vstupenky pro vystavovatele

Založil peki, 21.04.2017, 15:26:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

 Dostanu 20 rodinných vstupenek (2 dospělý +2 děti), takže zrovna u Izabely to krásně vyjde . Bohužel jenom tam (ještě asi u skywalkera007 s bráchama).

Vychází to z předběžné dohody mezi mnou a BR, kterou jsem v době příprav zas tak osobně nebral vážně na Lipně jsme to řešili operativně podle počtu lidí co bylo potřeba. Odsouhlasil jsem tedy vstupenky v hodnotě 5 000 Kč (odhadoval jsem že 50 vystavovatelů tím +- pokryji, zejména pokud ještě odečtu ty tzv. zakázkový).

Vstupenky jsou ve skutečnosti v hodnotě přes 21 000 Kč pro 40  dospělých a 40 dětí. Viz ceník vstupenek

Takže je potřeba vymyslet jak to rozdělíme.

Stav:
Odesláno poštou
25.4
2 Hanka  (proplatí použiji na singl vstupenky)
1 matka
1 nikolinek

26.4
1 Mtron
1 Izabela08
1 Aki (místo Kuby)

27.4
1 dawroman

15.5 Petronel

-----9--------



Je připraveno u Igoruse (Praha)

1 skywalkwr007
1 Martins
1 Hawran
1 šipka
1 milanv
1 Robkteryten
1 waf
1 Puclik
1 pool
1 Sihaja
----10 -------

1 Mirek+ Dědek (peki po Mirkovi 15.5)

rozděleno 20 z 20

Seznam požadavků

Studentská
=======
LukaMull
HorcikDesign


Dospělá
=====
Otazník
Ondrej
Tomík
Ravenhorn
mila
yanice
tomas.
jerzeeg
over86c
janopr
Mr.Caramba




ostatní
====
miho (2+2)
hobby (2+3)


peki

Kolik lidí by mohlo jít na studenské vstupné?
Hanka si koupí 2 rodinné a já pak tyto prostředky použiji k přeměně na:
- studenské (podmínkou studijní průkaz)  150 Kč
- jednotné vstupné 350 Kč

jerzeeg

My jsme planovali s rodinou udelat si vylet - 2 dospeli + jedno platici dite (dalsi 2 deti jsou do 100cm = zdarma),
takze kdyz nejaky volnasek zbude, budu rad.  :)

over86c

#3
Ahoj, no a nebylo by tedy řešení najít si mezi vystavovateli druhého člověka do páru, znamenalo by to ale shodu na termínu návštěvy akce. Každý by pak měl nárok na 1 dospěláka a jedno děcko.
Vzhledem k tomu, že jsem počítal vzít tam obě holky (jedna do 100 cm, druhá nad) i s manželkou, tak bych zbylý lístek dokoupil na místě. Je to jen návrh, tak mne kdyžtak hned nekamenujte.

janopr

Plánujeme návštěvu s rodinou, 2 dospělí, 1 dítě nad 100 cm a jedno menší. Pokud by byly nějaké volňásky, budu rád.

otaznik

Pokud by to šlo, měl bych zájem o 2 vstupenky - dospělí.

LukaMull

#6
Ahoj, pokud budou tak bych byl rád za 2 studentské, děkuji  :)

Pool

1+1, 2+1 nebo 2+2, bral bych cokoliv  :D

Ondrej

Pokud by to šlo tak bych poprosil o 2 pro dospělé, rodinnou ani studentskou nevyužiji.

MiHo

Dva studentské a dva dospělé.

Robkteryten

pokud by zbyla rodinná, tak se hlásím.

Tomik

Pokud bude možnost, tak bych si vzal vstupenku pro 2 dospělé, děti žádné ještě nemám.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

waf

Taky se přidám s prosbou o vstupenku - ideálně 2+2

Ravenhorn

Kdyby náhodou byla možnost jedné dospělé vstupenky pro mě, budu rád  ;)
Castle, Pirates a Star Wars.

Puclik

Pokub by to šlo, rád bych jednu rodinnou (2+2).

peki

Jde všechno, jen to bude něco stát.

Úkol č. 1 je jak rozdělit 20 rodinných vstupenek které jsou na 2 dospěle a 2 děti. Nic víc nedostanu, takže to potřebuji optimalizovat a zbytek dokoupím (studentská nebo dospělá).

