Pavlova trains flotila(POZOR sety neodpovídají originálu).

Založil dědek, 29.07.2011, 13:07:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dědek

Tak nevím, co s vánočním dárkem? Mašinky se sem moc nehodí... :-\

dědek

Peki, díky za upozornění na okna. Konečně jsem našel uplatnění pro train base... ;)

mirek


dědek

Mirku, umím jen kopírovat jiné(cendix)... :'(

mirek

#64
Krásná flotila.
Od toho LEGO je (někdo staví podle návodu ze setu, jiný podle návodu AFOLa ...víš jakou radost má teď cendix.
Já občas radost mám, když vidím že moje stavba je ve světě. Do hrobu si svůj nápad nechci brát.

dědek

..."nou koment"...    ;D

ejancar

Lego = každý den nový model/hračka!

mirek


dědek

Lepší foto už ze mne nevypadne. A o kvalitě trains by se dalo polemizovat... :-\

mirek

Líbí, těším se, že některou žehličku uvidím naživo v Berouně.

dědek

...tak jsem zprznil vagonky ze setu 7715... :'(

mirek

Dost dobrý... "hustý". Kolik těch vitrin Pavle máš ?


pryb

Ten smutníček myslim neni na místě, hezký vagony. Trochu se mi nezdaj dveře o dvě řady výš - přijde mi, že k téhle barevné kombinaci by měly být spíš červené. Ale to je drobnost. Celkově se mi to líbí.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

hobby

Citace od: peter kdy 12.01.2015, 22:06:56
Také jsem ten smajl nějak nepochopil ???

Ten smutníček tam má proto (podle mne), že byl nucen zlikvidovat jinak docela hezký a hodně starý originální set 7715. Taky ho mám doma a taky by mi ho bylo líto.

milanv

Citace od: hobby kdy 13.01.2015, 09:36:10
Ten smutníček tam má proto (podle mne), že byl nucen zlikvidovat jinak docela hezký a hodně starý originální set 7715. Taky ho mám doma a taky by mi ho bylo líto.

Tak tohle záleží na úhlu pohledu. Já takhle schraňoval několik setů, ke kterým jsem měl citovou vazbu, starých i novějších. A jeden jsem si v poslední době přímo jako sběratelský koupil - Ghosbusters auto. No a chvíli jsem "nedával pozor" a zjistil jsem, že jsem si z jednoho vzal tři díly na jinou stavbičku, z dalšího zase jiných pět a že dokonce i to Ghostbusters auto už nemá tu modrou hadici, protože se mi hodila do jednoho experimentu (zatím nedodělaného). Jen jsem měl z toho pořád nervy, že "ničím" pěkné sety. Jo, a na bourání Lipna jsem nechápal, jak tak v klidu můžou někteří svoje vystavené exponáty bourat přímo do donesených bedýnek (a zrovna ty opravdu v mých očích překrásné).

A pak jsem se doma rozhlédl, zjistil to, co jsem v minulém odstavci právě napsal a řekl si: "Nedá se nic dělat Milane, jsi stavitel a nezapřeš to. Nemá smysl se přetvařovat." - a během vánoc jsem rozebral úplně všechno krom Kuličkodráhy a nových (rozestavěných) věcí. Dokonce i tu novou srandičku se zeštíhlovacím studiem jsem rozebral hned následující den po nafocení a zveřejnění.

Ohromně se mi ulevilo a už jsem pochopil, jak mohli někteří rozebírat přímo na Lipně. Příště budu taky. Ti mnichové vědí, k čemu ty mandaly jsou :) A já už vím, že od čeho mám návod, to můžu rozebrat :D

A proč to celé píšu sem? Tyhle nové vagónky jsou moc pěkné a byla by věčná škoda ne toho starého setu, ale právě jich, kdybys je kvůli tomu nepostavil!!! A pak zase příště další, až dostaneš nový nápad. Nových nápadů je totiž škoda, pokud nedojdou realizace. A tvoje vlaky jsou krásné a stojí za to, aby byly.
Pán na Žlutém hradě

dědek

#76
Díky Mirkovi, se nám vagonky pěkně"rozrůstají". Další dílky jsou na cestě...  ;)

mirek

Těším se až uvidím video, jak lokotka táhne zapojené všechny tvé vagony. (Alespoň ty z této vitriny.)

dědek

Ty dole jsou pěkně těžký. Mirku pozor! Kontrolní otázka. Který vagonek(D.B.G.) má ty "vylepšené" dveře?  ;D

mirek


MÍLA

Pěkné vagonky, ale nemohli by být ty fotky větší ?

dědek

Tak nevím, nebyla by lepší černá střecha? Vláčkaři poraďte mi... ;)

mirek

Pavle, pokud je poveze parní lokomotiva mohou být střechy černé...od sazí. Ale i takto je vagon velice pěkný,

peter

Já bych střechu udělal buď z DBG nebo z MatalicSilver případně jejich kombinací.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

dědek

Ten třetí vagonek jsem asi barevně překombinoval... :-\

Robkteryten

Citace od: dědek kdy 27.01.2017, 22:46:20
Ten třetí vagonek jsem asi barevně překombinoval... :-\

No mě osobně se líbí nejvíc  ;)

peter

Citace od: dědek kdy 27.01.2017, 22:46:20Ten třetí vagonek jsem asi barevně překombinoval... :-\

Asi jo - i ta paní v černém se podivuje :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

dědek

#87
Sety 7715 jsou naše věčná inspirace na"předělávky". Jezdí, svítí a hlavně, má dveře... ;)

mirek


dědek

...a je tu další hybrid na blbnutí... ;)