*TOP* (Vlastni) Black Falcon's lake Keep

Založil chadzi, 05.06.2006, 20:37:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Micho

Citace od: Jindroush kdy 31.07.2006, 20:50:19
Navrhuju to předělat na zříceninu, ušetřej se bricky  ;)

A ďalším príspevko J. zabije 2.000 príspevok. To je už slušné číslo!  ;)

Marťan

Dílo se vyvíjí velice pěkně, ale trošku mi to připadá jako našlapané zdi a brána, ale co vlastně chrání? Nevidím tam zatím žádné královské komnaty nebo nějaký větší přístřešek, ale to asi autor ještě dodělá později, no nechám se překvapit....

chadzi

autor to samozrejme dodela (v te dire co tam zeje prazdnotou), ale az mu dorazi BL zasilka  ;)

J0hny54

Vypadá to moc hezky. Škoda, že nemám víc oldgrey kostek taky bych se o něco pokusil

Pepan

Tak to je teda něco  :o :o :o  Hradům sice moc nerozumím, ale tohle vypadá vážně nádherně  ;D ;D ;D

Bryk


chadzi

dalsi updatiq

myth

Pekné. Začína sa to pomaly zaplňovať. Chcelo by to bližšie fotografie toho domčeka. (Čo to je? Strážnica?)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Benelli_2000

Přišly kostky, začíná se stavět?  ;D
Hezkej domeček, jen mi to umístění na těch hradbách přijde nějak nedokonalé.
Je to jako kdyby jsi ho tam "připlácl". Nevim jak to popsat, ale nějak mi to prostě nesedí. Ale samotnej domeček je moc pěknej, to jako, že jo  ;)
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

J0hny54

Je to moc pekny, mas dobry napady a pozehnane kostek :)

chadzi

Citace od: Benelli_2000 kdy 08.08.2006, 00:17:35
Přišly kostky, začíná se stavět?  ;D

nene, jeste sem prohrabal stary non-castle sety a vykrad gray  ;D

Citace od: Benelli_2000 kdy 08.08.2006, 00:17:35
Hezkej domeček, jen mi to umístění na těch hradbách přijde nějak nedokonalé.
Je to jako kdyby jsi ho tam "připlácl". Nevim jak to popsat, ale nějak mi to prostě nesedí.

clovece asi mas pravdu, ted kdyz na to koukam tak to vypada jak vosa na bonbone...  :( budu to muset predelat, stejne jsem zatim ve stadiu experimentu. dik za comment


Anakin

a čo tak pridať na tie steny vinič alebo nejakú inú zelenú háveď?

Benelli_2000

#72
Citace od: chadzi kdy 08.08.2006, 07:26:37
Citace od: Benelli_2000 kdy 08.08.2006, 00:17:35
Přišly kostky, začíná se stavět?  ;D

nene, jeste sem prohrabal stary non-castle sety a vykrad gray  ;D

Citace od: Benelli_2000 kdy 08.08.2006, 00:17:35
Hezkej domeček, jen mi to umístění na těch hradbách přijde nějak nedokonalé.

Je to jako kdyby jsi ho tam "připlácl". Nevim jak to popsat, ale nějak mi to prostě nesedí.

clovece asi mas pravdu, ted kdyz na to koukam tak to vypada jak vosa na bonbone...  :( budu to muset predelat, stejne jsem zatim ve stadiu experimentu. dik za comment

nejni zač   ;D
Zkus ten domek třeba odsadit od toho cimbuří, aby tam zůstala průchozí ceta podél hradeb. Další možností by mohlo být ochoz s cimbuřím ukončený štítem domu a střechou, jejíž spodní hrana by začínala cc 1 - 2 bricky nad cimbuřím.
Třeba...

