Modrošedý vesmír

Založil Kanak, 31.10.2020, 12:11:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kanak

Základna ve výstavbě

znouzectnost

No konečně někdo kdo tu moji základnu co je jen z nouze ctnost překonal!
Ale jak, to je super!!!!
Díky za prezentaci i tady na kostkách.
Ať žije clasic space

HD

No, tak to budu sledovat velice pečlivě, jak poroste. Držím palce ať to jde. :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Petronel

Vypadá to hodně dobře! Těším se na výsledek.
Bude i nějaká přistávací plocha s velkým "plavítkem"?

Citace od: znouzectnost kdy 31.10.2020, 12:48:50
No konečně někdo kdo tu moji základnu co je jen z nouze ctnost překonal!
Ale jak, to je super!!!!
Díky za prezentaci i tady na kostkách.
Ať žije clasic space
Znouze má nového bratříčka. ;D Nebo konkurenta? >:D

znouzectnost

Ani jedno.
Tohle není má konkurence, tohle je pro mne nedosažitelná meta.
Takhle bych chtěl jednou stavět.

Kanak

Přistávací plocha pro velkou raketu se zatím neplánuje. Tohle by měla být základna menší než 1 metr čtvereční, aby se vešla do vitríny.

Robkteryten

No pane kolego, pěkně to roste! Konečně se v našem českém vesmíru dává dohromady nějaká nová základna. Pořádně to propoj s raketou a doufám, že na nějaké další akci spojíme základny do nějakého většího celku společně s Mtronem a Znouzákem.
klidně by to mohl být společný projekt - základna na 2x2 baseplate spojená monorailem :D

Kanak

Citace od: Robkteryten kdy 31.10.2020, 19:57:05
No pane kolego, pěkně to roste! Konečně se v našem českém vesmíru dává dohromady nějaká nová základna. Pořádně to propoj s raketou a doufám, že na nějaké další akci spojíme základny do nějakého většího celku společně s Mtronem a Znouzákem.
klidně by to mohl být společný projekt - základna na 2x2 baseplate spojená monorailem :D

S propojením se počítá. Přidal jsem pár modulů, které jsem měl už nějakou dobu připravené.

Kanak

Citace od: znouzectnost kdy 31.10.2020, 17:02:06
Ani jedno.
Tohle není má konkurence, tohle je pro mne nedosažitelná meta.
Takhle bych chtěl jednou stavět.
U Tebe nikdy nepoznám, jestli je to není sarkasmus:-)

znouzectnost

 :'( není to sarkasmus, je to (s)prostá pravda.
Jsem jen znouzectnost a taky tak stavím... prostě jen trochu dávám kostky k sobě.
Ti co mají plán a výsledky jako profesionálové, po těch jen obdivně koukám.

Kanak

Někde jsem něco takového viděl, tak jsem to chtěl také zkusit. Možná z toho bude malý modul.

Mtron

Jóóó hele co se to tu klube. Pěkné, parádní a zase nepřeháněj jo. Abych zase kvůli Vám začal stavět tu svojí rudou komedii. Vypadá to impozantně, těším se na další upgrade. A bacha na Blaktronský psy budou chtít vyvěsit bílou vlajku. Tak jim tam udělej jeden stožárek.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

Citace od: Mtron kdy 05.11.2020, 15:46:21
Jóóó hele co se to tu klube. Pěkné, parádní a zase nepřeháněj jo. Abych zase kvůli Vám začal stavět tu svojí rudou komedii. Vypadá to impozantně, těším se na další upgrade. A bacha na Blaktronský psy budou chtít vyvěsit bílou vlajku. Tak jim tam udělej jeden stožárek.

Jen stav.

A s bílou vlajkou nepočítej.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Ale koho jsi přinutil vylézt a něco napsat. Nebyl tu rok a najednou vidí základnu a vyhrožuje, že něco postaví!
Tak Thrawne začni něco dělat ne jen slibovat!

Togaran

Tak já taky vylezu a něco napíšu  ;D a vyhrožuju, že něco postavím  >:D

Základna hezky roste, vypadá to, že zásobu dílů máš slušnou, tak jsem moc zvědavej jak to půjde dál :) Líbí se mi kontrolní věž s Maxem Reebem, vždycky jsem miloval hodně prosklené stavby, takže to je za mě super :) koridory mi přijdou trochu panelákovité, ale uvidíme, až vznikne větší celek, určitě tam dobře zapadnou. Skála je super, já sám mám se skálama problém, takže držím palce, ať se ta tvoje vydaří! Co je ta velká tribuna? Kino? Galatický senát?

