TomB´s Technnic cup

Založil TomB, 09.02.2009, 19:36:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

TomB

Urodil se mi v hlavě nápad Technic soutěže, velmi podobné té, co zorganizoval Márty - link
Princip bude v podstatě stejný - soutěžící mi pošlou na E - Mail Foto+případné video.
Celkem bych chtěl udělat asi 3 kola, z toho bych daná témata navrhoval takhle:

1. kolo - Stavební stroje(nějaký ten bulldozer, bagr, náklaďák......)

2. kolo - Město(Obyč. Auto, autobus, dálkový kamion, motorka......)

3. kolo - Závody(Nějaké to závodní autíčko, Pit stop vysokozdvižné vozíky.......)

Určily by se nějaké maximální rozměry, se sponzory by se domluvily nějaké ty pěkné ceny, či co já vím ještě :D.
Vše bude probíhat v ON - LINE běhu, takže bych rád, aby se zúčastnilo co nejvíce lidí.
Ohledně hodnocení - Zde jsem na vážkách.
Vůbec, ale opravdu vůbec nevím jestli se rozhodnout mezi porotou, či mezi anketou ??? ??? ???.
Jedno kolo by mohlo trvat cca. 2 týdny, aby byl čas na nějaké to stavění, a nebyly to pouhé zešplachtaniny, které ne moc dobře vypadají.

Tak co vy na to??

PS. tuto soutěž jsem založil (nejen) proto aby měl Grohl co dělat ;D, ale aby se fórum kapičku rozhýbalo - vím, mnoho lidí zde dělá velmi pěkné soutěže, například LTIR by Shmade, LTR by Shmade Again, LTTT by Peter
LTCM by Davda54. Ale na všechny tyto soutěže se musí (bude muset) jezdit do Prahy či někam ještě dál :-\.
Tato soutěž je (nejen) pro lidi, co to mají do Prahy víc než dál, ale taky pro lidi, co se chtějí pobavit, a dokonce při tom (třeba) získat nějakou tu pěknou cenu ;) :D.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Ondra

Dva týdny jsou moc málo.Počítej s tím, že lidi nestaví nonstop a jsou rádi za alespon jeden volný víkend.P.s.:To jsi měl mít všechno už naplánované, zajištěné...Takhle to vypadá, že chceš dělat soutěž pod svým jménem, ale budou se starat všichni okolo  :P

Robbed

Souhlas, dva týdny je hodně málo - obzvlášť na Technic.

Colonel32

Celé je to děsná slátanina bez hlavy a paty, ale hlavně že máš v jediném příspěvku 8 smajlíků, že jo.

Pokud chceš skutečne zorganizovat nějakou soutěž, zkus udělat něco jednoduchého (jednokolového), a pořádně promyslet všechna pravidla předtím, než sem začneš něco psát.

(locked)