#4 Plzeňské setkání

Založil Hardegon, 23.12.2011, 19:59:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

#4 Plzeňské setkání

Dorazím 13.1.
5 (55.6%)
Přesunout (navrhuji termín...)
2 (22.2%)
Nikdy mě tam neuvidíte
2 (22.2%)

Celkem hlasů: 9

Colonel32

Takže sraz u Lukyho  ;D

File by si zatím mohl doučovat češtinu.  ::)

Citace od: file987654321 kdy 08.01.2012, 20:39:00
Tak  stím časem to bych i bral *,* to *by* bylo super , ,,, ale asi pro mě by bylo poprvé lepši *sloveso* spíše do Descafé *,* když vás ještě osobně neznám neber teto osobně *.*

Luky1987

Dobrá není problém, Colonel je samozřejmě také zván, ten se bát nemusí, již mě jednou navštívil ;)

Colonel32

Budeš překvapen, ale Colonel návštěvu skutečně zvažuje.

Ojík

Citace od: Hardegon kdy 08.01.2012, 20:46:08
Dřív tam prodávali i nějaké LEGO, ale ve městě, kde je "mořelega" to nemá význam. Tak už zůstali jen u deskových her. Ale kluci z obsluhy si vždycky k nám přisednou a rádi se zapojují.

Taky můžeme tohle setkání pojmout spíše jako poznávací, když dorazí tolik nových tváří a třeba v únoru, jestli pozvání bude ještě platit, jít omrknout Omegu k Lukymu.

Ano, četl jsem tam o možnosti půjčení. To je hezké, nějaká geek parta, ne?  :) Jinak také mi to přijde lepší, ozvalo se plno lidí a řekl bych, že nás bude tak osm, tak ať se navzájem poznáme a my noví hned nejdeme jako cizí k někomu domů. Jen mi řekněte, nejsem v obraze - co je přesně Omega?
All work and no play make Jack a dull boy.

Hardegon

Citace od: Ojík kdy 08.01.2012, 21:47:07
Ano, četl jsem tam o možnosti půjčení. To je hezké, nějaká geek parta, ne?  :) Jinak také mi to přijde lepší, ozvalo se plno lidí a řekl bych, že nás bude tak osm, tak ať se navzájem poznáme a my noví hned nejdeme jako cizí k někomu domů. Jen mi řekněte, nejsem v obraze - co je přesně Omega?

;D  Geek parta asi ne. Jen stejní blázni do her jako my do LEGA. Je to super místo pro volný chvíle po přednáškách. Změna oproti sezení v hospodě.

A Omega je Lukyho nejnovější stavba http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=35647.0

Ojík

Citace od: Hardegon kdy 08.01.2012, 21:54:39
Citace od: Ojík kdy 08.01.2012, 21:47:07
Ano, četl jsem tam o možnosti půjčení. To je hezké, nějaká geek parta, ne?  :) Jinak také mi to přijde lepší, ozvalo se plno lidí a řekl bych, že nás bude tak osm, tak ať se navzájem poznáme a my noví hned nejdeme jako cizí k někomu domů. Jen mi řekněte, nejsem v obraze - co je přesně Omega?

;D  Geek parta asi ne. Jen stejní blázni do her jako my do LEGA. Je to super místo pro volný chvíle po přednáškách. Změna oproti sezení v hospodě.

A Omega je Lukyho nejnovější stavba http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=35647.0

Tak já to myslel v dobrém, svým způsobem jsou. Ano, vypadá to vážně jako ideální místo na pořádání schůzek různých zapálených skupin. A Omega působí monumentálně, jsem na ni zvědavý!
All work and no play make Jack a dull boy.

Hardegon

Tak teda finální rozhodnutí...

13.1., 18:00, Descafé, Borská 5


kilhor

Citace od: Hardegon kdy 08.01.2012, 22:11:38
Tak teda finální rozhodnutí...
13.1., 18:00, Descafé, Borská 5

Teda, to šlo fakt rychle. 16 hodin sem člověk nezajde a už je to upečeno :). Snad se zase brzy sejdeme a já budu také moci přijít. Co třeba hned ten další týden mezi 16. - 22. ledna? Je to jeden z mála týdnů v roce, kdy jsem po celou dobu doma v Plzni.

