Lego (technic) víkend Brno 2014

Založil stambi, 02.04.2013, 15:48:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

MiHo

K propagaci:
Což dát několik letáků do vozidel MHD ?
Když díky každému jednomu letáku přijdou tři dospělí navíc tak se to vyplatí.

http://www.dpmb.cz/Default.aspx?seo=download&id=1512

MiHo

#31
Je již školou potvrzen termín 1. a 2. března 2014 ?
Bylo by možné tentokrát umístit mé kolejiště s letištěm na pódium ? Zabral bych to pódium celé (cca 7,5 x 2,4 m). Kolejiště by leželo na zemi na pódiu.



Mrs.Tygris

jeeeeeeeeee zapomněla jsem, termín je potvrzen už od října( pardón)

a miho mohl bys mít celé pódium s tím by neměl být problém

Měch

Dotaz: kde pak budeme jezdit s autama ?
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

MeNadruhou

Uděláme si uprostřed trial horu  ;D
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Mrs.Tygris

udelame v rohu pod podiem naproti oknum z lavicek ohradku ( jak ve vyškově ) a je tam jeste jidelna ....

terrno

Ahoj. Jsem tady nováček a nevím, jak taková akce probíhá. Rád bych pár modelů vystavil, ale účast bohužel nemůžu na 100% potvrdit, protože možná budu pracovně v zahraničí.

MiHo

#37
Citace od: terrno kdy 29.12.2013, 14:08:13
Ahoj. Jsem tady nováček a nevím, jak taková akce probíhá. Rád bych pár modelů vystavil, ale účast bohužel nemůžu na 100% potvrdit, protože možná budu pracovně v zahraničí.

Jak taková akce probíhá: V pátek večer po 17h nebo  v sobotu ráno přineseš modely a naaranžuješ si je na stolech. V neděli večer je sbalíš. Celou sobotu a neděli ( v otevírací době, loni to byla sobota 9-18 a neděle 10-17 hod ) pohyblivé modely předvádíš nebo většinou ty na dálkové ovládání půjčuješ dětem. Spát můžeš obě noci ve vlastním spacáku na žíněkách v tělocvičně. Je tam i sprcha. O jídlo a pití se stará Mrs.Tygris. Vloni jsem 48 hod výstavní prostory neopustil.

Tady jsou fotky z loňské akce:
http://milan3864.rajce.idnes.cz/LEGO_vystava_Brno_2013/
https://picasaweb.google.com/116521250745198868587/LegoBrno

A videa z předloňska:
http://youtu.be/J1X9WY3Ztcs
http://youtu.be/bEq9DivoEFU

Slejwid

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je nějak omezená velikost nebo téma modelu či modelů?

MeNadruhou

Vcelku ne, ale nějaké microscale modely nejsou ideální.  Mrkni na fotky a uvidíš sám jaký je průměr.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

DarkDrago

Teď mě tak napadá jedna věc. Na výstavu plánuju dotáhnout několik krabic Bioniclů a doma mám ještě 4 sety technic (8043, 8292, 8416, 9397). Zdá se mi jako nesmysl mít několik stolů zaplněných Biošema a vedle toho technic v pár kusech.
Takže pokud někdo bude chtít tyto sety zapůjčit na dobu výstavy tak nebude problém.

Taky je možnost, že bych 9397 předělal na tahač na dálkové ovládání, s tím, že bych trochu vykuchal 8043 kvůli přijímače  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

Mrs.Tygris

Tak Bionicky uvidím na výstavě ráda, výstava je otevřená všem modelům....
co se týče průběhu akce děkuji  mihovy za velmi přesné zhrnutí, letos opět stejně, jen bych ráda aby všichni vystavovatelé dorazily již v pátek (pokud to bude možné) kvůli nošení stolů  ;D proviant samozdřejmě zařídím



DarkDrago

Takže jsem konečně spočítal kolik stolů moje sbírka zabere a zatím jsem se dostal k 4 dvojstolům. Takže bych si rezervoval místo na 5 dvojstolů.
Pokud se mi nepovede zabrat všechno místo s Bio, tak budu mít ještě technic do zásoby a SW ;D
Dračí páni s mocí ohně...

atasoft

Musím se omluvit organizátorům, původně jsem sliboval provětrat NXT roboty, ale zjistil jsem, že se "Brno" kryje termínově s našimi místními jarními prázdninami, takže budu převážet rodinu na hory a nemohu být tudíž ve stejný čas na druhém konci ČR :-(
Je mi to líto, doufám že to nenabourá akci, já si té termínové kolize opravdu nevšiml  :-\

danyboy

Jak jsem již psal pres SZ, mohu nabídnout LOTR/Hobbit sety. Pár vignette a pokud do té doby dostavím,
tak hrad, alespoň hlavní část s malou plochu pro bitvičku.

