Pompo

Založil kokin, 02.04.2012, 20:42:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Shobul

Nazdar,
pokud bažíte po sérii CHIMA, tak v právě v POMPU na spoustu setů 50% sleva - ale je to vesměs vyzvednutí na prodejně a především Praha...
mějte se

Bard

#61
Citace od: Shobul kdy 07.04.2014, 21:54:33
Nazdar,
pokud bažíte po sérii CHIMA, tak v právě v POMPU na spoustu setů 50% sleva - ale je to vesměs vyzvednutí na prodejně a především Praha...
mějte se
Jak jsem procházel stránky Bambule, tak mi připadá, že ty samé slevy mají i tam.

danyboy


Kuba

Info pro všechny chronické hmatače z MSK.

Dnes se otevřelo nové nákupní středisko ve FM (na místě bývalého stadionu) a v obchůdku Pompo mají zatím neprohrabané minifigurky (aktuální série). Byl jsem tam v cca 11.30 a krabice byly zatím plné, vypadaly nehnutě. Jako nově otevřený obchod budou určitě i dobře zásobení ve skladu :) Já na hmatání nejsem, navíc všude tolik lidí, že jsem od tama zase hned zmizel. A jel si dál svou cestou.

echidna

Pompo v Metropoli Praha Zličín, 20% slevy na vybrané sety pokud máte O2 a pošlete jednoduchou sms. Např. Lego City Arctic 60033 z 399,- na 320,- se kupovalo už příjemněji :)

MÍLA

Citace od: echidna kdy 02.12.2014, 17:44:13
Pompo v Metropoli Praha Zličín, 20% slevy na vybrané sety pokud máte O2 a pošlete jednoduchou sms. Např. Lego City Arctic 60033 z 399,- na 320,- se kupovalo už příjemněji :)

Pompo Písek také stejná sleva, asi je to celorepubliková akce.

Bard

Na stránkách e-shopu POMPO je ode dneška k vidění dost 30 - 50 % slev na LEGO. Stejné ceny jsou i v prodejnách, ale zdaleka ne všechno všude mají.

Obdobný stav je i v Bambuli.

Miketuk

V Bambuli (Letňany) jsem byl dnes k večeru a žádné slevy.

Bard

Citace od: Miketuk kdy 27.12.2014, 22:23:02
V Bambuli (Letňany) jsem byl dnes k večeru a žádné slevy.
Já jsem dnes v MB koupil 3 sety:
75017 Duel on Geonosis 699,- (-50)
79006 Koncil u Elronda 699,- (-30)
79117 Invaze do želvího doupěte 1399,- (-50)

klubo

dneska sem byl v pompu ve foru liberec a na skoro vše slevy 30 a 50%, bohužel přišel sem když bylo skoro vše ve slevě prodáno, prostě prázdný regály, zbylo tam jenom to co nikdo nechce tzn. starwars a chima, uzmul sem akorát poslední 60020 za půlku

Miketuk

Kdybyste někdo narazil na 70400 nebo 70404 s 50% slevou vemte mi je prosím. Klidně více kusů.

Bambule Letňany celkem plná TMNT a SW. Pompo Štěrboholy absolutně vybrané.

danyboy

Citace od: Miketuk kdy 28.12.2014, 10:46:46
Kdybyste někdo narazil na 70400 nebo 70404 s 50% slevou vemte mi je prosím. Klidně více kusů.

Bambule Letňany celkem plná TMNT a SW. Pompo Štěrboholy absolutně vybrané.

Ony ale nejsou ve slevě.

Miketuk

V Bambuli ano.

Darth

Pokud jste někdo mířili do Pompo ve Veselí nad Moravou, tak už nemusíte - většinu věcí v akci jsem tam vybral. Konkrétně 60058, 70804, 60020, 70805 po 1 kuse. Respektive si tam před cestou raději zavolejte, mohli něco mít vícekrát a já si nevšimnul.

Robkteryten


echidna

Pompo Praha Zličín, jeden kus 60026 za 1.990kč - jistě že jsem to hned koupil:) Na dotaz kde se to tam v záplavě nových setů vzalo, "nevíme" :)

Robkteryten

Citace od: echidna kdy 14.01.2015, 19:20:17
Pompo Praha Zličín, jeden kus 60026 za 1.990kč - jistě že jsem to hned koupil:) Na dotaz kde se to tam v záplavě nových setů vzalo, "nevíme" :)
klikař :D

danyboy

Sety Pirates 2015 v pompech.

Darth

Až 40% slevy na e-shopu pompo.cz. Jsou tam ve slevě nějaké sety SW, Guardians, za zmínku stojí i Bennyho loď za rovné dva litry:

http://www.pompo.cz/lego-vyprodej/c-329/?utm_source=HP%20banner&utm_medium=banner&utm_content=LEGOcleanout&utm_campaign=LEGOcleanout

papluh

V Bratislavskom Pompo som našiel 2 kusy 40093-1: Snowman po necelých 9 Eur, Lego Shop/Store set z minulého roka a aj tam sa rýchlo vypredal.
Že poslali im len dva kusy, tak možno v ČR niekde majú tiež.

Mealiette

Dnes se objevily slevy v pompu na některá lega i 50% slevy.
Veni Vidi Vici

danyboy

Ostrava vybraná. Nemá cenu.

Miketuk

Bude asi zlevněné to co zbylo po Vánocích a jak jsem koukal 23.12., tak toho moc nebylo ani na Zličíně, kde je tuším největší Pompo (alespoň co se Lego sortimentu týče).

danyboy

Bambule Ostrava pro sw už nejezdit.   ;D Mají tam ale city a duplo v 50%

Mealiette

Maji i něco v E-Shopu taky stojí za zkouknutí.
Veni Vidi Vici

bubutymmy

V pražský Bambuli mi utekl polární tábor, před Vánoci tam byl určitě dvakrát beze slevy, ale 28. už bylo pozdě... naštěstí jsem zvládl ještě karlovarské Pompo, a tam byl taky dvakrát... a ještě docela dost Dupla a něco málo dalšího za půl ceny.

otaznik

To mi řekněte, kde berete čas to všechno objíždět?

Atom

#87
Hlásím obchod Ústí nad Labem  nějaké slevy. Vypadáto tam jako kdyby to někdo vykradl. Jeden set byl i za půlku, ale nebyl tam.
Nejméně stavebnic City a nejvíce Star Wars a Technic.
Jinak slevy skoro jako v Dráčku s pohádkovou kartou.

Atom

Tento víkend je v obchodním centru Forum Ústí nad Labem je akce Star Wars Síla se probouzí.
Když jste členem Lego Clubu, tak si vytiskněte e-mail z 18. Prosince a na místě dostanete polybag C-3PO. Zázemí je  ve spodním patře.
V Pompu jsem si všiml, když nakoupíte Star Wars stavebnici nad 490kč, tak dostanete polybag Darth Maul.
A jinak již mají nové stavebnice Star Wars a když máte VIP kartu, tak to máte levnější ;).
Ještě jen pohled na akci https://www.facebook.com/forumustinadlabem/?ref=ts&fref=ts

Ravenhorn

Pěkné, ale mě prostě nic 18.12.2015 nedošlo do emailu, mě tam došlo jen akce C-3PO jako dárek pro online objednávku a nic jiného.
Castle, Pirates a Star Wars.