Ninjago Diorama MOC + Lego Sets

Založil Jaroslav Procházka, 24.07.2019, 22:46:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jaroslav Procházka

Můj první projekt, který jsem přihlásil na výstavu, tak snad budu mít štěští a pojedu :-))))
A budu moc rád za rady a porady.... ;)
Ave kostkám proch.jar

Jezevec

Moc pěkné a povedené. Jako člověk, co moc ninjago nesleduje, skoro nepoznám, kde končí set a začíná moc.

Musel jsem se podívat na nějaké fotky a osvěžit si, jak přesně ty tovární sety vypadají, abych to rozlišil. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Jaroslav Procházka

Citace od: Jezevec kdy 24.07.2019, 23:06:44
Moc pěkné a povedené. Jako člověk, co moc ninjago nesleduje, skoro nepoznám, kde končí set a začíná moc.

Musel jsem se podívat na nějaké fotky a osvěžit si, jak přesně ty tovární sety vypadají, abych to rozlišil. :D
Dekuji moc, no jeste tam je par dodelavek a hlavne voda v predu, ta bude zarovnana takže jeste 2,5 baseplate.
A ta terasa s ninjama je opravdu spichnuta, kuli tomu pokusu se prihlasit na tu vystavu no. :-)

Jaroslav Procházka

Tak Poslední aktualizace a dokončení Stavby.... :-) Fotky z Lego Výstavy Olomouc 2019
odkaz na flickr:

https://flic.kr/s/aHsmJkjNfx

Děkuji za rady a připomínky :)
PJ

Jaroslav Procházka


Jaroslav Procházka


rainfall

Velmi podareny MOC, paci sa mi cele to dielo. Takisto ziaden NINJAGO set nemam, sice to trocha sledujem. Ake sety si pouzil? Vidim tam spravne aj barku z Hidden side?
Beztak tie vacsie sety Ninjago City a City Docks sa hodia, je tam kopec pouzitelnych dielov.
LZ

Jaroslav Procházka

Zdravím Ahoj,
ano byla tam jen dodaná ze srandy, on je tento model stále ve výstavbě, bude to cca ještě jednou tak veliké. Jsou tam použity oba Modulární Nijago sety, Ninjago dock a NInjago City, no a ktomu jsem dostavěl já svoje 2 MOC budovy, které to prodlužují. Plánuji ještě další dvě budovy a cele do zavřít vodou.  Ono jak je to šílené barevně tak se to někdy staví docela dobře a dá se tam dost dobře vyblbnout :-)

Jinak děkuji moc za kladné hodnocení
Hezký den
Jarda