(vlastní) Páni kluci

Založil šipka, 26.04.2020, 17:08:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Dioráma z dob pomalu končícího mocnářství. Volná inspirace filmem Páni kluci  ;)

https://www.flickr.com/photos/127256529@N08/

Chikos

Naprosto skvělá práce! Prohlížím stále dokola  :o na obdiv je tam toho dost

Chairudo

Opravdu nádhera  :o  Těch detailů kolem domku a ta hnědá střecha, prostě super  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

QuiGon

Smekám klobouk. To je opravdu krása. Úplně mě to motivovalo si to zase pustit  :D

Borun

Super.Těšil jsem se na to už když jsi to měl v únoru vystavovat v Olomouci.Mladí to přijmou jako pěknou stavbu,ale nám čtyřicatnikum ,kteři jsme na tom filmu vyrostli a viděli xkrat se ty scenky a detaily hned vybavi.Paráda

poMOCník

Vyzařuje z toho takový klid a pohoda. Tohle bych chtěl mít v pokoji, abych se na to mohl pořád koukat. Nikde to není přeplácané, ale přitom je všude něco. Nemám rád dioramata / kolejiště / města, kde jsou "nedodělané" holé plochy.

Přesně takovou střechu z šikmých dlaždic taky plánuju udělat. Hodí se na to perfektně.

linhi


Kuba

Tohle je velice, ale velice hodne krasne a tak prirozene. Moc se mi to libi a slusely by k tomu dalsi 2-3 stejne velke bloky v podobnem stylu. Na vystavach by to byla pecka...  :)

HD

Na můj vkus je tráva a zeleň moc zelená a jednolitá, vypadá uměle, skoro jako z plastu.
Teto můj dojem je ale asi jen přirozený obranný reflex, abych nemusel sbírat dolní čelist po podlaze a chytat oči vylézající z důlků, protože se na tu nádheru nemohu vynadívat. Skoro se bojím použít slova typu dokonalé, perfektní, bezchybné, abych se nedopustil urážky a podhodnocení kvality stavitelského umu.  :D  Krásně čistě postaveno, "šipkovina" jak má být.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

milanv

Je to krása. Až mi bylo líto, že není víc fotek některých detailů. Kompozice je základ, a tady se opravdu povedla - včetně výběru barev. A pak je tam také vidět, že sis dal záležet na každém kousku, včetně třeba vlaku. Trošku jsem rozpačitý ze zříceniny, ale neznám film, tak je to asi tím. Co mě dostalo z detailů, tak jsou takové ty milé drobnosti jako chlívek pro kozu a hlavně KRÁLÍKÁRNA! :D :D Sám jsem ji chtěl k něčemu také postavit, je to taková typická věc pro české domácnosti, a tobě se to povedlo pěkně.
Pán na Žlutém hradě

mirek


peki

Boží, chtěl bych další scénky z toho filmu v tomto stylu  :D

Daniel

Jak tu už několikrát zaznělo (a oprávněně) tohle je naprosto super, boží, pecka...  :)
Teda abych jen nechválil... Vjezd do tunelu jen s tile nacvakanými nad oblouk je taková věc, u které bych čekal, že si s tím víc pohraješ  8)

šipka

#13
Díky všem!  Škoda, že mi nakonec nevyšla výstava v  Olomouci, v reálu je to lepší  :D 

To Daniel: ano máš pravdu, měl jsem 3 varianty a nakonec jsem to bohužel nechal takto. Možná ještě upravím  :(


fanda

Nádhera, nádhera, např. ten potok nemá chybu.

Plánoval jsem přesně tuto vodu použít v mém budoucím dioramatu, pro focení vlaků, ale teď už můžu být jen horší, tak nevím, zda má vůbec smysl, něco s vodou stavět... připadal bych si jako sprostej plagiátor.

Dlouho jsem POCHVALU tvého dioramatu odkládal. Nevěděl jsem, jak reagovat na tvůj vlak. Až jsem na to přišel.  :)

Igorus

Mám rád film Páni kluci. Je to pořád pro mně taková příjemná letní, dětská pohodička. A to samé vidím v tom tvém (a nejen v tomto) modelu. Prostě takové to hraní si s celkovou kompozicí, detaily, příběhy, stavební techniky...

Další parádní model do tvého úctyhodného portfolia :)