(vlastní) tramvaj

Založil poMOCník, 24.10.2019, 23:16:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

poMOCník

Správně bych měl psát "pokus o tramvaj", ale jelikož je tu slovo "pokus" již obsazené pro mne nedosažitelnou úrovní MOCů, nebudu to nijak komplikovat.

Stavba byla na objednávku pro syna, který potřeboval do města zavést hromadnou dopravu. Je určen výhradně k ručnímu posunování (ani nevím, jestli by šla udělat motorizovaná verze) a samozřejmostí je snadno odnímatelná střecha. Podvozek jsem částečně někde na webu okopíroval, ostatní je inspirované hlavně přebytkem jednoho staršího typu dveří :)

Icewalker

Pěkné. Líbí se mi použití těch "dveřních" dílů na okna. Sám jsem teď klukovi stavěl tramvaj, ale ještě mi schází nějaké dílky na prezentovatelnou formu ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Matthes_CS

Vypadá pěkně, to zábradlí vzhůru nohama na koncích se mi líbí, ale možná mi přijde moc dlouhá.
Motorizovat by šla určitě 9V motorem na kovové koleje, jinak by byl problém vměstnat dovnitř baterie.

Jezevec

Pěkná MHD pro figurky, určitě ocení zavedení takového druhu dopravy. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

poMOCník

Citace od: Matthes_CS kdy 25.10.2019, 16:28:23
Vypadá pěkně, to zábradlí vzhůru nohama na koncích se mi líbí, ale možná mi přijde moc dlouhá.

Taky by se mi líbila trochu kratší, ale pak se tam zas vejde málo lidí. Už takhle je doslova hlava na hlavě, když nastoupí všichni z Ninjago City Docks i s rybama!

Chairudo

Citace od: poMOCník kdy 24.10.2019, 23:16:03
Správně bych měl psát "pokus o tramvaj", ale jelikož je tu slovo "pokus" již obsazené pro mne nedosažitelnou úrovní MOCů, nebudu to nijak komplikovat.

Jestli je tohle první pokus tak klobou dolů, na poprvé paráda. Učíme se praxí, tak druhá verze už bude sama i jezdit  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr