HT III 2014 (Vlastní) Hrad Sovík 3.0

Založil danyboy, 28.10.2013, 13:26:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

danyboy

Citace od: darkdrago kdy 27.02.2014, 20:03:51
Eště, že je tam ten žebřík. Aspoň moji vědí kama tam nelozit  >:D

Tohle dobývat v padesáti lidech (velitelé budou po flámu a nebudou se účastnit) bude fakt sranda, ale nevím pro kterou z účastněných stran  ;D

Připrav si něco k obléhání.
Nebo hodláš s těmi tvými vojáky narážet do hradeb a pokusit se je rozbít?
Připravil jsem pro tebe pár lanek a dobrovolníků co ti pomůžou s útokem.  :)

Drobuliatko

Paraaada!  :) Ked to ozivis figurkami, bude to nadhera. :)

danyboy

Už se pár lidí shánělo po fotkách.
Já bohužel nijak detailně nefotil. Musím říct, že k focení toho moc nebylo.
Musím říct, že to byla fakt makačka. Stavěl jsem dokonce během výstavy. Spousta věcí byla nedodělaná,
skály odfláknuté, málo detailů a mnoho dalšího. Jenže s tím si nedělám starosti. Stavím Sovik 3.0.
Mám tady akorát jednu fotku z mobilu. Bylo jich víc, jenže takhle byla nejméně rozmazaná.  >:D

danyboy

#33
Fotečka ze stavění nového hradu. :P

DarkDrago

Musíš ještě napsat, že na té první fotce jsou vidět i moje jednotky a budou taky k vidění na Lipně.

Jsem rád, že máš v plánu udělat i kulatou věž  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

danyboy

Citace od: darkdrago kdy 12.03.2014, 18:28:09
Musíš ještě napsat, že na té první fotce jsou vidět i moje jednotky a budou taky k vidění na Lipně.

Jsem rád, že máš v plánu udělat i kulatou věž  ;D

K těm jednotkám jsem se chtěl teprve zmínit a napsat k tomu něco.
Ale když už jsi to tu zmínil. ;D

DarkDrago

Teď jsem si všiml, že je to ten moment co ti přijely na pomoc jednotky od Hacislava.
Ať na nikoho nezapomenem  ;)
Dračí páni s mocí ohně...

danyboy

Citace od: darkdrago kdy 12.03.2014, 18:37:01
Teď jsem si všiml, že je to ten moment co ti přijely na pomoc jednotky od Hacislava.
Ať na nikoho nezapomenem  ;)

To je moje část jednotky. >:D
Foceno kolem jedné hodiny ráno.
Já už potom nefotil.

danyboy

#38
...

P.S.
Po škole fotky zvětším.
Ráno jsem se omylem překlikl a poslal v tomto malém rozlišení.

Hacislav

Citace od: darkdrago kdy 12.03.2014, 18:37:01
Teď jsem si všiml, že je to ten moment co ti přijely na pomoc jednotky od Hacislava.
Ať na nikoho nezapomenem  ;)

Mí prohrávači přijeli až tady:


http://emilovic.rajce.idnes.cz/Technic_Brno_2014_-_minifig_pribehy/#
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

danyboy

Proč prohrávači. Vždyť to tvoje vojsko ty štíry drtilo. ;D

DarkDrago

Dany to si jen myslíš  ;) vždyť víš, že ti už vylomili bránu  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

Hacislav

Citace od: danyboy2127 kdy 20.03.2014, 18:47:28
Proč prohrávači. Vždyť to tvoje vojsko ty štíry drtilo. ;D


No, rozšlápnout nějakého štíra nebo švába je snadné.  >:D
Ale od mé Green army dostanou vždy strašně nabudku.
Podobně to mají římani. Jaký jsou to slavní a vyhlášení válečníci, a přesto pokaždé dostane Julek od galů nakládačku.

