(Vlastní) Modulární domy od Puresis 2017-2018

Založil puresis, 02.12.2017, 04:16:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

puresis

Zde budu během roku vystavovat své moduláry. Zatím toto:

hobby

#1
Tohle je ´náš´evropský modulár, palácový dům jaké jsou ve Vídni, Budapešti, Paříži, Praze. Proto se mi líbí. Všechny moduláry, které TLC vydalo, včetně posledního, nad kterým se zde všichni rozplývají jsou americká architektura/nearchitektura - tvaroslovím i charakterem. Nevím proč jim lezou do zadku. Proto tyhle moduláry nekupuji a nesbírám >:D

Anatyt


Cavelon


Jezevec

#4
Citace od: hobby kdy 02.12.2017, 13:51:19
Všechny moduláry, které TLC vydalo jsou americká architektura/nearchitektura - tvaroslovím i charakterem.

Nějaká část designerů zaměstnaných legem jsou určitě lidi z Evropy a viděl jsem i dokonce videa na youtube, kde ukazovali reálné domy podle kterých se inspirovali třeba střechou, fasádou, průčelím nebo celkovou architekturou. A dal bych ruku do ohně, že to určitě nebylo v Americe. To jen takový malý poznatek. Patrně neexistuje dům, který by vypadal naprosto stejně jako modulár, ale jsou určitě dohledatelné domy (v Evropě), které se mnohým modulárům dost podobají.

Jinak stavba skvělá! :)

Tak jsem to nakonec našel. Designér říká, že "There is inspiration everywhere, especially in Europe." a pak popisuje, jak byli severně od Billundu v nějakém nejmenovaném městě a zrovna tam našel inspiraci pro Assembly square když viděl tento dům:

Pro zájemce, zde celé video (o inspiraci pro rohový dům v setu Assembly square mluví od 1:50)  :)

https://www.youtube.com/watch?v=J06H6AC6OtE
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.