a zubú. Celek působí přírodně a přirozeně. Líp než mnoho oficiálních setú zvířat, které vypadají vedle tvého modelu deravě a vykloubeně.
Pán na Žlutém hradě

Icewalker

"Chameleona jíme, ale mého Zmizíka ne!"

Ta úprava tomu prospěla. Smekám před Tvojí rychlostí ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Chairudo

Parádní, teď to vypadá nádherně přirozeně  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

HD

Prokoukl i na fotkách, ta natočená hlava dělá vážně hodně. Předtím byl zaražený trochu jako buldoček, nyní působí o dost přirozeněji.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Hardegon

Skvělá práce! Vypadá fakt moc dobře a realisticky.

Borun

A další přírůstek. Tučňáci ze setu 40498.S pomoci L motoru rozpohybovaná kra .Až seženu tak ještě doplním ty malé tučňáky.Mám teď odborného poradce dceru a ta mně uklidnila.Neboj tučňáci budou ,už mají nakladené vajíčka😀. Video na mém fcb.

Hana129

Supr zvířátka, moc povedené :) .

Borun

A máme tady další zvířátko.Nápad postavit lišku jsem dostal po cestě z loňské deinstalace výstavy na Lipně kdy mi taková potvora rozbila nárazník.A protože ještě dnes ji vidím před sebou,nepotřeboval jsem ani žádnou předlohu😀.Není v tom žádná konstrukce.Je to plné a jednoduše rozložitelné na několik dílů.Ocas tvarovatelný.Výška 37cm.Dílů celkem bez podstavce 2500.

Chairudo

Liška je jako živá  ;D

Jenom ty oči a obočí by měly být aspoň o brick, možná o dva níž.
Taky bych osobně zkusil žluté oči s černou ryskou jestli to půjde  ;)
Tělo se ti povedlo na jedničku  8)

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

#19
Oči mám ještě jedny co chci vyzkoušet, ale jsou v  modelu ke kterému se teď nemůžu dostat.Zorničky se roztahují a není asi brick s takovým tvarem.Vyzkouším je snížit ,co to udělá.Hlavu snižovat nebudu protože z fotek ,které jsem použil jsem si všechno přeměřil a sedí to na milimetry.Ona liška není každá stejná.Nektere jsou štíhlejší,některé chlupatější.Velké rozdíly jsou I u tvarů hlavy.stačí mrknout na Google. Dokonce jsem přeměřoval naší kočku😀

Borun

Tak na doporučení dnešní den strávila liška v kosmetickém salónu. Oči jsem snížil,vyhladil vrásky kolem očí a upravil obočí.Hned je z ní kočka.Teda liška. Jo a u očního dostala kontaktní čočky.Zatím prý jen jednu na zkoušku 😀

Borun

Tak ještě  jednou a už snad naposledy jsem provedl pár úprav aby hlava lišky a hlavně oči vypadaly jako skutečné.

Chairudo

Paráda, co bude další.... zajíc?  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

milanv

Tak teď je ještě mnohem lepší a věrnější (pokud to o lišce lze vlastně říct...) Moc se ti povedla.
A navíc ten ohebný ocas bez toho, aby byl nějak nápadně děravý. Fakt dobré.

Jenom dej pozor - znáš to, začlo to papouškama, teď ta liška už je zase o dost větší... Včas zastav! Teď tě Chairudo chválí, ale až s ním (a Vasykem apod.) budeš v Hamburku v přístavu zápasit o lodní kontejnery kostek, už takový kámoš nebude. A pak si na mě vzpomeneš, že jsem tě varoval!  >:D
Pán na Žlutém hradě

Chairudo

Citace od: milanv kdy 16.03.2022, 16:56:59
až s ním (a Vasykem apod.) budeš v Hamburku v přístavu zápasit o lodní kontejnery kostek, už takový kámoš nebude. A pak si na mě vzpomeneš, že jsem tě varoval!  >:D

Jó člověče to si budu nejdřív muset postavit tu stometrovou pracovnu o které sním, a to si ještě pár let počkám  ;D
Ale konkurenčit spolu trochu budeme, oba máme v plánu stejné zvířátko akorát v jiném stylu  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Slibuji,že slona už stavět fakt nebudu😀 .V plánu (hodně dlouhodobém) je kočka,veverka no a nějaký ten pták

Villa Legina

Líška je úžasná. Ten výraz sa neuveriteľne podaril.

Drobuliatko

WOOOW! Paradne su! :D Liska je topka! :D

Borun

#28
Během loňského roku jsem se pustil do slibovaného rozpohybování králíků.Jako laik technikář jsem s tím trochu zápasil. Za pomocí dvou motorů L se to povedlo. Když bylo hotovo přišel nápad se strašákem a začal jsem znovu. Video https://www.facebook.com/borun.buidilngs/videos/407847281168801

milanv

I staticky (na fotkách) to vypadá moc pěkně! Hned králíci ještě líp vyniknou, když je z toho takovéto ucelené diorama.
Video jsem neviděl - mohl bys ho prosím dát někam, kam se na něj dostaneme bez konta na fcb?
Pán na Žlutém hradě