Spam v SZ

Založil Petrjr, 29.10.2006, 05:22:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petrjr

Také jste dostali spam (nabídka nějakého lega) od uživatele "miroslavzelvic"?

Jestli nebudu sám a nejde o omyl, tak prosím adminy ať dotyčné konto zabanují. Pro nevyžádané obchody tu máme Soukromou inzerci a ne Soukromé zprávy.

Raistlin M

Já bych to tak nehrotil. Tedy...neviděl jsem formu té SZ. Pokud má někdo pocit, že podle Tvých příspěvků , tady na foru, máš nějaký zájem o něco, nevidím problém, když ti něco nabídne.

Samozřejmě.....masově by to už problém bylo. 8)

Petrjr

#2
Typický obchodní spam. Takovou radost abych to přeposílal (byť jen na ukázku) či vystavil mu neudělám  :)

Ale stále může jít o omyl, třeba si to někdo vyžádal a dotyčný se pouze uklepl v adresátovi.

EDIT: Moderátorům / adminovi pochopitelně na požádání přepošlu.

Cavelon

Ja som to dostal tiež a 2x. Inzerát s týmto textom sa tu už objavil skôr v súkromnej inzercii, včera zase vo voľnej diskusii. Ide o nejakého ******, čo nevie ani preložiť text z češtiny do slovenčiny, lebo každý druhý riadok je v slovenčine a každý druhý zase v češtine. IMHO mám taký dojem, že je to podvodník, čo ponúka kradnuté Lego, ale je to iba môj názor. :P No v každom prípade by ho už admini mohli odtiaľ odpratať...

Petrjr

Citace od: Cavelon kdy 29.10.2006, 08:07:21
... čo nevie ani preložiť text z češtiny do slovenčiny, lebo každý druhý riadok je v slovenčine a každý druhý zase v češtine.
Jo jo, tak to je ono  ;D

Jen mne zaráží datum registrace "Dnes v 04:48:08". Jestli stále mění identitu, bude se hůře blokovat.

***Banana.com

#5
Jo, dostal jsem to také. Jak psal Cavelon, je to kopie inzerátu, který tu již byl, jen pod jiným nickem. Ani mi tak nevadí to, že poslal zprávu, spíš mně zaráží, jak zde již zaznělo, forma, kdy je psaná jedna věta česky a druhá slovensky. Dělá to na mně dojem, že si někdo hraje na Slováka a přitom je to Čech, pracující v Kladně.

Jindroush

Dal jsem mu rovnou permaban. Včera jsem přitom inzerát mazal a posílal varování, ať tu nekšeftuje s čórkama...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

#7
Mimochodom dostal som tu správu aj ja.

Jindroush

Díky Michovi, který mi zprávu přeposlal. Je z ní na 99.99% jasné, že pán kšeftuje s kradeným zbožím, takže každý, kdo výhodně nakoupí...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)