A protože se někdo ptal na téma srazu, napadá mne, že v Descafé (čti "deska fé") by bylo stylové vyzkoušet nějaké LEGO stolní (deskové) hry. Několik jich doma máme.

Přeji Vám tedy příjemné pobytí. Descafé je to nejlepší, co v Plzni máme...
(Mořelega a Prazdroj jistě laskavě prominou...)

Hezký večer/ráno...


Ojík

Jen takový nápad k dnešnímu setkání - co udělat sraz venku před Descafé, abychom se našli? Snad si to někdo přečte.
All work and no play make Jack a dull boy.

Hardegon

OK. V 18:00 budu čekat venku, opozdilci se přidají vevnitř. Krám to neni moc velkej, ale projistotu se stačí ptát po Markovi (majitelé mě tam znají).

Luky1987

Tak jak to dopadlo, jaká byla účast?

Hardegon

Citace od: Luky1987 kdy 13.01.2012, 20:44:14
Tak jak to dopadlo, jaká byla účast?

Nakonec jsme byli opět jen ve čtyřech. Snad jsme ale získali dva nové plzeňáky, kteří se zúčastní i příště.  ;)

file987654321

Ahoj promiňte mojí neůčas já  měl  bolesti břicha a zvracel jsem je mi to líto ,,, promiňte
Ahoj jsem velký fanda lega stavím co mě napadne

Colonel32

Citace od: file987654321 kdy 14.01.2012, 10:18:18
Ahoj promiňte mojí neůčas já  měl  bolesti břicha a zvracel jsem je mi to líto ,,, promiňte

Měl strach, že nakonec dorazím  ;D
Škoda toho počasí, v tom se nedalo cestovat.

Luky1987

Citace od: Colonel32 kdy 14.01.2012, 13:35:27
Citace od: file987654321 kdy 14.01.2012, 10:18:18
Ahoj promiňte mojí neůčas já  měl  bolesti břicha a zvracel jsem je mi to líto ,,, promiňte

Měl strach, že nakonec dorazím  ;D
Škoda toho počasí, v tom se nedalo cestovat.

A ty se mu divíš ;D

Colonel32

Stačí aby se naučil psát normálně a dám mu pokoj.

Taková jednoduchá pravidla jako věta končí tečkou, čárka se dělá jen jedna...

Ojík

Citace od: Colonel32 kdy 14.01.2012, 13:50:46
Stačí aby se naučil psát normálně a dám mu pokoj.

Taková jednoduchá pravidla jako věta končí tečkou, čárka se dělá jen jedna...

Svatá pravda. Obzvláště ty zmnožené čárky nechápu, má je všude (to je myšleno jako tečky?).

Setkání se povedlo, těším se na další. ;)
All work and no play make Jack a dull boy.

atasoft

Slíbil jsem odkaz na Dny otevřených dveří na FELce - http://www.fel.zcu.cz/dod , ale koukám, že tam je jen datum 24.1.  :-\ takže časově to je od 10.00 do prakticky 17.00. Budeme tam mít kromě elektroniky a elektroniky i NXT roboty, minimálně toho, co jezdí po mřížce a má naprogramováno, jak se má chovat na křižovatkách.
Pokusím se ještě nějak dát do kupy obrázky a popis, abyste se na to mohli podívat i na webu.

Pokud by se jednalo o programování a NXT, můžeme se příp. domluvit na nějaké speciální "seanci" :-)

Petr

Hardegon

Super. Tak to tam určitě zajdu.  ;)

kilhor

Citace od: weissar kdy 16.01.2012, 08:50:13
Pokud by se jednalo o programování a NXT, můžeme se příp. domluvit na nějaké speciální "seanci" :-)

Moc rád bych to viděl, ale nebudu moct ten den přijít.

Víš, že na KSWI na MFF v Praze mají asi kila a kila MINDSTORM kostek? Co přesně s tím dělají nevím, ale při příští návštěvě ze přeptám. Na podzim prostě nebyl čas.

atasoft

To náhodou vím, mají asi 50 Edu NXT Minstorms a k tomu i tu EDU rozšiřující krabici a mají to na předmět Roboti, co běží tuším v 1. ročníku ...
Mlsně jim závidím, na to museli mít sponzora ... Už to dělají třetím rokem, někde na webu se dají najít materiály i videa (i z TV)