V únoru padne hranica 100.000 návštěv - už padla v květnu

Založil Micho, 03.02.2005, 23:19:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Micho

Pozerám do celkových štatistík, a keďže dnes je 3.2., tak sa dá odhadnúť, že pri tomto tempe padne hranica 100.000 návštev a 1.000 nových príspevkov za mesiac február - únor, skoro tutovo iste.

Jindrous môže usporiadať malú oslavnú párty.

Jindroush

Že já tu nemám nějakou pořádnou reklamu na nějaký kasíno nebo tak, to už bych se topil v penězích  ;D ;D ;D >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

A čo Ti bráni to zriadiť? Pokiaľ aj my, rádoví poddaní fóra budeme dostávať aspoň jednu kocku mesačne z výnosov, budeme to radi podporovať.

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Tá hranica podľa štatistík určite padne, možno bude niekde aj nad 150.000 návštev. Aj počet príspevkov neuveriteľne rýchlo pripúda - tam nie že padne 1.000 príspevkov za mesiac, ale sa to bude lomiť podľa dnešných číslel niede do 2.000 príspevkov za tento mesiac.

Možno by sme si mohli správiť tipovaciu anketu a kto bude najbližšie vyhrá právo na ďalších 10 príspevkov navyše.  ;D ;D ;D

Jindrousi, zvladne to server? A akú má vôbec nejakú kapacitu?

Jindroush

Na tom serveru běží stejně ještě spousta věcí pro firmu, takže fórum je jen takový 'plivnutí do rybníka'. Ale časem se budou všechny fóra, co provozuju, sestěhovávat na jeden server a pak se uvidí, co to vydrži  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Mňa tie štatistiky celkom bavia, a tak sledujem aj štatistiky fóra (zaujíma ma vývoj) a vidím, že nie je také isté, že padne hranica 100.000 návštev za mesiac. Počet denných návštev poklesol. Momentálne číslo je 49939 a to sme už v druhej polovici mesiaca. Počet príspevkov zrejme prebije hranicu 1000, teraz je 747.

Ono tie čísla nie sú dôležité z obsahového hľadiska. Ja som sa ale naučil, že kde je kvantita, tam sa aj rodí kvalita v čoraz väčšom množstve.

Micho

Práve padá 1.000 príspevok v mesiaci - nový okrúhly minirekord fóra. Buď je to tento alebo práve od Colonel 32 (stiahnuté - Colonel 32 - 22:55:02 Přispívá do sprostá slova na bricksetu ?. ).

Váš dvorný štatistik - Micho (svojvoľne menovaný do funkcie  ;D)


Maci

Micho, Ty jsi úplný cifršpión, díky za zajímavou informaci! Na počest minirekordu, na zdraví všech členů fóra a na rostoucí kvalitu příspěvků právě otvírám láhev Fernetu.
:)

Micho

#9
Pripíjam pohárom dobre vychladeného kefíru.

Mimochodom, za obdobie 05-12 / 2005 bolo 1.441 príspevkov, teraz za 2 mesiace leden a únor zatiaľ cez 1.820 príspevkov. To sú len nejaké čísla, nehovoria o kvalite obsahu - ale určite premávka na fóru rýchle rastie.

Ďalej mám pocit, že tá hranica 100.000 návštev v únori nepadne (momentálne je cez 71.500), o chvíľu končí 22. deň únoru a ostáva celých 6 dní. Spomalilo sa to po 10.2. - teda ostane to zrejme na marec - březen (správne?).

Maci

Trošku mám pocit, že "provoz" na fóru vadne v neděli večer. Asi se všichni chystají do práce a chodí včas do hajan. Jinak je celkem fajn, že se tak říkajíc známe osobně. Manžel je velkej fanda do digifotografie a na podobných fórech denně přibyde i 1000 příspěvků! Myslím, že to pak ztrácí na přehlednosti, nehledě na to, že se noví členové ptají stále na totéž. ( a taky mi nechce půjčit počítač, aby to stihnul všechno přečíst)

Micho

Takže zo mňa veštec nebude, tá hranica k 100.000 je ďaleko - máme nejakých 86.200. Ale tá dynamika za začiatku mesiaca tomu nádej dávala. Náš veľkovezír musí šampús nechať ešte chladiť.  ;D ;D ;D

Jindroush

Velkovezír zůstává k počtu návštěv chladným  ;D Daleko víc ho těší počet (smysluplných) příspěvků.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Ale si mi dal, asi bude moja funkcia štatistika zrušená.  ;D

Micho

Aj keď nepadla hranica 100.000 návštev za mesiac - máme aspoň 100 teoreticky registrovaných užívateľov ;D. Mne tie čísla nedajú pokoj  >:D.

Micho

Po dlhšej odmlke sa hlásim znovu v roli štatistika - keď v únoru nepadla hranica 100.000 navštev na tomto portály, tak určite padne teraz v máji - květnu. Teraz v necelej polke mesiaca tu máme 54.380 návštev.

