Taková asi hloupá otázka...

Založil Dickie, 21.12.2005, 13:30:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dickie

Nedalo by se u výpisu threadů - ať už v jednotlivých složkách, nebo třeba u Novinek - zobrazovat i to, kdy byl thread založen?
Když si nechám vypsat novinky, ať je rovnou vidět, že sice je tam novej příspěvek, ale thread je z 15. dubna?

Nevidím do programování a vůbec je to možná blbost, ale hodilo by se mi to, proto se ptám...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

KLF

Citace od: Dickie kdy 21.12.2005, 13:30:04
Nedalo by se u výpisu threadů - ať už v jednotlivých složkách, nebo třeba u Novinek - zobrazovat i to, kdy byl thread založen?
Když si nechám vypsat novinky, ať je rovnou vidět, že sice je tam novej příspěvek, ale thread je z 15. dubna?

Nevidím do programování a vůbec je to možná blbost, ale hodilo by se mi to, proto se ptám...

A na co by to bolo dobre ? Ved aj v threade z 15. aprila moze byt dnes kopec zaujimavych prispevkov.
Ten datum zalozenia threadu by nemal hrat rolu.
Terminated.

J_BOB

jj napriklad do toho threadu o city 2006 sa pisalo pol roka, a objavilo sa tam kopu zaujimavych veci   ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Dickie

vždyť já neříkám, že nebudu číst ty, který jsou starší... jen by se mi to hodilo jako info navíc předtím, než thread otevřu
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

myth

Citace od: Dickie kdy 21.12.2005, 13:30:04
Nedalo by se u výpisu threadů - ať už v jednotlivých složkách, nebo třeba u Novinek - zobrazovat i to, kdy byl thread založen?
Když si nechám vypsat novinky, ať je rovnou vidět, že sice je tam novej příspěvek, ale thread je z 15. dubna?

Principiálny problém to nieje, ide iba o vycucnutie jedného údaju z databázy a jeho zobrazenie. Ale musí sa nájsť niekto kto ovláda php+mysql (čo nieje problém) a má čas to naprogramovať (čo je problém).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.