Hnízdo Blacktronů

Založil Robkteryten, 02.11.2017, 08:14:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Daniel

Krásné, čisté a ještě se to hýbe (pokud výzkumné oddělení napraví chyby) 8) . Jen s tím terénem by to chtělo si ještě pohrát - možná bych zkusil nějaké kontrastní plate, aby základna více vynikla (úplně vidím, jak osídlili nějakou planetu třeba kombinací: dark orange+dark tan, sand green+olive green, nebo tak něco).

Petronel

Citace od: Daniel kdy 02.04.2019, 14:10:55
...Jen s tím terénem by to chtělo si ještě pohrát - možná bych zkusil nějaké kontrastní plate, aby základna více vynikla (úplně vidím, jak osídlili nějakou planetu třeba kombinací: dark orange+dark tan, sand green+olive green, nebo tak něco).
To není vůbec špatná myšlenka. Je pravda, že by to stavbu posunulo ještě dál. Takto to při prvním pohledu na úvodní fotku vypadá jako set z katalogu, ne jako MOC.
Třeba je to ale záměr. :D

Kontrastní a nepravidelný terén by nebyl špatný. Každopádně i tak výborná práce! Vždycky mě bude bavit na výstavách prozkoumávat tvoje vs mtronovo vs znouze sci-fi území.  8)

PS: ten vlak na té vnější zvláštní custom koleji také jezdí?

Togaran

Moc pěkný hnízdo se ti povedlo :) je to takové pravoúhlé a čisté ale myslím, že to není na škodu. Působí to na mě, že by to skvěle sedělo na scenérii z katalogu 1991. Teď tam ještě přistát s najkou pořádnoulodí nebo vozidlem :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Chairudo

Pamatuji si z dětství, že se mi ta barva strašně líbila, ještě kdyby se ti podařilo tam zavést pár světel a dát tomu ten "glow"  :)

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

milanv

Vypadá to fakt pěkně a elegantně. A navíc dva druhy monorailu. Ten větší je dělaný podle toho Japonce?
Pán na Žlutém hradě

sohibil

Ten vonkajší okruh monorailu je normálne pojazdný? A ako si docielil také elegantné zákruty s klasickými brickami?
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

Robkteryten

Dikes všem za reakce :D

@Daniel: Terén bude zatím z DBG, na fotce ještě není hotov, přemýšlel jsem na "mars" dát oražovou. S těma monorail kolejeme mě to přišlo jako pouť.
              Ještě a to jsem chtěl už u první základny mě stále láká udělat základnu na zemi :D na jedné straně malé město a za horou základna, ale to bych musel mít více kostek.

@Togaran: Jen kvůli tobě bude i nějaký interier :D V těch obytných modulech mám pár nápadů, ale nemám moc čas. Tato verze se mi líbí víc, jak minulá, takže ji budu ještě dostavovat a vylepšovat.

@MilanV: jj podle japonce, jen jemu jezdí i do zatáček. Musim upravit, asi vím kde je chyba.

@sohibil: to bys rád věděl viď? :D jukni na odkaz u monorailu.

K monorailu: je stavěn podle nápadů jiných na youtube :D tu jsou mé inspirace: https://www.youtube.com/playlist?list=PL4vDChJNkkaWMoSeHm8FOcBzSGmq7afvo


Robkteryten

Po zjištění,  že vojáci jsou unavení neustálou stavbou svého nového  velitelství.  Rozhodla rada o vybavení jednoho modulu k odpočinku.

znouzectnost

Drogové doupě, tak to jsem nečekal...
ale dobře jsem se pobavil  ;D
A koukám, že rozšiřuješ sbírku gaučů pro Hardegona.

Robkteryten

Citace od: znouzectnost kdy 01.09.2019, 11:43:32
Drogové doupě, tak to jsem nečekal...
ale dobře jsem se pobavil  ;D
A koukám, že rozšiřuješ sbírku gaučů pro Hardegona.

To teda nene, drogy jsou zakazany! pouze kofein a alkohol :(

Robkteryten

#40
Dnes byl do základny slavnostně zapojen další modul, tentokrát se jedná o technický modul.
Modul souží k oblečení JetPacku pro vojáky, zároveň je skladuje a nabíjí. Vzhledem k váze je k dispozici "blacktronská ruka".
Pokud není modul umístěn v nejvyšším patře, tak je využita vysouvací startovací plošinka.

HD

Je Blacktronská ruka pohyblivá?


Pěkně se Ti to rozrústá.  :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Robkteryten

Citace od: HD kdy 16.09.2019, 07:15:09
Je Blacktronská ruka pohyblivá?


Pěkně se Ti to rozrústá.  :)

Diky Ti 😇
Ruka je rukou pohyblivá a pojizdna jak celá "hrazda"  v modulu tak ruka po hrazdě. 

sohibil

Takmer som si tú ruku nevšimol. Má dobrú kamufláž - čo iné sa dá čakať od Blacktronu, že? :)

A čo robí v restroome ten hipísák. Ako mohli vôbec niečo také pustiť na palubu? :D
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

Togaran

V Olomouci jsem základnu viděl naživo a vypadá super :) Skvělý nápad ty modulární místnosti, které se dají pak prohazovat a upgradeovat. Fakt mě překvapilo jak super vypadalo to UV nasvícení :) těším se až to zaintegruješ a rozsvítí se to v celý parádě! A chválím interiéry!  ;D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

#45
Tak se naši Blacktroni přesunuly na jiný terén a přitom malinko zredukovaly budovy. Vedení rozhodlo o budoucích stavbách s ohledem na plánovanou mezigalaktickou loď a drancování jiných světů. Do budoucna se ubíráme směrem k samostatným modulům. Nově vznikla modulová napájecí stanice pro napájení obranných věží. Byl vyměněn poruchový monorail, za jednoduší vlak.

Togaran

Napájecí systém i s dálkovým ovládáním! to jsme zvědavej co všechno na to napojíš :) A vlak vypadá dobře, má pěkný kabinky!
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

HD

Vypadá to výborně. Spousta povedených detailů, ale zároveň sladěné jako jeden celek. Dost dobrá práce!
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Chairudo

Paráda :) Co třeba ještě rozšířit terén o nějaké mimozemské prostředí? vesmírnou džungli nebo ta něco  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kanak

Naživo paráda, ale musím ti to pochválit i tady.

Robkteryten

Naši výzkumníci a inženýři se naplno věnují stavbě nové mezigalaktické kolonizační lodi.
Prozačátek je ve výstavbě raketový modul, který bude prozatím zapůjčován na společnou raketu.
Motory jsou hotové z cca 80 procent

martindavid

Paradni zamlouvám si letenku do jiné galaxie

Chairudo

Super, máme se od čeho odpíchnout  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robkteryten

tak pár méně kvalitních fotek a jedno krátké video
nočního osvětlení :D ještě domyslet ty trysky.
napájení je zatím na battery boxy.

Kanak

Nasadil jsi laťku pěkně vysoko:-)

Sihaja

To je naprosta parada. Lod je jen tak dobra jako jeji motory.

Robkteryten

Dokončen další modul,  tentokrát rafinerie. 

Villa Legina

Je to tak čisté a dokonalé, dobre sa na to pozerá.

Robkteryten

Citace od: Villa Legina kdy 17.09.2020, 21:42:14
Je to tak čisté a dokonalé, dobre sa na to pozerá.

díky

Robkteryten

Tak do Žacléře je upraven celý modul rafinerie.