Jaký bude vlastně účel základny a obyvatelstvo? Co nějaké přistávací plošiny, vozítka, rakety? Chystáš něco? :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Citace od: znouzectnost kdy 06.11.2020, 18:48:10
Ale koho jsi přinutil vylézt a něco napsat. Nebyl tu rok a najednou vidí základnu a vyhrožuje, že něco postaví!
Tak Thrawne začni něco dělat ne jen slibovat!

on se probral? Tak zase spinkej. Vůbec nemá páru co bylo s bílou vlajkou. Jak je známo, slibem nezarmoutíš.  >:D >:D >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Kanak

Citace od: Togaran kdy 09.11.2020, 09:12:39
Tak já taky vylezu a něco napíšu  ;D a vyhrožuju, že něco postavím  >:D

Základna hezky roste, vypadá to, že zásobu dílů máš slušnou, tak jsem moc zvědavej jak to půjde dál :) Líbí se mi kontrolní věž s Maxem Reebem, vždycky jsem miloval hodně prosklené stavby, takže to je za mě super :) koridory mi přijdou trochu panelákovité, ale uvidíme, až vznikne větší celek, určitě tam dobře zapadnou. Skála je super, já sám mám se skálama problém, takže držím palce, ať se ta tvoje vydaří! Co je ta velká tribuna? Kino? Galatický senát?

Jaký bude vlastně účel základny a obyvatelstvo? Co nějaké přistávací plošiny, vozítka, rakety? Chystáš něco? :)
Maxe Reeba jsem vytáhl a kluci se ptali, kdo to je. Tak jsem mu narychlo postavil klávesy (šoupnu ho asi do některého z modulů nebo na podium). Hranatý styl z classic space setů na mně zanechal následky (něco oblejšího možná časem vznikne). Ta krabice bude něco jako řídící středisko kosmických letů. Nějaká vozítka a raketky zkouším. Ze základny se zatím bude jen řídit provoz v okolí Měsíce. Další fáze bude napojení na velkou raketu a pomalé rozšiřování. Asi přibude těžba, výroba, ubytovny, zábava... a hlavně jednokolejky.

Togaran

Hezky! TP řídící středisko vypadá hodně slibně :) a těším se taky na raketu. Tak ať to dobře staví  8)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Kanak

Citace od: Togaran kdy 13.11.2020, 19:16:27
Hezky! TP řídící středisko vypadá hodně slibně :) a těším se taky na raketu. Tak ať to dobře staví  8)
Raketu jsem ukázal v únoru v Olomouci (moje premiéra s nějakým exponátem). Je trošku neotesaná, ale od té doby jsem na ni nesáhl.

Togaran

Tak ta je skvělá  :D myslím, že budu  potřebovat víc fotek  :) hlavně interiéry! Doufám, že ji někde zastihnu naživo.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Kanak

Citace od: Togaran kdy 14.11.2020, 20:08:49
Tak ta je skvělá  :D myslím, že budu  potřebovat víc fotek  :) hlavně interiéry! Doufám, že ji někde zastihnu naživo.
Interíéry jaksi zatím nejsou:-)

Mtron

kde si vzal ty průhledné panely, z jakého jsou setu nebo kdo je tak parádně vyrobil, já chci taky, myslím to řídící centrum na té fotce
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Kanak

Citace od: Mtron kdy 15.11.2020, 19:18:23
kde si vzal ty průhledné panely, z jakého jsou setu nebo kdo je tak parádně vyrobil, já chci taky, myslím to řídící centrum na té fotce
Panely jsou obarvené v kurkumě. Když vedle nich není originál, tak to není taková hrůza. Ale na lepším světle je to hned vidět. Ještě budu zkoušet barvit. Na centrum je potřeba 6 oken a mám zatím jen 2 originální. Zatím tam nechám ty ošizené. Snad je časem seženu. Možná z těch obarvených něco časem postavím.
Vpravo na fotce jsou originály v rámech a vlevo jeden obarvený panel.

