výroba potištěných kostek za akce v kalendářním roce 2018

Založil peki, 08.10.2018, 09:15:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izabella08

Citace od: Kuba kdy 16.10.2018, 19:45:08
Citace od: Izabella08 kdy 16.10.2018, 19:24:30
seznam účastníků KOSTKOVÁNÍ (Olomouc, Kroměříž,Pardubice)




Když poskytnu modely, nejsem účastník?  :'(

Ano, Kubo, jsi...tu barevnou kostičku KOSTKOVÁNÍ máš přibalenou do lugbulku:)

peki


MiHo


puresis


peki

Ještě jednou díky Milane za umělecké dílo  :)


Ostrava má černou kostku, připomínající černé uhlí. U Izabelly a Chairuda to zase vychází přímo z plakátu.  K sežrání je i kostička pomáháme, taková "perníčková". Je vidět že jsi si s tím opravdu vyhrál.

K distribuci odpoledne (doufám) sem hodím první seznam kam co bylo posláno. Je to první "lugbulková" vlna. Takže nepropadat panice. Další příležitost bude v Brně. Když  jsme u Brna, tak jsem v předstihu distribuoval kostičku Brno u společného projektu microměsto (protože hodně lidí tam asi nebude). Jinak budu Brno rozdávat přímo na výstavě.     

Kostičku pomáháme jsem rozdával podle toho kdo měl co zaplaceno k sobotnímu ránu. Kostiček je dost, takže je stále možné se do programu pomoci zapojit.  Kostičky jsou určeny pro ty, kteří se chtějí do pomáhání zapojit, ale už není třeba místo na seznamu. Celý výtěžek bude použit na dárcovství.

Distribuci kostiček "pomahame" pořešíme.

Kostička s logem kostek je přidávána ke kostkám z výstav nebo ke kostce pomáháme automaticky  ;)

Chairudo

#65
Kostičky se opravdu povedly, díky moc  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Ivansliz

Nevím, jestli jsem to dobře pochopil, ale musel jsem se o tu kostku přihlásit, nebo ji dostanu automaticky za účast na obou Olomouckých výstavách (jaro, podzim)?
(PS - přidám se k Olomoucké pomoci též  :) )
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

ogar49

Peki a co kosticku pomahame detem dat do placu na vystavach pro moznost zakoupeni verejnosti. Jako sbirku na konkretni projekt podpory deti v nemocnicich.

puresis

To není špatný napad, ale nevim jak je to s veřejnou sbírkou....

Chairudo

Citace od: ogar49 kdy 23.10.2018, 11:57:48
Peki a co kosticku pomahame detem dat do placu na vystavach pro moznost zakoupeni verejnosti. Jako sbirku na konkretni projekt podpory deti v nemocnicich.

Nápad úplně super  ;D
ale už se jedná o sbírku. Tedy pokud by jsme to chtěli dělat oficiálně, musíme nejdříve založit spolek, nechat sbírku schválit na krajském úřadě a splnit hafo dalších povinností, pravidel, podmínek, vyúčtování.... Fyzické osoby sbírky pořádat nemůžou, i prodej kostiček za účelem sbírky zavání nemalou pokutou :)

http://www.mvcr.cz/clanek/obcanske-aktivity-118893.aspx?q=Y2hudW09NQ%3D%3D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: ogar49 kdy 23.10.2018, 11:57:48
Peki a co kosticku pomahame detem dat do placu na vystavach pro moznost zakoupeni verejnosti. Jako sbirku na konkretni projekt podpory deti v nemocnicich.

Jak píše chairudo.  Některé věci byť s dobrým úmyslem  není možné dělat nadivoko.

peki

Citace od: Ivansliz kdy 23.10.2018, 11:02:59
Nevím, jestli jsem to dobře pochopil, ale musel jsem se o tu kostku přihlásit,

Od organizátorů mám +- seznam na konci příspěvku.

První distribuce proběhla při třídění Lugbulku. Další na akci v Brně. Pak pořeším zbytek.

milanv

#72
Citace od: Chairudo kdy 23.10.2018, 10:22:41
Kostičky se poravdu povedly, díky moc  :)
Chtěl jsem potěšit organizátory výstav a každému udělat kostku podle jeho plakátu: font, barvy, zpracování. I Brno a Ostravu - i když u Ostravy jsem místo plné růžové zvolil jen růžový obrys, aby byl nápis víc vidět.

