MC #4 (Vlastní) Upálení na hranici

Založil Drakyr, 02.12.2009, 16:31:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Drakyr

Rád bych přispěl  v soutěži  svým  malým dílem ;D.Budu rád za vaše komentáře. ;).Zde dávám pár fotek a  adresu  kde je více fotek.
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=411056

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

Filipkod

Super  ;) chudák ten čo ho pália   :D
Nech vás lego sprevádza !

Steve23


Fox666111

C ;)elkem pěkné ale chce to propracovat terén a hodil by se tam domeček.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Drakyr

Podle  mě by se tam dům nehodil, neboť se upalovalo dal od města  aby nevznikl požár.Takže dům jsem zatratil.Je pravda, že  terén není obzvlášť propracovaný,ale pokusím se v budoucnu zlepšit.Díky za rady. :D

Filipkod

Ešte sa mi páči ako na prvej fotke ten vojak nesie to drevo  ;)
Nech vás lego sprevádza !

maeror

Ještě chci fotku jak popel z vychladlé hranice shrabávají do urny ;)

Drakyr

Citace od: maeror kdy 02.12.2009, 20:19:33
Ještě chci fotku jak popel z vychladlé hranice shrabávají do urny ;)


pokusím se to nějak vymyslet a jakmile přijdu na nějaký nápad,tak bude  i urna s popelem ;D

Hardegon

Citace od: Drakyr kdy 02.12.2009, 19:57:00
Podle  mě by se tam dům nehodil, neboť se upalovalo dal od města  aby nevznikl požár.Takže dům jsem zatratil.

Upalovalo se i ve  městech. Bez problémů. Nejznámější třeba Johanka z Arku.

Celkem se ale povedlo.  :D

Drakyr

Citace od: Hardegon kdy 02.12.2009, 20:39:09
Citace od: Drakyr kdy 02.12.2009, 19:57:00
Podle  mě by se tam dům nehodil, neboť se upalovalo dal od města  aby nevznikl požár.Takže dům jsem zatratil.

Upalovalo se i ve  městech. Bez problémů. Nejznámější třeba Johanka z Arku.

Celkem se ale povedlo.  :D

Zřejmě se i upalovalo ve městech,ale myslím si že to bylo  ojedinělé.Já osobně bych  upaloval za městem kvůli  ohni,aby nezačlo hořet město a pachu ,aby nebyl cítit po městě ;).Je to ovšem jen můj názor ;).

Drakyr

Citace od: Fox666111 kdy 02.12.2009, 18:40:16
C ;)elkem pěkné ale chce to propracovat terén a hodil by se tam domeček.
Já osobně si myslím, že soutěž se týká utrpného práva tak jsem se hlavně zaměřil na hranici neboť, to je podstatou soutěže.Aspoň podle mě ::).Ale, každý ma na to svůj názor a nemusí semnou souhlasit.

Hardegon

Citace od: Drakyr kdy 04.12.2009, 19:51:51
Já osobně si myslím, že soutěž se týká utrpného práva tak jsem se hlavně zaměřil na hranici neboť, to je podstatou soutěže.Aspoň podle mě ::).Ale, každý ma na to svůj názor a nemusí semnou souhlasit.

V tom případě to zkus trochu rozpracovat. Mučení a trestání je jen téma. Tím se nemyslí: postav kvalitní mučidla, na zbytek kašli. Hodnotí se samozřejmě celý MOC....  ::)

Colonel32