(Vlastní) Batman a Batcave

Založil Chikos, 07.03.2020, 13:22:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chikos

Již delší dobu stavím další srdcovku a to batcave  ;D Fotky z průběhu výstavby jsem nepřikládal, protože v tom to modelu nejsou nijak zvlášť zajímavé stavební techniky, nebo něco podobného. Spíše to osloví ty jedince, kteří se o toto téma také zajímají. Původně jsem to měl v plánu vzít na nějakou výstavu ale když nám to tak všechno díky koronaviru padá, tak se s vámi o to podělím zde. Pro mě je ten to model specifický tím, že je to má první zkušenost s rozsvícením modelu.

Villa Legina


Chairudo

Tak mám pocit, že se chceš zapsat do guinnesovky s rekordem nejvíce postavených MOCů za 1 rok  ;D

Jinak krásný kousek jako vždy :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Alex

A já si říkám kdo na BL vykoupil všechny DBG inverted slopes :D

Chikos

Na rekordy moc nejsem, to přenechávám jiným odborníkům  ;) :D.  Je to prostě pro mě zábava a relax, jakoby člověk utekl od všech starostí běžného života, tak že to jde samo. Jinak toho mám ještě hodně na seznamu, co všechno si chci zkusit postavit. Je to strašný tomu odolat  ;D


Citace od: Chairudo kdy 07.03.2020, 14:01:41
Tak mám pocit, že se chceš zapsat do guinnesovky s rekordem nejvíce postavených MOCů za 1 rok  ;D

Jinak krásný kousek jako vždy :)

Chikos

Něco málo si to vzalo  :D

Citace od: Alex kdy 07.03.2020, 15:09:56
A já si říkám kdo na BL vykoupil všechny DBG inverted slopes :D

poMOCník

Kdybych stavěl s takovým nasazením jako ty (zřejmě každý den mnoho hodin po několik měsíců), pravděpodobně bych se přesytil a přestalo by mě to bavit. Naštěstí tolik času nemám a doufám, že tebe to bavit nepřestane, protože to by byla pro nás ostatní velká škoda.

Chikos

Zas takový "pacient" nejsem jak to asi vypadá  :D Každý den nestavím a někdy se toho nedotknu i 14 dní třeba. To by mě jinak ta chuť brzo taky přešla  ;)

Citace od: poMOCník kdy 07.03.2020, 20:43:55
Kdybych stavěl s takovým nasazením jako ty (zřejmě každý den mnoho hodin po několik měsíců), pravděpodobně bych se přesytil a přestalo by mě to bavit. Naštěstí tolik času nemám a doufám, že tebe to bavit nepřestane, protože to by byla pro nás ostatní velká škoda.

Izabella08

Velmi povedená dolní část...téměř jako bych byla ve filmu. Palec nahoru, Chikosi.

tomas.

Povedené a i s výtahem :)
(jen tenhle Batmobil se mi vůbec nelíbí)