1.000 príspevkov

Založil Micho, 12.07.2005, 21:36:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Micho

Viete, že hranica 1.000 príspevkov na jedného užívateľa už padla? Jasné, u J. Veď sa mrknite tu. Momentálne ich má 1009. Ťuklo ma to pred 2 dňami - vtedy to bolo tesne pod magickou hranicou.  8)

A viete, kto je druhý kecálek? No predsa mladý C32. Aha. teraz tam má 797 a to bude o chvíľu určite história ... Len keby toľko neobchodoval, tak by mu to bolo uznané ....  ;D

Pozeral som koľko toho je. To by sa už dala z toho vytvoriť slušná brožúra. A keď si pomyslím, že v práci mi to niekedy nejde, tak si asi predstavím, že píšem nejaký príspevok na fórum, a už do ide samo .... ;D

Takže všetkým dobré príspevky praje Micho.  ;)

muzzo

A nejsi nahodou druhy Ty Micho? Statistiky hovori o necem jinem (teda alespon ty co jsem nasel ja)

myth

Som si všimol že existujú dve rôzne štatistiky - počet príspevkov čo sa zobrazuje pri mene(tu sa nezarátavajú príspevky v obchodoch, admin, off-topic) a potom zobrazenie príspevkov užíveteľa v jeho profile(tu sa zobrazujú všetky príspevky, aj off-topic etc.).
Podľa prvej štatistiky má J. 944 príspevkov, podľa druhej spomenutých 1009.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

Muzzo: To sú oficiálne v ktorých sa nezarátavajú príspevky zo súkromnej inzercie a pod. Keď si pozrieš tie odkazy (na príspevky v profiloch) tak vyjde, že C32 je ukecanejší.  ;D

Už to tu akurát hodil myth, presne tak.

Colonel32

no abysis nerejpl... ale ja mam hodne prispevku treba ve spolecnejch nakupech, a v legulkovanich...

muzzo

Aha :D No ale na prvni pohled vypada ukecanejc Micho ;) :D

Micho

To je možné, túto chorobu mám od detstva. Kým niečo poviem, tak popíšem pár riadkov ... ;D ;D ;D

Ale počet príspevkov (aj tých zatajených) má viac C32!!! O chvíľu predbehne aj J. !!!

myth

Citace od: muzzo kdy 12.07.2005, 22:23:03
Aha :D No ale na prvni pohled vypada ukecanejc Micho ;) :D

Aspoň vidíš, kto tu hovorí k téme a kto kecá blbosti >:D

to C32 - neber si to osobne, ale nedalo mi nerýpnuť si ;D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

ale vzdyt rype micho, ne ty....

Micho

 ;D ;D ;D  Pravda, do Gandalfa je ešte ďaleko ....

Cavelon

Citace od: myth kdy 12.07.2005, 22:26:56
Aspoň vidíš, kto tu hovorí k téme a kto kecá blbosti >:D

No, z počtu príspevkov sa nedá posúdiť ich kvalita, iba z obsahu. Podľa mňa Michove príspevky patria k tým najhodnotnejším. :)

myth

Citace od: Cavelon kdy 12.07.2005, 22:33:38
No, z počtu príspevkov sa nedá posúdiť ich kvalita, iba z obsahu.

To je jansé, tem môj príspevok bolo iba také drobulililinké rýpnutie si ;)
BTW: Koho príspevky sú hodnotnejšie - Michove alebo J.? 8)
No nič, radšej už toho nechám... ;D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

Díky, pýcha mi trochu stúpa do hlavy ....,  ::)

ale popravde si myslím, že je tu oveľa viacej fundovanejších ľudí, čo sa týka Lega. Ja sa stále cítim ako začiatočník, ktorý sa učí. Mám za sebou prvý panický rok v super kolektíve a napriek tomu sa a v mnohých témach neodvážim diskutovať .... nemám  ešte v nich prehľad. Na druhej strane sa nehanbím (čo je čo povedať) spýtať, keď niečo neviem. Alebo si to pohľadám ...

Takže sa medzi oborníkov ešte určite neradím. Mám taký malý prehľad. Myslím, že je to jasné ....

Pre myth: Zatiaľ je to jasne, ale o 50 rokov Vám ukážem, čo viem ... ;D

chadzi

dulezitejsi nez pocet prispevku pro me je, ze tu je obcas sranda (i kdyz tu vetsinou nechtene zarizuji PC nebo Bryan svyma prispevkama :P)

myth

Dnes večer je tu super, hlavne v tomto threade ;) . I keď by som mal radšej pracovať a nie tu celý večer vypisovať blbosti...
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

chadzi

takle pozde vecer makat? to ja sem postavil naky castle sety a chvili hral UT po netu... ;) manzelka v CR, tak mam volno...

myth

Termíny sú termíny. Musím dokončiť projekt elektroinštalácie jedného domu. A ešte k tomu to architekt nakreslil vo výkresovej mierke, normálne sa kreslí 1:1 a až pred tlačou sa nastaví že to má hodiť na jeden výkres. Všetky značky musím teraz zmenšovať a kopírovať a nie ich tam iba nahádzať ako obvykle :(
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Cavelon

Citace od: chadzi kdy 12.07.2005, 22:42:14
(i kdyz tu vetsinou nechtene zarizuji PC nebo Bryan svyma prispevkama :P)

Náhodou - u Bryana som zaregistroval značný pokrok - v snahe robiť rozumné veci (viď dnešný výtvor v MLCADe), tak aj v správaní.

chadzi

tj, jen asi namichl mamcu tak nas nazvala pedofilama :DDD

myth

Myslím že jeho mamču namíchlo 900 CZK ktoré chcel poslať Colonelovi výmenou za 6075
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Cavelon

Citace od: chadzi kdy 12.07.2005, 22:53:50
tj, jen asi namichl mamcu tak nas nazvala pedofilama :DDD
Nikto nemôže za svojích rodičov. Čo keby sme tak zbalili svoje deti, nejaké Lego a nasáčkovali sa k Bryanovcom do bytu? :D

chadzi

no jestli na ni sel tim svym stylem kterej tu obcas pouziva tak se nedivim :D

Micho

Takže práve padla aj oficiálna hranica 1.000 príspevkov u jedného užívateľa - náš admin J.   ;)

KLF

A onedlho padne hranica 10.000 prispevkov na fore ! ;)
Terminated.

rdk

Včera bez povšimnutí ;) padla hranice 1.000 témat.

8)

rdk

Umazal sem kraviny, co sem nepatřily.

PC se již potřetí během dvou dnů DŮRAZNĚ upozorňuje, aby přemýšlel, než něco postne. Ještě jednou napíšeš něco zcela mimo mísu v daném tématu a dostaneš ban!