30. Pražská KOSTKY Pub Org hospoda

Založil William, 28.01.2013, 22:30:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Přijdete?

Ano
8 (80%)
Ne(musí být dvě volby)
2 (20%)

Celkem hlasů: 10

Rewolt

It's a trap!

William

Navrhuji něco co má okolo alespoň metro  ;)

otaznik


William

To vypadá dobře, Rewolte vadilo by vám to?

Raistlin M

Jsem pro otazníkův návrh. P7 je centrum a pro všechny stejně dostupné. Modřany jsou trochu dědina. ;) A navíc v tom mám soukromou zainteresovanost, neboť z Modřan pojedu domů týden, takže bych tam mohl být tak hodinu. A kluci moji se moc těšej.

Rewolt

Je to jedno kam se pujde, jenom sem navrhoval.
It's a trap!

William


Raistlin M

Předpokládám, že je to tam na jméno Holeček, že ano?

William

Ano, viz první post.
Ale díky tvému postu jsem si všiml, že je tam staré hlášení o rušení akce, díky  ;)

otaznik

Ze dneška plyne jedno ponaučení - dělat hospody častěji.

Raistlin M


Thrawn

#71
Souhlas  :)

Edit:

Akce byla velmi vydařená, rád jsem všechny viděl, některé po opravdu dlouhé době, některé poprvé. Dobré pivo, dobré jídlo, dobrá zábava. Za velmi vydařenou považuji soutěž v rozpoznávání setů  ;D



Škoda, že jste neměli ty minifigy, takže pro příště: Vemte si s sebou svoje minifigy, reprezentující rody, které sbíráte. Ať už Space, Castle, Town či Piráty.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Raistlin M

Jen jsem si vzpoměl, že jsem byl jediný, kdo měl kostky.org triko. Ani tak neřeším, proč si na kostky.org akci nikdo triko nevezme, jako spíš přemýšlím, jestli by nebyl pravý čas udělat nějakou hromadnou objednávku na trika. Nebo se to teď už řeší jinak, či individuálně?

peter

Pokud je mi známo, tak po posledním celkem nevydařeném kole, se od toho upustilo.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Thrawn

Já bych o triko zájem měl, resp. např. o polokošili. Žádné nemám a na akce tohoto typu (nebo např. na výstavy) bych si jej klidně vzal.  :)

Zjistěte zájem, najděte dodavatele, stanovte cenu, přijměte objednávky, vyberte peníze předem a potom objednejte. Tak to děláme v Impériu my.  ;)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Raistlin M

To ale někdo musí udělat. Tady asi není žádný výstrojní důstojník. Za dávných časů to míval na starosti Jindroush, který to měl někde vyjednané, už tam tuším měli logo a taky byla zkušenost s kvalitou.

MiHo

Já bych si také jednu polokošili nebo tričko vzal. Moje velikost XXL.

Thrawn

Ano, já se rovněž hlásím, ideálně černá barva s logem, velikost L.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Colonel32

Nechci vám kazit zábavu, ale neměla by se diskuse o tričkách přesunou poněkud jinam? Tady hrozí, že si toho většina lidí vůbec nevšimne, protože "Prahu má daleko".