Mrs.Tygris

#45
Tak pánové mám pro vás plakát, kdo chce již natištěný pro sebe i pro vyvěšení nechť mi napíše SZ, o plakát v pdf to samé

Robbed

Předběžně bych si rád zabral jednu lavici :)

Plutoone

Ahoj, chtěl bych se omluvit. Z rodinných důvodů nedorazím. Omlouvám se a děkuji za pochopení.

Plutoone

Možná se situace ještě změní. to bych se pak v čas ozval.

terrno

Tak na 99% bych dojel, ale v práci to je jak na kolotoči, tak nechám 1% rezervy. Mám modely 8436,8258,8109,8265,8297,9397,9398,42009 a chtěl bych se domluvit, ať všichni nemáme modely A a že bych něco složil v B.

Měch

9398 budu mít upravený A-model a C-model. Co kdybys ty postavil B-model ?

Apopos, budu mít dva ůzné C-modely 42000 Fomule. Byl by někdo tak hodný a přinesl A-model a B-model ?
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

terrno

Citace od: malý Měch kdy 24.01.2014, 11:16:34
9398 budu mít upravený A-model a C-model. Co kdybys ty postavil B-model ?

Apopos, budu mít dva ůzné C-modely 42000 Fomule. Byl by někdo tak hodný a přinesl A-model a B-model ?
Ok. není problém. Postavím 9398 B ;)

DarkDrago

Chtěl bych se zeptat na šablony popisek, ať si je můžu pomaličku dávat dohromady a mám přehled co vlastně dovezu
Za sebe budu potřebovat popisky ke klasickým továrním setům, jejich společným B modelům a k MOC.
Dračí páni s mocí ohně...

Foton

Prosím jednu lavici, ideálně na konci řady.
Přivezu MINDSTORM vlak (sledování čáry, čtení trati a možná i reakce na píšťalku).
Ten bude jezdit po nalepovací čáře (kolejích) na zemi, klidně i pod ostatními lavicemi.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

terrno

Chtěl jsem se informovat, jestli bude možná při zaplacení vstupného dostat daňový doklad. Pozval jsem děti z kroužku a potřeboval bych to pak dát do účetnictví. Modely technic budou a mám si udělat nějaký popisky a co musí obsahovat?

Mrs.Tygris

prosím kdo se stoprocentně zúčastní ať mi zašle do SZ kontaktní telefon a email, pokud už zná aj složení svých modelů tak případně i info na cedulky

název(číslo setu a jeho název):
jméno:
počet dílků:
nick na kostkách:
délka stavění cca (kdo neví nemusí):

případně předloha:

prosím pokud to můžete poslat ve wordu budu ráda, na email dík

Mitak

Mohl bych se zeptat, ve kterém patře se bude akce konat a jestli jsou v budově výtahy ? Ne, že bych na tom byl tak špatně, jen bych potřeboval vědět, jak moc se nadřu s kočárkem  :)

Měch

Citace od: Mitak kdy 16.02.2014, 18:21:24
Mohl bych se zeptat, ve kterém patře se bude akce konat a jestli jsou v budově výtahy ? Ne, že bych na tom byl tak špatně, jen bych potřeboval vědět, jak moc se nadřu s kočárkem  :)

Je to celé v přízemí...maximálně ty 3 schody do budovy ;D Vevnitř je pak asi 5 schodů do tělocvičny, ale to ti s kočárkem kdokoliv pomůže.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

peki

#58
Ceny v rámci Lego podpory:

42000



42006



9393



Mrs.Tygris

#59
tak pánové opět připomínám zasílaní informací na cedulky  na email :
magnov18.5@seznam.cz

a dále podařilo se mi sehnat prodejce( prodejkyni) sice má viceméně bazarové zboží ( vede bazar pro děti) ale má často zajímavý sety pro nás stavitele a i nějaké nové sety tak kdo bude mít zájem o koupi peníze sebou  ;D

a VŠICHNI ( vystavovatelé) se na výstavu dostaví již v pátek ( nošení stolů) před výstavou , pro brněnské vystavovatele to platí taky jen s tím rozdílem že potom můžou jít domů a modely dovést až v  sobotu
v kolik hodin budeme moci zjistím v pondělí a dám pak vědět

Ps.: podařilo se mi umístit plakáty i brněnského mhd přímo do linky č.4 ;D