Společný projekt vesnice - jak dál po Olomouci?

Založil Igorus, 27.09.2017, 10:52:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

I u tohoto projektu prosím o odpovědi:

1) s dalšími akcemi nepočítám, po výstavě v Olomoucí končím. Model si přebereš jak?
2) s dalšími akcemi počítám, po výstavě v Olomouci si model uskladním u sebe. Model si přebeš jak?

díky


---------

končí:
Kubulus - přebere v Olomouci
Danyboy - přebere v Olomouci
Petronel - přebere v Olomouci
Lego Town - přebere v Olomouci (Kuba)
Šipka - převzato
Janopr - přebere v Praze
Marian20 - posláno na Slovensko

bude dál k dispozici:
MilanV - přebere v Olomouci
Matka - přebere v Olomouci
Kuba - přebere v Olomouci
Robkteryten - přebere v Olomouci
Yoshimaka - přebere v Olomouci

Igorus - zůstane u Igoruse
Papluh - zůstane u Igoruse
Sihaja - zůstane u Igoruse
Yanice - zůstane u Igoruse

Vočko - přebere v Olomouci/Praze

MartinS - přebere v Praze
Míla - přebere v Praze
Ondrej - přebere v Praze
Edward - přebere v Praze
Waf - přebere v Praze
Hardegon - přebere v Praze
Puclik - přebere v Praze
Hacislav - přebere v Praze
Tomas. - přebere v Praze

Martins

Jestli už nepočítáš s dalším taháním po výstavách, tak asi konec.... model si od tebe převezmu.

milanv

Modul si přeberu v Olomouci a pokud bude v pořádku, tak ho poskytnu ještě na nějaké výstavy dokud ho nebudu potřebovat rozebrat.
Pán na Žlutém hradě

matka

Svou část si vezmu v Olomouci, pokračovat kdykoliv může.
Paní na Žlutém hradě

Igorus

Citace od: Martins kdy 27.09.2017, 13:20:52
Jestli už nepočítáš s dalším taháním po výstavách, tak asi konec.... model si od tebe převezmu.

S taháním počítám, ale chci minimalizovat množství modelů u mne doma.

waf

2) s dalšími akcemi počítám, po výstavě v Olomouci si model uskladním u sebe. Model si přeberu někde v Praze.

Kuba

Vemu si v olomouci. A zatim ho necham v celku.

papluh

Ak bude záujem aby môj model pokračoval, tak nieje problém. V tom prípade by som potreboval spoluprácu s uskladnením.

Ak to nebude možné tak budem musieť riešiť dopravu na SK a naspäť už asi nepojde. V doprave by mi pomohlo ho dostať aspoň do Brna.

Vočko

Ahoj všem, s dalšími akcemi nepočítám, po výstavě v Olomoucí končím. Nevím jestli se v Olomouci ukážu? Bude někdo tak hodný a když tak mi modely (3 ks kamion City) vezme do Brna?
Předem děkuji.

danyboy

Vezmu v Olomouci. Rád bych jej zakomponoval do svého MOC

Kubulus

Ahoj, s další akcí nepočítám, a tak si modul v Olomouci vyzvednu.

Robkteryten

Modul si vyzvednu, pravdepodobne zustane sestaven.

Lego town

Citace od: Kuba kdy 27.09.2017, 14:02:19
Vemu si v olomouci. A zatim ho necham v celku.
Prosím ta Kuba vezmi aj moj modul k sebe. Ďakujem.

Odpoveď asi A

Kde by sa to malo ešte vystavovať?? Ak to nepôjde na dlho preč súhlasím.
Zatim nie som rozhodnutí.

Ondrej

Poprosím o vyzvednutí v Olomouci a pak převezmu v Praze a dále se domluvíme při předání jak dál s modelem.

Sihaja

Jsem v Belgii, ráda budu ještě model držet v jednom kuse, ale dřív než v lednu si jej nezvládnu převzít.

tomas.

S dalšími akcemi počítám, po Olomouci model uskladním u sebe, ideálně přeberu někde v Praze.

MÍLA

Koukneme klidně i tam, předávačka by byla ideální třeba v praze, další dohodneme v sz.

Petronel

Vyzvednu si v Olomouci.
To jestli bude modul i do budoucna k dispozici nemohu zaručit, budu nejspíš potřebovat dílky na jiné projekty.

edward193

2) s dalšími akcemi počítám, do Olomouce se bohužel nedostanu. Ideální je převzetí modelu v Praze. Díky.

janopr

s řopíkem na další akce nepočítám, vyzvedl bych si ho i silnici v Praze.

yoshimaka

Model si vyzvednu v Olomouci, pokud bude zájem o výstavu v následujících 6 měsících, uschovám, jinak rozeberu.
Lust och fägring stor

yanice

dále k dispozici, za uskladnění budu vděčná.


Puclik

Počítám s použitím na další akce, model uskladním u sebe. Předání prosím v Praze.

Hacislav

bude dál k dispozici, uskladním u sebe, přeberu v Praze
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Igorus

Prosím ty, kteří si vyzvednou vesnicné moduly v Olomouci a pojedou do Butovic, aby vzali prázdnou krabici sebou (buď pro svůj Friends modul a nebo k dispozici vlastníkům jiných friends modulů. Ještě nějaké krabice mám, ale ne pro celý Friends projekt.

díky

Hardegon

Můj modul a kus silnice prosím do Prahy. Nejlépe předání v Butovicích. Děkuji velmi :)

Bruno

Pokud nebude nějaké využití, tak moduly převezmu a přestavím na něco jiného.
Každopádně projekt vesnice byl super!

Lego town

                                Ahojte všetci účastníci projektu Vesnice!
Včera som si bol pre Hrbitov u Kuba, len mi tam chyba Lego veľký strom. Tým chcem povedať a poprosiť každého aby sa pozrel do svojho modulu ci náhodou nie je u vás. Keby sa našiel bol by som vďačný. Ďakujem každému!
Pridávam link na foto, bo mi nejde to nahrať.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13240587_966974726751033_5499424578572442490_n.jpg?oh=dbe60f623275e6b62c940be02c0fc3e2&oe=5A68AC83