Raketa,raketa,raketáááá

Založil linhi, 13.01.2015, 08:33:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.


holub

#1
Hmm díky skvělý tip,ale víš jak,asi to sem ani nemá cenu ani dávat.Samozřejmě tam už není. >:D
Takže klasika buďto jeden dva kusy,nebo překupník,lidé se naučili a začíná se z toho stávat pěkně nechutný biznis viz třeba bazoš.

;D

Miketuk

Spíš překupník, ráno tam měli napsáno skladem 5 a více ks. Sám jsem přemýšlel o nákupu několika kusů do BL, ale než jsem se rozhoupal, bylo to pryč.

holub

No je to věc toho obchodu,na druhou stranu proč to dělá že

Wiki

Zítra si jednu vyzvedávám na poště  :) nenechal jsem to náhodě a raději připlatil 38 za dobírku, když už měli tu akci s balíkem na poštu zadarmo.

holub

#5
Jo no právě,že za 2tis a víc člověk trochu váhá zda si s tím má zahlcovat pokoj  ;D .Za tyto peníze to ale už byla jasná volba.No nic ,třeba ještě budou výhodně, přeci jen to teď má většina obchodníků od vánoc cenově spíše nahoře.
Na BL či díly se to asi vyplatí každopádně,jsou tam dobré díly pro space stavitele.

Miketuk

Dá se koupit i o necelou stovku dráž, viz. Heureka. To není při koupi jednoho kusu do sbírky tak hrozné.

Wiki

Za podobnou cenu to má i pár dalších. A třeba to bude vyprodávat Pompo a pak by mohla být i za 1450.

holub

#8
Jo koukám na to že to není zas tak zlé. Každopádně musím jí koupit  ;

Jo a mimochodem na tom kdosihraje.cz,kde jí mají o stovku dražší ,tak tam jsem už nakupoval a jsou dobří,rychle doručeno zabaleno v kartonu a také to tam bylo tehdy výhodně.