duplo dinosaur - prosím o pomoc

Založil nikolinek, 24.04.2019, 19:54:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

nikolinek

Hledám nějaké znalce, kteří se vyznají v dinosaurech speciálně v sauropodech.
Stavím z dupla pravěk a chci k tomu přidat i jejich názvy. Problém mám s tímto( viz obrázek) jak jej mám nazvat, všude se píše něco jiného. Dříve to byl brontosaurus potom zase ne a teď  nedávno zase ano. Ve filmu jurský park je to brachiosaurus někde se uvádí, že apatosaurus. Tak já už nevím, nechci udělat chybu a plést dětem hlavu.
Prosím pomoc !!!!!!!!!!


Brickuška

Lega v domě se mění na Brickušku ;) e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!

Clermont


nikolinek

Díky, už jsem taky kontaktovala odborníka a ten se přiklání k brachiosaurovi.

Izabella08

Citace od: nikolinek kdy 26.04.2019, 13:09:57
Díky, už jsem taky kontaktovala odborníka a ten se přiklání k brachiosaurovi.

Evi, jak ty všechny názvy dinosaurů dáš do hlavy, tak vzápětí zapomeneš jiné uložené informace  ;D

jerzeeg

Citace od: Izabella08 kdy 26.04.2019, 19:57:24
Citace od: nikolinek kdy 26.04.2019, 13:09:57
Díky, už jsem taky kontaktovala odborníka a ten se přiklání k brachiosaurovi.

Evi, jak ty všechny názvy dinosaurů dáš do hlavy, tak vzápětí zapomeneš jiné uložené informace  ;D
Dyt jo.... dulezite (dinosaury) IN, nepodstatne (narozeniny zeny a deti apod.) OUT  ;D
(jeste, ze to tu necte, bych dostal pres cunu  >:D )

nikolinek

Časem se to z hlavy vypaří :-) , ale sepsat těch pár informací, mi dalo snad víc práce, než to postavit. Prošla jsem kde co a co kniha, to jiná informace, výška, hmotnost, milion let sem milion let tam...... :-)   a pak si vyberte. :-)