návštěva Jana Beyera

Založil peki, 11.03.2016, 14:11:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

1.6 Přijede do Prahy Jan. Zastaví se na otevírání koskolandu, večer bychom pak mohli v Praze udělat nějakou "Hospodu". Druhý den 2.6 pojede na otočku na Lipno.

Tomik

Jsem pro a určitě se pražské hospody zúčastním.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

#2
Předběžně bychom se po 18:00 (do té doby bude program v expozici pro děti kam jste zvaní se aktivně zapojit do soutěží, komentování exponátů začátek bude cca od 14:00) sešli na večeři. Předpokládám že přímo v obchodním centru  v nějaké pizzerii. Posedíme pokecáme. Něco jako Lego hospoda. Nevylučuji nějakou malou aktivitu.


Kolik lidí se zúčastní této pražské hospody (pište jetli závazně nebo nezávazně) kvůli místu? Pokud má někdo z těch co bydlí políž jiný tip na restauraci nechám si poradit.

1.6
od 18:00 -20:00 potom jedeme do ČB, druhý den pokračujeme na Lipno


Seznam lidí:

Závázně
1) peki 
2) Tomik
3) Hawran
4) Formy
5) mirek
6) Igorus
7) Vasyk
8 ) Sihaja
9) Chairudo
10) milanv
11) Hacislav
12) Ondrej
13) Martinlx


Nezávazně
1) Ravenhorn
2) HorcikDesigns
3) peter
4) Robkteryten

Ravenhorn

#3
Já, ale zatím radši to dám nezávazně (kvůli práci, kdybych musel).
Castle, Pirates a Star Wars.

Tomik

Já se hlásím závazně. Co se týká místa na posezení, tak bych měl pár tipů v okolí Petřin a Veleslavína (Praha 6). Je to ale daleko od centra a od Harfy, takže se spokojím i s tou Harfou.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

Citace od: Tomik kdy 05.05.2016, 14:15:30
Já se hlásím závazně. Co se týká místa na posezení, tak bych měl pár tipů v okolí Petřin a Veleslavína (Praha 6). Je to ale daleko od centra a od Harfy, takže se spokojím i s tou Harfou.

Potřebujeme něco přímo v okolí. Jo není to na harfě ale v Butovicích.

hawran

Za mně 2 kusy - Hawran a Formy...
Víme (přibližně) kolik nás bude? Mám na Butovicích klienta tak se zeptám jestli tam nevědí o nějakém prima posezení, ale potřebuju víc parametrů :)
K.
Bricks Forever!

HD

#7
Jestliže budu přítomen na otvíračce, na chvilku bych, předpokládám, rád zašel spojit si zdejší přezdívky, MOCy a písemné projevy i s obličeji.
(takže zatím nezávazně)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

mirek


peki

Citace od: hawran kdy 05.05.2016, 19:39:16

Víme (přibližně) kolik nás bude?


Nevím kolik chodí na pražšké hospody odhaduji do 10. Někdo by mohl přijít navíc kvůli otvíračce výstavy/doprovodnému programu a Janovi. Odhaduji okolo 15 lidí. Pokud bude více bude to samozřejmě supper.

Igorus

Hlásím se závazně.
Díky

hawran

OK, rozhodím sítě, snad tam něco pěknýho na posezení najdeme.
Bricks Forever!

hawran

Bricks Forever!

peter

Tu Pizzerii rozhodně nedoporučuji. Byl jsem v ní jednou a nikdy více. Vyhulený lokál, neochotný personál a ani ta pizza nebyla zrovna v nej kondici >:(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

hawran

Citace od: peter kdy 06.05.2016, 14:47:17
Tu Pizzerii rozhodně nedoporučuji. Byl jsem v ní jednou a nikdy více. Vyhulený lokál, neochotný personál a ani ta pizza nebyla zrovna v nej kondici >:(

Dík za info, víš tam v okolí o něčem za co bychom se před panem Beyerem nemuseli stydět? Spoléhat na jediný podnik mi nepřijde moc moudré...
Bricks Forever!

Vasyk


yanice

Gastronom býval výborný, ale už jsem tam dlouho nebyla. Velmi příjemný interiér. Teď je snad i něco nově otevřeného poblíž.
Přímo v Galerii je US restaurace, tam podávají skvělé burgery, restaurace u bowlingu....takový šedý průměr.
Víc si z hlavy takhle nevybavím.

peter

Za sebe nic moc nějakých lepších restaurací v okolí neznám. Osobně si ale myslím, že bude maximálně vyhuvující využít sezení u fastfoodů, nebo případně tu US restauraci, kterou zmínila yanice. Důležité je, že se nebude muset zamlouvat nějaké místo pro neurčitý počet lidí a hlavně budeme stále poblíž hlavnímu dění otevírání, kvůli kterému tu Jan je ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Sihaja


Chairudo

Taky se tak na hodinku přidám a pak pofrčím na Lipno.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Vím o několika lidech, kteří mi řekli že z Prahy pojedou 1.6 na Lipno. Zkuste se domluvit jestli nemohou vzít nějaké drobnosti přímo na Lipno.

milanv

Já se taky hlásím. (Ale na Lipno pojedu až v pátek ráno.) Je to také pro pražské poslední příležitost, jak mi předat filmové scénky na odvoz. Kdo chce se potkat jinde, tak nejpozději do úterý do večera.
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

peki

#23
Aktualizoval jsem seznam přihlášených lidí.

Ještě někdo další? Informace sháním zejména kvůli představě o velikosti místa kam si půjdeme sednout (pravděpodobně přímo v obchodním centru Butovice).

Ondrej


peter

Nejspíš se také na chvíli ukáži.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robkteryten

Robkterýten - zatím nezávazně

martinlx

Přijdu. Přinesu větrník, zkusím se dohodnout s Tomikem nebo MilanemV aby ho vzali na Lipno.

waf

Já bych se určitě (závazně) přidal. Teda pokud je ještě místo...
Díky.

yanice

též bych se závazně přidala jestli je ještě místo. Ten den budu nakonec v kanceláři a mám to do Galerie pár set metrů.

Jana