(Vlastní) Blacktron Empire

Založil Thrawn, 30.12.2010, 01:59:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Thrawn

#30
Celkový stav Blacktronů II je 127, z toho 4 jsou verze B III, tři B IV a 9 veteránů B III (lze je ovšem počítat za Blacktrony II, jelikož mají Blacktron II logo).





Bohužel, došly mi baseplates, takže jsou Blacktroni pouze na ubruse na stole a podle toho jsou jejich řady také tak vyrovnané.  ::)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Systematik

Citace od: Thrawn kdy 25.03.2012, 19:28:04
...Na povrchu bude rovněž poblíž falešná futuronská základna...
To je jak Harkonneni v sardaukarských uniformách a ta přehlídka je působivá i na ubruse!
Citace od: Thrawn kdy 25.03.2012, 19:28:04
Mým plánem je vícepatrová podpovrchová základna...
...No takový je plán. Rychlost realizace bude záviset přísunu financí. Ale jde to lépe, než jsem čekal.
Držím pěsti, ať to chřestí ;)

Thrawn

#32
Mě se právě velmi zamlouvají ti noví Blacktroni III a IV pro tu jejich zlověstnou černou barvu. Lze z nich udělat elitní jednotky i osobní gardu blacktronského velitele. A na těch přehlídkách to opravdu velmi dobře vypadá, ale i v boji budou dobře rozlišitelní  >:D

Harkonneni v sardaukarských uniformách ... proč v boji nevyužít výhod neutrálních uniforem, že?  >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Řady, myslel jsem řady - opraveno.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

otaznik

Vypadá to, že nepřátelští M:Troni sabotovali komunikační kanály Blacktronského impéria a web není zcela dostupný!

Thrawn

Dnes jsme osvobodili vězně z jednoho M:tronského dolu. Provinili se pouze svým původem... Jejich utrpení konečně skončilo, nyní jsou převážení do naší tajné základny na rekonvalescenci.

Jinými slovy, narazil jsem na hračkářství, kde měli pět beden minifigů série 3. Sice jsem jim tam asi připadal jako úchyl, když jsem 1,5 hodiny systematicky prohledával jeden sáček po druhém a vrhal při tom vražedné pohledy na děti, jejichž ruce se nebezpečně blízko přiblížily k MÉ hromádce  ;D , ale výsledek stál za to. V té hromadě samurajů, elfů a kdovíjakého smetí bylo 14 těchto krasavců  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Citace od: otaznik kdy 26.06.2012, 22:18:02
Vypadá to, že nepřátelští M:Troni sabotovali komunikační kanály Blacktronského impéria a web není zcela dostupný!

No jo, jsme změnili hosting a já neměl čas to řešit.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Ty tvoje roční přestávky.  ;D Si celý rok sháněl a zachraňoval ty blektronský psy... Co tvoje základna, mohl by si hodit nějaký info nebo fotku jak pokračuješ. Mtroni neberou zajatce a už vůbec jako otroky v dolech. Máme automatizované linky a nebo používáme roboty. Každopádně tvoje web stránka by mohla být zase online. Trošku to flákáš, řekl bych že dost  ;D

Na Lipno se už chystáš? Je třeba doladit detaily napojení, terénu atd.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Někde v galaxii zuří boje mezi znepřátelenými rody. Blektronská smečka zase napadla mírumilovné Mtrony.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

#39
Citace od: Mtron kdy 24.12.2012, 21:17:47
Ty tvoje roční přestávky.  ;D Si celý rok sháněl a zachraňoval ty blektronský psy... Co tvoje základna, mohl by si hodit nějaký info nebo fotku jak pokračuješ. Mtroni neberou zajatce a už vůbec jako otroky v dolech. Máme automatizované linky a nebo používáme roboty. Každopádně tvoje web stránka by mohla být zase online. Trošku to flákáš, řekl bych že dost  ;D

Na Lipno se už chystáš? Je třeba doladit detaily napojení, terénu atd.

Jo, to je dané tím, kde pracuju. Navíc, privatizovali nám byt, takže jsme do toho samozřejmě rádi a ochotně šli, bydlet ve vlastním je základ a uvolní to peníze  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#40
Citace od: Mtron kdy 24.12.2012, 23:00:45
Někde v galaxii zuří boje mezi znepřátelenými rody. Blektronská smečka zase napadla mírumilovné Mtrony.

Kde jsi to sehnal?! To je super obrázek!

Tak nějak by to mohlo vypadat v reálu. Detaily probereme po PM.

Jasně, že do Lipna jdu. To si nenechám ujít!
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

lukasenko

Citace od: Thrawn kdy 25.12.2012, 01:09:16
Kde jsi to sehnal?! To je super obrázek!

Tak nějak by to mohlo vypadat v reálu. Detaily probereme po PM.

Jasně, že do Lipna jdu. To si nenechám ujít!
Zdroj je patrně tento: http://www.flickr.com/photos/34351829@N03/sets/72157630055189415/with/7182679891/

Thrawn

#42
Plán nové základny pro Space téma Lipno 2013. Stará byla rozebrána.




Plus prvotní fotka hangáru (bod č. 4  v plánku) a ubikací pilotů v rozestavěném prvním patře:



Další po obdržení zásob.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Protiletecká baterie, ovladatelná dálkově i manuálně:

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

To: Imperátor Thrawn

Vaše základna vypadá komicky( oproti mé co bude stát poblíž ) ,, MTRON EMPIRE ", Mtroni nemusí ani posílat tanky. Bude stačit projet se Megacore magnetizerem kolem  Vaší základny a zboří se sama.  ;D ;D ;D

Budeme to muset jako tajnou předsunutou budovanou základnu Blektronských psů.  >:D

V pozadí fotky vidím Mtrona, to je technický poradce ?  ;D

Těším se na další pokračování stavby základny, makej. Já připravím opevnění z tvé strany  ;D Bylo by dobré ji schovat za skálu, ale ta by musela být asi 6 Burpů vysoká  ;D

MTRON OUT





HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

#45
Základna? Jaká základna? My pouze provádíme archeologický průzkum bývalé blacktronské základny u Vašich hranic, nic víc  ;D

Jistě, konzultant. Jak jinak  >:D


No v plánu je, že moje základna bude ve skále. Díra pro přistávání lodí a tunel pro pozemní provoz, vše kryté. Teď čekám na dodávku dílů a posil.