Togaran

Citace od: Kanak kdy 15.11.2020, 20:32:10
Citace od: Mtron kdy 15.11.2020, 19:18:23
kde si vzal ty průhledné panely, z jakého jsou setu nebo kdo je tak parádně vyrobil, já chci taky, myslím to řídící centrum na té fotce
Panely jsou obarvené v kurkumě. Když vedle nich není originál, tak to není taková hrůza. Ale na lepším světle je to hned vidět. Ještě budu zkoušet barvit. Na centrum je potřeba 6 oken a mám zatím jen 2 originální. Zatím tam nechám ty ošizené. Snad je časem seženu. Možná z těch obarvených něco časem postavím.
Vpravo na fotce jsou originály v rámech a vlevo jeden obarvený panel.

Myslím, že myslel ty TrClear počítačové obrazovky  8)

Já zase nechápu, kde si vzal tak velký množství těch čtvrtdómů. Na lodi vidím 4  a na základně taky, kolik jich máš?  ;D
Nemáš aspoň fotky lodi z víc stran? Je nějak modulární? Například kabinky oddělitelné jako u setu Deep Freeze Defender?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Kanak

Citace od: Togaran kdy 15.11.2020, 21:03:17
Citace od: Kanak kdy 15.11.2020, 20:32:10
Citace od: Mtron kdy 15.11.2020, 19:18:23
kde si vzal ty průhledné panely, z jakého jsou setu nebo kdo je tak parádně vyrobil, já chci taky, myslím to řídící centrum na té fotce
Panely jsou obarvené v kurkumě. Když vedle nich není originál, tak to není taková hrůza. Ale na lepším světle je to hned vidět. Ještě budu zkoušet barvit. Na centrum je potřeba 6 oken a mám zatím jen 2 originální. Zatím tam nechám ty ošizené. Snad je časem seženu. Možná z těch obarvených něco časem postavím.
Vpravo na fotce jsou originály v rámech a vlevo jeden obarvený panel.

Myslím, že myslel ty TrClear počítačové obrazovky  8)

Já zase nechápu, kde si vzal tak velký množství těch čtvrtdómů. Na lodi vidím 4  a na základně taky, kolik jich máš?  ;D
Nemáš aspoň fotky lodi z víc stran? Je nějak modulární? Například kabinky oddělitelné jako u setu Deep Freeze Defender?
Počítače jsou průhledné nálepky na čirém skle, pro jistotu jsou z obou stran. Tiskl jsem to obyčejnou laserovkou.
Čtvrtdómů nebude asi nikdy dost. Mám ještě 3 v rezervě. Časem bych chtěl postavit mohutnější věž, až se bude základna rozšiřovat (Viděl jsem jednu parádní, ale nechci moc opisovat, ani by na to nebylo dost materiálu:-).
Raketa je inspirována setem 6980 Galaxy Commander a raketou z komixu Vzpoura mozků. Když jsem ji skládal, o sérii Ice planet jsem moc nevěděl. Kdybych narazil na Deep Freeze Defender dřív, asi by nebyly spoje tak kostrbaté:-) Nejspíš ji trošku předělám, ale jen nějaké drobnosti.

Togaran

Moc pěkná, díky za fotky :) A když to říkáš, tak v tom tu vzpouru mozku vidím na několika místech.

Takovou zásobu čtvrtdómů ti závidím >:D ale platit bych to teda nechtěl...
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Kanak

Citace od: Togaran kdy 18.11.2020, 11:42:37
Moc pěkná, díky za fotky :) A když to říkáš, tak v tom tu vzpouru mozku vidím na několika místech.

Takovou zásobu čtvrtdómů ti závidím >:D ale platit bych to teda nechtěl...

Ze Vzpoury mozků jsem si pamatoval jen 3 malé rakety přichycené z venku na trupu. To, že zadní část je taková tlustá, jsem neplánoval - nějak to narostlo samo. Nad 6980 v katalogu jsem slintal jako kluk. Když jsem si ji v dospělosti pořídil, přišla mi nějak malá:-)

Kanak

Stavba pokračuje.

Robkteryten

Dobře ty,  ja to nějak bastim, sakra,  to abych se oolepsil,  aby B2 nedělali ostudu.
Ta přistávací plocha vypadá dobře.

Kanak

Citace od: Robkteryten kdy 04.12.2020, 10:35:53
Dobře ty,  ja to nějak bastim, sakra,  to abych se oolepsil,  aby B2 nedělali ostudu.
Ta přistávací plocha vypadá dobře.
Díky. S Tebou se úplně rovnat nemůžu, když už máš jednu základnu v Žacléři.