Rapídne v tomto mesiaci pribudlo príspevkov - je už ich 678 a ja som pár dní dozadu jeden deň mal čo robyť aby som to nejak bleskovo preštudoval. Verím, že aj pre niektorých ďalších to nie je jednoduché a pre tých nových tobôž preštudovať všetko to, čo tu je.

Tak že hor sa naďalej legovať.

Mates

Micho, tak možná ti ta předpověď v květnu vyjde... dnes jsem se díval a už je 95787 návštěv. Zajímavý je ale také pohled na témata, která hýbou a vévodí statistikám tohoto fóra:

eBAY nakup  3228
Akce Tesco  2841
Nové Star Wars sety  2575
Inzerované slevy 50%  2554
Chybející dílky?!  2360
Něco pro pamětníky - veterán Praga V3S  2298
logo  2268
LEGO MindStorms  2061
Potřebuji pomoci najít   1940
Tatra 813 6x6  1887

Nikdo nemáme peníze, ale nejvíce se zajímáme právě o výhodné nákupy z eBaye...  :D ;D
Slevy v ČR nevyjímaje...  ;D 8)

Jindroush

Jiná interpretace: Všichni máte peníze, ale ste děsný škrti  >:D >:D >:D  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

rdk

Citace od: Mates kdy 23.05.2005, 14:41:25
Nikdo nemáme peníze, ale nejvíce se zajímáme právě o výhodné nákupy z eBaye...  :D ;D
Slevy v ČR nevyjímaje...  ;D 8)

Já bych "problém"  ;) peněz viděl jinde: peníze máme, ale protože každej potřebuje spousty kostek, tak se je snaží nakoupit co nejlevnějc - ne aby ušetřil, ale aby si jich koupil víc.  8) ;D

Jindroush

Citace od: rdk kdy 23.05.2005, 14:46:16
Já bych "problém"  ;) peněz viděl jinde: peníze máme, ale protože každej potřebuje spousty kostek, tak se je snaží nakoupit co nejlevnějc - ne aby ušetřil, ale aby si jich koupil víc.  8) ;D

Což je jen jinými slovy řečeno to stejný, co sem napsal já  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Jinak ta nejčtenější témata mají drobet problém a to ten, že jsou to stará témata, kterým ty počty čtení neustále zvyšujou roboti. Bohužel se s tím zatím nedá nic dělat...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

My tady na fóru máme i roboty? Napiš jejich username?  :o :P >:D

rdk: souhlas, čím více, tím lépe!!!  ;D

Jindroush

Citace od: Mates kdy 23.05.2005, 14:52:21
My tady na fóru máme i roboty? Napiš jejich username?  :o :P >:D

Žádný username, i host přidá 'čárku'. No a takovej Google, MSN search a Centrum tady smrděj pořád  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

Citace od: Jindroush kdy 23.05.2005, 15:00:12
Citace od: Mates kdy 23.05.2005, 14:52:21
My tady na fóru máme i roboty? Napią jejich username? :o :P >:D

®ádný username, i host přidá 'čárku'. No a takovej Google, MSN search a Centrum tady smrděj pořád ;)
To ale není špatný... tak to ještě přehoď na svůj server, přihoď nějakou placenou reklamu, třeba od Katky Legáčkové a jiných firem prodávajích stavebnice a můžeš začít rýžovat...  ;D 8)

Micho

Konečne môžem napísať túžobnú vetu, ktorú som predpovedal na únor a nevyšlo mi to. Takže dnes v noci padla  hranica návštev za mesiac -100.000  8). V tomto okamihu je to 101.609 návštev. Je to síce aj s robotmi (prehliadače ...), ale je to také zaujímavé číslo. Veď pozrite si štatistiky fóra, keď sa vám chce.

Aj počet príspevkov je riadny, momentálne 1.330 v tomto mesiaci (květen - po slovenský máj). Aj ja už nestíham všetko sledovať, len to tak bleskovo pozriem. To by sa dala založiť téma, ako stíhať fórum.  ;)

Mates

Kdyby to šlo takovým tempem jako včera, tak to bude síla!
10408 návštěv  ;)

Micho

Najprv som sa nevedel zorientovať, čo je za číslo. Už to mám - návštevy len za včerajší deň.

Pri tomto zvyšovaní počtu príspevkov si asi o pol roka najmem asistenta, ktorý mi bude sledovať a robiť reserže z fóra.   ;D  A to nezávidím adminom, keď to budú všetko prelúskavať.   ;D

rdk

A právě teď je na fóru ďábelských 666 témat  >:D >:D ;D

Micho

Ďalšie zaujímavé číslo - 222 registrovaných užívateľov fóra. Inak v auguste padlo veľa rekordov - viď štatistiky.

Srpen 2005 - všetko nové rekordy: 169 nových témat, 2477 príspevkov, 36 nových témat,  27 najviac online a zrejme padne hranica 200.000 návštev za mesiac - teraz je 199.924 a ešte je 1,5 hodina k dispozícii.

rdk