Tak mě napadá, že Díra je docela dobrý název pro základnu. Takže díky, základna má i název: Black hole:)

Dnes byl do služby zařazen další kousek, průzkumná loď typu 6981. Byla nalezena u pašeráků, kteří ji zřejmě získali krádeží po první válce. Tomu odpovídal i stav lodi.

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Futurion

Parádní stavby i fotky! Blacktron II mají hodně do sebe i po těch letech.  Až jsem dostal chuť dát dohromady 6933-1 Spectral Starguider, který někde mám :)

Thrawn

Dej pokoj  ;D To je jediný set, který mi ve sbírce chybí  :-[

Vždycky, když se někde v ČR objevil, tak mi o fous unikl  >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Citace od: Futurion kdy 08.01.2013, 06:31:01
Parádní stavby i fotky! Blacktron II mají hodně do sebe i po těch letech.  Až jsem dostal chuť dát dohromady 6933-1 Spectral Starguider, který někde mám :)

Nejen, že mají co do sebe, Blacktroni hlavně stále žijí. Pořád mají v Legu své příznivce. Důkazem budiž Space police III nebo minifig série 3.

Blacktroni jsou nesmrtelní  ;D ;D ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Futurion

Citace od: Thrawn kdy 11.01.2013, 01:23:04
Dej pokoj  ;D To je jediný set, který mi ve sbírce chybí  :-[

Vždycky, když se někde v ČR objevil, tak mi o fous unikl  >:D

Tak to přeju, aby se ti poštěstilo a set jsi ulovil :) Minimálně budeš mít možnost až jej časem postavím, mám k tomu návod i krabici (ale bez toho lamino vnitřku na součástky). Téměř jistě se toho budu zbavovat, jelikož si budu dělat místo na Star Wars :)

Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Taky bych se hlásil, třeba jen o tu krabici  >:D
Taky mi nějak unikla.
Nechceš na Lipno B2 monorail co mi parkuje na stole a nějaké posily B2 (nebo jiné)?

Replix

Blacktroni budou vždy a vždy byly nejlepší. Taky jsem do nich blázen už od malička. Sice jako malý jsem je viděl jenom na obrázku, ale teď si taky plním svůj sen. Mám jich méně, ale časem se rozrostou:) Mimochodem hezká armádka. Až ty blacktrony nebudeš chtít, tak dej vědět:) Na stará kolena, svraštělý a šílený budu vnukům vyprávět o frakci Blacktron jako by to byl seriál hvězdné brány ;D :D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Každý nový člen velké Blacktronské rodiny je vítán :D

Jestli jich máš 10, tak splňuješ jednu z podmínek na přidání do Space mapy, postav si tedy základnu a založ si frakci v galaxii Blacktronů. Já se tam taky přidám, až bude základna dostavěna.

P.S.: Nejčerstvější novinky - na cestě je konvoj s materiálem na stavbu, pod ochranou 30-ti Blacktronů. Byly nalezeny další osamělé skupinky ztracených blacktronských vojáků, momentálně se jedná o jejich návratu, někde už byla jednání i uzavřena a vojáci jsou rovněž na cestě.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

No mám 9 blacktronů  :D ;D takže ještě musím chvíli počkat. Základna je již naplánovaná, ale nemám zatím materiál. A samozřejmě děkuji za přijetí. Časem se základny spojí a vytvoří Blacktronské město. Blacktroni musí vytvořit zdatnou a silnou civilizaci.  >:D >:D M-troni mají náskok a takhle to přeci nejde. My Blacktroni máme rozmanitou historii, tak se postarejme i o budoucnost:)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

#55
M:Troni mají náskok. A taky mají velkou přesilu. A to i přes rapidní posilování našich sil. Ale Blacktroni jsou na převahu nepřátel zvyklí.

Město je dobrý nápad. Ale postav nejdřív základnu, která splní podmínky, získáš tak představu, kolik čeho budeš potřebovat a jak dlouho budeš stavět.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Právě bylo uzavřeno několik dalších dohod na téma posílení vojenských sil Blacktronského Impéria. Další jsou rozjednány. Lord Protektor se usmívá  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Tak město je pro mě vzdálená budoucnost. Jistěže budu raději nejprve stavět základnu. Už i ta bude náročná, vzhledem k tomu, že začínám od nuly ;)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Colonel32

Pokud to myslíš s Legem vážně a dlouhodobě, doporučuji našetřit během roku nějaké peníze (tak 25 tisíc) a být připraven na další ročník LugBulku, a stavbu pořádné základny naplánovat na léto 2014.

Replix

Myslet to myslím vážně, ale našetřit tolik, to nebude jenom tak. Mám malého syna a dluhy po mé skvělé mamince, takže netuším kolik našetřím:) Vidím to tak, že každý měsíc koupím pár dílků a pomalu a jistě to budu dávat dohromady. Semtam toho koupím více, jindy spíše zase méně. Bohužel taková je realita :) Ale uvidíme, stát se může cokoliv. Jen rozhodně nebudu vystavovat jiným na oči polotovar, nebo něco, co za zhlédnuti nestojí
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/