(Cizí) Lodička

Založil Aki, 14.01.2005, 23:10:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki


Radical

Old lego , good lego.

otaznik

Citace od: di seleci kdy 15.08.2006, 09:12:27
Kdzž si ji lepe prohlednete tak vidite ze je vetsinou ze zaklanich dilu,a ta zad je fakt hnus. >:(
Právě proto je výborná!  ;D

J0hny54

Citace od: otaznik kdy 15.08.2006, 09:20:56
Citace od: di seleci kdy 15.08.2006, 09:12:27
Kdzž si ji lepe prohlednete tak vidite ze je vetsinou ze zaklanich dilu,a ta zad je fakt hnus. >:(
Právě proto je výborná!  ;D
Taky bych řekl, že tím je to daleko težší to postavit. A přesto vypadá pěkně

J0hny54

Citace od: di seleci kdy 15.08.2006, 09:22:57
Tak to fakt nechapu
Je to přece daleko težší postavit něco ze základních dílů než když na to máš kostky, které potřebuješ... Někdy to zkus

Llevelyn

Je parádní...pořád jsem koumala, na co využít ty masivní okna krom domečků.. 8) perfektní stavba, mizerné obrázky :P
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Cavelon

Citace od: di seleci kdy 15.08.2006, 09:40:19
stavim dokonalejsi

Si si nejaký veľmi istý... To by som na Tvojom mieste nechal na posúdenie druhým, čo je dokonalejšie. :P

J0hny54

Asi si mě nepochopil, ja to myslím tak, že není největší umění ( pro mě) postavit úplně největší loď s všemožnými ozdobami, ale mě se ta loď líbí proto, že je postavená ze základních kostek a přesto vypadá hezky. Tím Ti nechci brát to, že postavíš větší a hezčí loď , ale jde o to z čeho

petras81

Lodicka je pekna... mozna na muj vkus trosicku moc pestrobarevna... lidove recena jak utrzena z kolotoce, ale je pekne propracovana a nekdo se na tom moc hezky vyradil... taky stavim lode a taky jsem v par muzeich byl a proto vidim nejake nesrovnalosti oproti skutecnym lodim, ale myslim, ze o to tu zas az tak neslo... stavi se prece pro radost, ne? ;D

tazzy

Loďka je fakt pěkná a ty okýnka vzadu.. ;D

J0hny54

Citace od: di seleci kdy 15.08.2006, 10:59:06
Johny vždť sem,ale říkal,že já sám nemám zrovna vhodné kostičky a také spousty základních kostek  zakomponuju,ale tak aby nebyly ,tak na očích.No a záď se sklem od ponorky nebo od čeho,která je stavěná uplně jinak než střed se mi zdá zkrátka nevkusná.I když tobě třeba to sklo nevadí,ale mne se zdá,že by se dalo nahradit a nebo tam prostě udělat jenom díru,ale to sklo je fakt strašný.
Tak to jo, každopádně až to budeš mít postavený tak to sem dej, všichni se určitě rádi podívají.

Pepan

Ta loď je opravdu pěkná  :D  ;D

A to, že to někdo zvládne takto udělat se základními kostkami obdivuji a je to podle mého názoru výrazné plus.  ;)  

Citace od: di seleci kdy 15.08.2006, 10:06:00
tak za mesic ji budes moc posoudit

A nedoporučuji ti si příliš vyskakovat, i kdybys to měl sebelepší, tak skromnost se také cení  ;)
Ale na tvůj výtvor se samozřejmě rád podívám  ;D

Panther

Loď se mi opravdu líbí. Je velmi pěkně zpracovaná a použití pouze základních kostek to jen podtrhuje. Myslím, že autorovi se opravdu povedla.

peter

Nedámi to a už se také zapojím. Koukám jak tu oslavujete loď z klasických dílků. Jak jsem na ní koukal, tak jich tam je opravdu spousta, jen ta příď a záď je stále postavená na těch velkých dílech co měli ty originál lodě.

Já když jsem byl menší, tak jsem také chtěl pirátskou loď, ale nepoštěstilo se mi. Tak jsem si jednoho dne řekl, že si ji postavím ze svých klasických kostek. Před asi dvěma lety jsem si na svá mladá léta zavzpomínal a zase trošku menší si znovu narychlo postavil. Z dob mého dětství mi zbyly jen ty plachty. Můj výtvor si můžete prohlédnout zde a zde >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Frco

Lod je paradna, chcel by som na nu navod:)
peter: wow to je fakt pekne, jedine co sa mi nepaci su tie poziarnicke rebriky :D

peter

Citace od: Frco kdy 15.08.2006, 13:29:54
... jedine co sa mi nepaci su tie poziarnicke rebriky :D

No jo, jak říkám jen klasické dílky, já ani vlastně žádně větší pirátské lego nemám, takže jsem si pomáhal jak se dalo >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Panther

Ale i tak ta tvoje loď vypadá dost dobře. Fantazii se meze nekladou.  :)