Výpadek 17.7.2005

Založil Jindroush, 17.07.2005, 23:39:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Vysvětlení situace:

dneska brzo ráno server spadl. Po probuzení byla podaná žádost do serverovny, aby byl server přestartován, což se údajně nepodařilo a server byl prohlášen za provozu neschopný - nerebootovatelný.

Bylo by to celkem ošklivé, protože jsem měl zálohu naposledy z 7.6., pár set posledních zpráv a přihlášených uživatelů by bylo v troubě.

Naštěstí se server vzpamatoval, takže jsem provedl přemístění na lepší a snad i rychlejší server.

Pokud by někdo odhalil nějaký přehlédnutý problém s nastavením, dejte mi prosím vědět soukromou zprávou.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Cavelon

Chválabohu! :D Mal som obavy, že odišiel harddisk. :(

myth

Keď som si dnes ráno chcel pozrieť nové príspevky tak som bol nemilo prekvapený - can't conect či niečo podobné. Neskôr to objasnila tá hláška. Som rád že sa to nakoniec dalo dokopy :D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

No, keby to nefungovalo pár dní, tak by mi to asi dosť chýbalo. Radím sa už medzi závislých.  ;D

Proste by ste mi kolegovia chýbali ....  ;) Super, že to ide ...

peter

Citace od: Micho kdy 18.07.2005, 01:15:40
No, keby to nefungovalo pár dní, tak by mi to asi dosť chýbalo. Radím sa už medzi závislých.  ;D

Proste by ste mi kolegovia chýbali ....  ;) Super, že to ide ...

K tomuto názoru se mohu jen připojit a plně s ním souhlasím. Bravo a díky, že už to zase běží :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

tazzy

Lekl jsem se ze jste to tady zabalili !!! :)