Etě mě napadlo, že na křivoklátě je na hrabách malinká věžička (asi strážní věžička). Je přímo miniaturní. Jen dveře a uvnitř místo max pro dva lidi. V minifig scale bych to udělal max pro jednoho figa, by to nebylo moc veliký.  Tahle věžička přerušuje cimbuří, ale nevystupuje z hradeb ven (esli se dobře pamatuji). Samozřejmě, že je kolem ní ochoz (ze strany nádvoří).
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

krosik

tenhle hrad je opravdu nádhernej, těším se až bude celej. :)

chadzi

vnitrek zacina dostavat podobu


chadzi

..

Tomášek

 :o Je to fakt coooooool ! Docela by mě zajímalo, kde jsi sehnal tolik těch plochých klopených kostek...ty šedé na tu cestu nahoru...tuto kostku mám totiž velice rád... ;D ....jo, a jinak pařez rulezzzzz !!!  >:D
Procházím DARK AGE.

J0hny54

Je to moc pěkný, máš můj veliký obdiv  :)

nukum

Já také smekám, přiznám se, že i kdybych měl tolik kostek, tak bych to nedokázak postavit  ;)

Benelli_2000

Opravdu překrásná stavba. Závidím ti nejen počet kostek, ale i představivost.
Už se těším, až sem hodíš fotky hotového díla, to bude teprve nářez!  >:D
Jen tak dál ! ! !
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

hobby

Úžasný, krásně vystižená středověká romantika 8)

Jonas

Díky za pěkné fotoreportáže z průběhu výstavby. Tím, že stavbu vidím růst, si ještě  více uvědomuju, jak obrovská práce to je, kolik materiálu to spolyká a kolikrát se některé věci musí předělávat, než dostanou definitivní podobu zapadající do celkové koncepce.

Teď jen držím palce, aby se dobře podařilo vystavět to, co je hlavní v každém hradu -  důstojné obydlí pro hradního pána.

A pomalu abys už přemýšlel, jak tento výstavní MOC udělat transportovatelný, aby jednou mohl vévodit nějaké české obdobě 1000steine-landu. 
Jonas - Můj Brickshelf

Raistlin M

Já myslím, že by to chadzi mohl na příští 1000steine dovézt. Je to opravdu velký.

U nás by se asi 1000steine nedalo. Jsme malá zëmě. Navrhuji 100kostek, nebo 300kostek. 1000 je moc. 8)

Anakin


Raistlin M

Citace od: Anakin kdy 24.08.2006, 10:21:42
pre teba nie  ;D

Tak já bych v zájmu duševního zdraví případných návštěvníků nevystavoval. a hned by to z 1000 spadlo na 500  ;) ;D ;D

Vasyk

Citace od: Raistlin M kdy 24.08.2006, 11:28:13
Citace od: Anakin kdy 24.08.2006, 10:21:42
pre teba nie  ;D

Tak já bych v zájmu duševního zdraví případných návštěvníků nevystavoval. a hned by to z 1000 spadlo na 500  ;) ;D ;D

Jen takovou otázečku, co by jsi chtěl vystavovat, když nemáš čas nic stavět..  ;D ;D ;)

Raistlin M

Citace od: Vasyk kdy 24.08.2006, 12:11:41
Citace od: Raistlin M kdy 24.08.2006, 11:28:13
Citace od: Anakin kdy 24.08.2006, 10:21:42
pre teba nie  ;D

Tak já bych v zájmu duševního zdraví případných návštěvníků nevystavoval. a hned by to z 1000 spadlo na 500  ;) ;D ;D

Jen takovou otázečku, co by jsi chtěl vystavovat, když nemáš čas nic stavět..  ;D ;D ;)

Já bych si zaplatil Avii a jen to tam vysypal. To by stačilo. >:D ;D ;D

Benelli_2000

2 Chadzi:
Opravdu musím ocenit, jak krásně dokumentuješ průběh stavby. Je velmi zajímavé sledovat, jak se tvůj hrad pomaličku rozrůstá. Je to fakt super.
Už se těším na další update.
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

kocour

je to fakt supr :o !!! kolik musí mít člověk setů aby todle dal dohromady?

chadzi

tak pomalu cas na dalsi update...