Prostě toto jsou mí profesionální prohrávači, jen málo kdo umí prohrávat tak jako oni.
Ale to neznamená, že nemůžou občas vyhrát.  >:D >:D >:D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

DarkDrago

Proto jsem začal budovat spojeneckou armádu která dokáže štíráky podržet a pomoc jim.
A protože dračích jednotek mám už v minimálním počtu 10 figů, tak je zaškolím při dobývání na Lipně  >:D
Dračí páni s mocí ohně...

danyboy

..

danyboy

#45
Potřeboval bych radu zkušených. Udělal jsem barevnou konstrukci nejvyšší věže.
Setkal jsem se již s názory, že je věž až moc veliká v poměru k ostatním věžičkám..
tak bych rád přivítal názory jestli střechu či věž např. přestavět...
Nebo nějaké jiné námitky ke stavbě jako samotné?

Kuba


richchie

mat doma takyto hrad (a aj priestor na jeho uskladnenie) tak skacem od radosti  :) nadhera, sikme mury, gulata veza, velkost hradu az az, okolo teren.. joooj snad aj ja raz take daco budem mat  :)

Mr. Cube


DarkDrago

Už to moc nepředělávej ať to stihneš ;D
Jinak chceš vědět můj názor na tu tvoji obr věž? Jedním slovem: Karlštejn. A máš to i podložený  ;)
Dračí páni s mocí ohně...

danyboy

#50
Citace od: darkdrago kdy 07.05.2014, 11:48:46
Už to moc nepředělávej ať to stihneš ;D
Jinak chceš vědět můj názor na tu tvoji obr věž? Jedním slovem: Karlštejn. A máš to i podložený  ;)

Strýc mi to už také říkal..

danyboy

Už jen pár detailů a dnes by mohlo být hotovo.. Až na posledních pár slopes na střechy, které zatím nemám po ruce.   
Odpoledne se pokusím  hradvyfotit foťákem (až se nabije)

Kuba

Máš to super. Až uděláš lepší fotky, měl bys za to dostat Topku.  ;) Určitě i jiní budou toho názoru.


Už i bez zatím vsazeného života na mě uplně dýcha středověk. :) Působí i velmi reálně. A na tvůj věk je to obrovský nadprůměr a strčil jsi tedy do kapsy hodně hradařů.


Bard

Chtěl jsem ti hned ráno napsat povzbuzující reakci, ale než jsem to stihl, tak už to napsal Jukuruku-Kuba. Takže se jen podepisuju pod předchozí komentář.  ;)

germik

S TOPkou souhlasím, je to super ;).
Jen mě tak napadlo - možná by neuškodilo té palisádě kdybys ... nevím jak to říct... - no, teď je vždycky kousek odskočená - o 1 stud, tak kdybys ty odskoky udělal jen půl studu - pak by to skrz ní tak neprosvítalo a nevypadala by tak kostrbatá ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

matka

Paní na Žlutém hradě

Aki

Nech tu nedodělanou střechu brány jako rozbořenou. Do těhle míst zrovna střílí těžký kus z obléhacího srubu. Jen to dotáhni se zničenými trámy a napůl hořící střechou. Bude to pak vypadat super.

danyboy

Citace od: Aki kdy 27.05.2014, 17:15:55
Nech tu nedodělanou střechu brány jako rozbořenou. Do těhle míst zrovna střílí těžký kus z obléhacího srubu. Jen to dotáhni se zničenými trámy a napůl hořící střechou. Bude to pak vypadat super.

Pokusím se. ;)

danyboy

Citace od: danyboy2127-danny kdy 27.05.2014, 17:23:20
Citace od: Aki kdy 27.05.2014, 17:15:55
Nech tu nedodělanou střechu brány jako rozbořenou. Do těhle míst zrovna střílí těžký kus z obléhacího srubu. Jen to dotáhni se zničenými trámy a napůl hořící střechou. Bude to pak vypadat super.

Pokusím se. ;)

Tak první nástřel. No nevím, nevím. :-\

germik

Jo, vypadá to dobře ;-) Jen musíš vzít v potaz že to asi tu střechu jenom "lízlo" takže střela letěla dál a někam musela spadnout ;) >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik