SVĚT KOSTEK OLOMOUC 7-8.11.2020

Založil Chairudo, 05.11.2019, 09:52:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Robbed

#30
Dávám si předběžně do kalendáře, přivezli bychom modely podobné, jako letos + nějaké nové.

Pokud by byl AFOL večer přímo v areálu výstavy, tak by to bylo úplně super!

Tomik

Předběžně počítej se mnou a mými alternativními modely. Zní to jako dost zajímavá velkolepá akce, takže bych byl rád u toho. Zároveň mám v hlavě pár větších modelů, tak snad je stihnu do výstavy postavit.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

jerzeeg

Urcite radi prijedeme, Jerzee, Jezurka a Luisa.
Privezli bychom, pokud bude zajem:
- bizu
- rozsirene dino
- elfici vypadaji, ze jsou stale popularni, tak bychom vzali taky a snad se zmuzu i na mensi upravy a rozsireni
- nosim v hlave tak 10 projektu, tak predpokladam, ze za rok uz bude aspon neco z toho hotovo

komluk

Ahoj, určitě se taky rád zúčastním! :)

Jaroslav Procházka

Zdravím Vás,
určitě se také moc rád opět připojím na další ročník.

Jsem IN :-)
Hezký den
Procházka Jaroslav

mirek

Rád se zúčastním pokud bude zdraví sloužit. Počítej se mnou a s mými dioramaty, cca 3m délky.

Skyrider

Taky se hlásím, jenom ještě nevím přesně s čím ;D ;)

Kuba

Olomouc je za humny tak přijedu. :)

Pokud bude ještě hrad tak s hradem. + nějaký menší MOC.

Chairudo

#38
Super dámy a pánové, to vypadá na další úžasnou akci, jdu to připravit ;D

Pro zatím mám zajištěno cca 220 stolů 120x65 a podobný rozměr. Budeme ale asi potřebovat aspoň stovku dalších. Kdyby někdo našel výhodný pronájem n ebo i koupi prosím pište.

Taky jakékoli nápady jak se dá akce nenáročně vylepšit, každý nápad je dobrý  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Petronel

Ahoj, tentokrát bych neměl chybět. Vezmu asi vše současné co mám +možná něco nového.

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 07.11.2019, 18:41:40
Super dámy a pánové, to vypadá na další úžasnou akci, jdu to připravit ;D

Pro zatím mám zajištěno cca 220 stolů 120x65 a podobný rozměr. Budeme ale asi potřebovat aspoň stovku dalších. Kdyby někdo našel výhodný pronájem n ebo i koupi prosím pište.

Taky jakékoli nápady jak se dá akce nenáročně vylepšit, každý nápad je dobrý  :D


Já bych navrh udělat takový hřbitov MOCů, vyčlenit v hale koutek s nástěnkama nebo tabulema, kde by byly na A3 či A2 podle velikosti mocu vyfocené naše vybrané stavby, které jsme již v minulosti rozebrali :) a žijí už jen na fotkách :)

fotky odkázat na stavitelé a na jejich Mocy na výstavě  ;)

milanv

Jmenovky pro vystavovatele - snad už na to bude ten můj program :)
Pán na Žlutém hradě

skywalker007

Taky se já + brácha hlásíme.

nikolinek

Pokusím se zúčastnit, pokud bude zájem o duplo.

yoshimaka

Citace od: jerzeeg kdy 07.11.2019, 03:37:43
Urcite radi prijedeme, Jerzee, Jezurka a Luisa.
Privezli bychom, pokud bude zajem:
- bizu
- rozsirene dino
- elfici vypadaji, ze jsou stale popularni, tak bychom vzali taky a snad se zmuzu i na mensi upravy a rozsireni
- nosim v hlave tak 10 projektu, tak predpokladam, ze za rok uz bude aspon neco z toho hotovo

Pokud byste chtěli rozšířit sortiment, mám tu takovou inspiraci..
Lust och fägring stor

Petronel

Jojo, to je zajímavé. ;D
Stálo by za prezentaci.
Jen chudák holka, když si to sundá, tak musí být pěkně "ogravírovaná" od těch dílků a spojů.

poMOCník

Citace od: yoshimaka kdy 08.11.2019, 11:42:26
Pokud byste chtěli rozšířit sortiment, mám tu takovou inspiraci..

No fuj, to je ale nevkusné! Takové vyhazování kostek!

(Předpokládám, že ta "inspirace" byla ironie...)

yoshimaka

Citace od: poMOCník kdy 08.11.2019, 12:52:18
Citace od: yoshimaka kdy 08.11.2019, 11:42:26
Pokud byste chtěli rozšířit sortiment, mám tu takovou inspiraci..

No fuj, to je ale nevkusné! Takové vyhazování kostek!

(Předpokládám, že ta "inspirace" byla ironie...)

Nikoli, na výstavách probíhá výroba šperků z kostiček. Tohle je už takový "vyšší level".
Lust och fägring stor

networ

To už není kroužkové brnění, ale lego brnní :D
Učím se stavět ...

Chairudo

Aktualizoval jsem na začátku seznam a za Kostky se pomalinku řítíme k šedesátce  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

matka

Paní na Žlutém hradě

Borun

U mého syna  (kubosch) si můžeš dopsat,že  bude vystavovat "zimní vesničku".model má téměř hotový.

Chikos

Ahoj, rád se přidám, pokud se ještě vejdu  :)

Chairudo

Super, vzhledem k velkým prostorům se vejdeme s přehledem, horší bude pro všechny najít nocleh  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

yoshimaka

Já jsem schopen ubytovat 1-2 Afoly (automaticky už počítám se Samym) a tuším, že Evizza také nabízela, že má možnost ubytování pro nějakou osůbku
Lust och fägring stor

Chairudo

Díky, uvidíme během léta jak to bude s potřebou lidí a volnými místy.


Pozval jsem na akci Kevina Gascoigne z Anglie, je jedním z šéfů charitativní organizace co spolupracuje s Legem a rozdávají dárky nemocným dětem, podobně jako to u nás začal Ryxe. http://www.fairybricks.org/our-work/
Jezdí po většině velkých akcí po evropě a prostřednictvím tomboly vybírá peníze na dárky dětem, tak by se mohl ukázat i u nás, má to "po cestě" na další výstavu ve Švýcarsku  :D

Budu zjišťovat na úřadech jak je to přesně se zákony o tombole/loterii, vygooglil jsem že tombolu do 100 tisíc není třeba hlásit, ale kdyby jste někdo měli jiné nejčerstvější informace budu rád za každou pomoc  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

martindavid

Citace od: Chairudo kdy 11.11.2019, 23:57:19
Super, vzhledem k velkým prostorům se vejdeme s přehledem, horší bude pro všechny najít nocleh  ;D
Mám kdyžtak stan ;D

mirek

Pokud se vejdu a zdravíčko bude přát, rád se přidám.

Chairudo

Citace od: mirek kdy 12.11.2019, 11:26:55
Pokud se vejdu a zdravíčko bude přát, rád se přidám.

Jsi Mirku na seznamu, rádi tě všichni zase uvidíme. Kdyby ses necítil na řízení určitě se najde nějaký LEGO uber ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Alex

Taky bych dorazil vezmu 1x1m sw + nějaké sety