Vezmu v úvahu:
plochu vašeho exponátu v m2
čas strávený na výstavišti
a to zda dotyčný rozumně využije rodinou 2+2

Dále pak vytvořím seznam ostatních vystavovatelů (vystavovatel =jedna vstupenka)
- studentská
- dospělá

Vstupenky pak předám v Květnu (cca druhá polovina měsíce)

 







MÍLA

Měl bych zájem o tři dospělé.

peki

Citace od: MÍLA kdy 25.04.2017, 09:50:20
Měl bych zájem o tři dospělé.
Dále pak vytvořím seznam ostatních vystavovatelů
( 1 vystavovatel = 1 vstupenka)

peki

Che ještě někdo vstupenky na BR?
Zbylo mi posledních 6 rodinných. Udělal jsem předběžné seznamy tak jak se kdo hlásil. Takže se ptám ještě jednou naposledy:

1) Má ještě někdo zájem o rodinnou vstupenku? Pokud ano napište do vlákna. Vyberu pak padle aktivity na akcích kostek.
2) Kdo ještě požaduje dospělou vstupenku? Bude "pouze" 1 na vystavovatele. Tyto vstupenku budu kupovat z fondu kostek.
3) Kdo ještě požaduje studentskou vstupenku (musí te mít platný nějaký doklad prokazující že jste student)? Bude "pouze" 1 na vystavovatele. Tyto vstupenku budu kupovat z fondu kostek.

Informace o zatím distribuovaných(a rezervovaných  vstupenkách) jsou v prvním příspěvku. Diskusi jsem promáznul (ti kdo lístek nechtějí, nebo ho už dostali viz seznam).


Petronel

Bral bych tu rodinnou pokud to jde. Děkuji

yanice

tak tedy 1 dospělá.

Děkuji.

janopr

Děkuji za tu rodinnou, to bude mít rodina radost. Vyzvednul bych si ji, pokud to bude možné, u Igoruse.

peki

Citace od: janopr kdy 27.04.2017, 13:07:00
Děkuji za tu rodinnou, to bude mít rodina radost. Vyzvednul bych si ji, pokud to bude možné, u Igoruse.
Ty ještě za nic neděkuj, jsi v seznamu s ostatníma a už teď je vás více než je vstupenek.

yanice

Citace od: peki kdy 27.04.2017, 13:44:08
Citace od: janopr kdy 27.04.2017, 13:07:00
Děkuji za tu rodinnou, to bude mít rodina radost. Vyzvednul bych si ji, pokud to bude možné, u Igoruse.
Ty ještě za nic neděkuj, jsi v seznamu s ostatníma a už teď je vás více než je vstupenek.

jestli je už více lidí než vstupenek, tak já se místa v seznamu vzdávám. Za sebe těch pár set zaplatím, pro rodinu už to může být zásah do rozpočtu.

janopr

Citace od: peki kdy 27.04.2017, 13:44:08
Citace od: janopr kdy 27.04.2017, 13:07:00
Děkuji za tu rodinnou, to bude mít rodina radost. Vyzvednul bych si ji, pokud to bude možné, u Igoruse.
Ty ještě za nic neděkuj, jsi v seznamu s ostatníma a už teď je vás více než je vstupenek.
Aha, tak jsem to špatně pochopil. To bude rodina smutná  ;D
Tak kdyby na mě rodinná vstupenka nevyšla, prosím aspoň o 1 dospěláckou.

peki

Citace od: yanice kdy 27.04.2017, 14:56:45
Citace od: peki kdy 27.04.2017, 13:44:08
Citace od: janopr kdy 27.04.2017, 13:07:00
Děkuji za tu rodinnou, to bude mít rodina radost. Vyzvednul bych si ji, pokud to bude možné, u Igoruse.
Ty ještě za nic neděkuj, jsi v seznamu s ostatníma a už teď je vás více než je vstupenek.

jestli je už více lidí než vstupenek, tak já se místa v seznamu vzdávám. Za sebe těch pár set zaplatím, pro rodinu už to může být zásah do rozpočtu.

V klidu,
vystavovatelům jsem slíbil vstupenku, takže kdo chce (a na to se ptám) dostane vstupenku. ZADARA jsem dostal 20 rodinných, které distribuuji v prvním kole. S tím že jich je omezený počet.

Všichni ostatní mohou (pokud chtějí) dostat 1 vstupenku, kterou dokoupím z fondu kostek.

Čili rozdělím posledních 6 rodinných a potom podle toho kdo se sem nahlásil dokoupím další vstupenky.


Sihaja

Rodinnou bych uživila, ale pokud nebude, tak alespoň jednu dospělou.

tomas.

Prosím jeden lupen pro vystavovatele, díky.

jerzeeg

Pokud vyjde, tak prosim tu rodinnou, kdyz ne, tak aspon tu 1 dospelackou :)

LukaMull

Citace od: LukaMull kdy 22.04.2017, 10:14:49
Ahoj, pokud budou tak bych byl rád za 2 studentské, děkuji  :)

Opravuji: 1 studentskou  :) děkuji