Takže jsem rád, že se výsledek líbí a udělal radost!
Pán na Žlutém hradě

Igorus


jerzeeg

Kostky dorazily s LB, jsou paradni, diky :)

Jen asi doslo k drobnemu omylu, ke kteremu dochazi nanejvys jednou za deset let.. :)
Dostal jsem Kostkovani (kde jsem nebyl) misto Pohybliveho Brna (kde budu pristi vikend) - takze bych pak rad na miste vymenil, pokud bude mozno.

Clermont

Jerzeegu, ta Ostrava bude zakleta  :)
Me chybi kosticka za Brno, kosticka za Ostravu a za Pomahame (100kc na ucet)
Vim ze Igorus rikal ze jeste neco ma..., Tak kdyby se naslo, tak se hlasim  :)

Igorus

@Jerzeeg, Clermont - Kostka za Brno byla předběžně dána těm, kteří se nemají osobně účastnit. Kdo se bude účastnit tak kostku dostane přímo na výstavě.

@Jerzeeg - byla tam tvoje ZOO

@Clermont - nebyl jsi na seznamu vystavovatelů, ale tvoje účast byla aktivní (pomoc s Friends projektem), tedy na kostku máš nárok. Přihlaš se o ní v Brně.


yoshimaka

#77
Také se přihlásím o kostičku z Brna, kterou jsem nakonec nedostal. Navzdory tomu, že jsem tam neměl původně mít ani tile, budou tam mé 3 modely (Zikmund s Hanzelkou, tunel s rozhlednou a oráč ze zatím nedokončeného společného projektu středověké vesnice). Není to životně důležité, ale je hezké mít památku, když už se tam něčím prezentuji.
Lust och fägring stor

danyboy

Ahoj, ma nekdo pro me kostičky? S ostravskym lb jsem zadne neobrdzel. Mam se tedy o ne hlasit v brne?

peki

Citace od: danyboy kdy 25.10.2018, 13:31:25
Ahoj, ma nekdo pro me kostičky? S ostravskym lb jsem zadne neobrdzel. Mam se tedy o ne hlasit v brne?

určitě.

peki

Citace od: peki kdy 23.10.2018, 12:39:59
První distribuce proběhla při třídění Lugbulku. Další na akci v Brně. Pak pořeším zbytek.

V Brně budu rozdávat kostky, které se nepodařilo poslat s LUGBULKEM.
Kostky Brněské akce budu dávat až brně, zatím je mají pouze účastnici projektu mikroměsto, o kterých vím že do Brna nepojedou.

Aki

Citace od: milanv kdy 16.10.2018, 08:54:56
Citace od: Martins kdy 16.10.2018, 08:17:48
já nevím, kde to micro a velryba všude byly... prosím do pytle s LB... předem díky!
Jsem na tom podobně: kde všude bylo micro a Friends, to netuším, tak ani nenárokuju :)
A já jsem na tom podobně s westernem. Taky ani nevím, kde všude byl.

Aki

- Sedlčany

Kuba

Citace od: Aki kdy 28.10.2018, 11:34:47
Citace od: milanv kdy 16.10.2018, 08:54:56
Citace od: Martins kdy 16.10.2018, 08:17:48
já nevím, kde to micro a velryba všude byly... prosím do pytle s LB... předem díky!
Jsem na tom podobně: kde všude bylo micro a Friends, to netuším, tak ani nenárokuju :)
A já jsem na tom podobně s westernem. Taky ani nevím, kde všude byl.

Aki

- Sedlčany

Letos jsem ho vzal jen na vikendovky. Olomouc a Ostrava.

Mrs.Tygris

pro všechny kdo má u mě lugbulk tak si jej prosím vyzvedněte na brněnské výstavě

peki

Já bu rozdávat potištěné kostky. Pokud v Brně nebudete domluvte se s někým kdo vám je vezme (Ostrava,případně Olomouc).

Tímto směrem by jsem potřeboval posunout i stavby z mikroměsta.

Clermont

Z  Brna muzu stahnout veci do OV pokud nekdo neco potrebuje.