Lego na Pohádkovém lese 9.9. u Plzně

Založil Kristýna Vacková, 01.07.2023, 12:50:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kristýna Vacková

Dobrý den,

před týdnem jsem potkala sympatického pána od vás s legem ve Svatém Janu pod skalou.
Předběžně jsme se domlouvali na akci u nás ve Štěnovickém Borku (10 km od Plzně).
V sobotu 9.9. od 14 hod pořádáme akci s názvem Pohádkový les pro děti a uvítali bychom jako doprovodnou aktivitu stavění lega. Pokud by šlo se domluvit, budeme rádi.
Akci pořádá spolek Borečtí sousedé z.s.
Díky za zprávu.
Kristýna Vacková, kristyna.borek@gmail.com, tel.: 731 145 745

milanv

#1
Dobrý den. Já akorát odjíždím na dovolenou, napíšu v pátek. Předběžně bych zájem měl, ale záleží na kalendáři mém i ženy.

Zatim prosím i pro ostatní napište (polní) podmínky na místě, aby věděli, s čím počítat. A také kolik je tam dětí apod. Jestli má smysl, abychom tam jeli tři, jeden, deset...
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

Rád bych se na tohle nabídl. Napsal jsem na uvedený mail.

blackjoe

Také bych se rád nabídl , na mail jsem již napsal.

milanv

Tak bohužel naše kalendáře jsou proti. Já jsem tou dobou pryč a žena s velkou pravděpodobností taky.

Samozřejmě můžu přes Marka poskytnout naší hrací krabici i včetně nového kreslicího stroje s vytištěným návodem. Ale osobně u toho být nemůžu. Marku, porozhlédneš se prosím po dalších dobrovolnících?
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

Citace od: milanv kdy 12.07.2023, 22:06:24Tak bohužel naše kalendáře jsou proti. Já jsem tou dobou pryč a žena s velkou pravděpodobností taky.
Samozřejmě můžu přes Marka poskytnout naší hrací krabici i včetně nového kreslicího stroje s vytištěným návodem. Ale osobně u toho být nemůžu. Marku, porozhlédneš se prosím po dalších dobrovolnících?

Milane, otroky zajistím ;) Děkuji za domluvení a ochotu!