(Vlastní) Star Wars: Bitva o Hoth

Založil Robbed, 19.11.2013, 23:42:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Díky ;D Indiana Jones je dobrej nápad, mám v plánu dát tam víc takových, ale chtělo by to víc času. Teď mám hlavní prioritu dodělat hrubou stavbu, detaily dodělám až nakonec.

Update:

Izmael10


STARHAWK

Dotaz:

Ake snowspeedre pouzijes ? AT-AT mas perfektne custom, budu aj snowspeedre custom ?
Ja som prave dokoncil prototyp custom snowspeedra na baze original setu ale uz dost vela prerobeneho. Ak by bol zaujem, zavesim foto.

Mr. Cube


Robbed

Díky :D
STARHAWK: Snowspeederey mám originály (75014) s minimálními úpravami. Foto klidně ukaž, zajímá mě to, nicméně to stejně asi nestihnu, od začátku jsem počítal s ofiko sety.

Stavba se pomalu blíží ke konci, některé moduly už mám zabalené do krabic, takže celkový model uvidí všichni (včetně mě) až na Lipně ;D. Přidávám foto nejmasivnějšího modulu - 40cm krychlových lega.

Luky1987

Výjev v patře základny je naprosto boží, asi si večer pustím EIV  ;D

STARHAWK

Tuna narychlo su foto verzie 2, ktora vychadza z povodneho setu Vampa Cave.

zlepsil som:
- uhol "kridiel" aby zodpovedal viac originalu (vid mini model od Revelu)
- zadny "radiator"
- jemne kokpit

tuna si jeden lieta a jeden je zaboreny v snehu
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=539025

To je moj Hoth este zo FWBC-S zvecseny o 50% plochy a obohateny o viac akcie aj vnutry

STARHAWK

Tuna je prototyp verzie 3 kde uz len upravim nejake drobnosti a tychto si momentalne staviam seriovo 5ks.

Tu som este zlepsil:
- zadnu slope cast ktora je z predu uz vodorovna ako ma byt
- kanony, nechal som sa aj insprovat noovym snowspeeder setom na 2014 a napadlo mi to po tom co som videl valat sa u mna suciastky z Tie Bomber planetky (tie skosene cilindre, astromech plain hlavicky)
- kokpit som rozsiril aby si piloti konecne sadli rovno a nie nalezaka ako v povodnom sete

Ak by si chcel take postavit, mozem nafotit par foto zo stavby z ktorych bude jasne ko nato, da sa dost prepouzit original setu.


Robbed

Opravdu vydařený den  :-X :-X

P4tr1cius

Nerozprášili tých Rebelov trošku až moc? Túto scénu si z filmu nepamätám.

Mtron

Jééé Máchale spadlo ti to  ;D ;D ;D Asi větříček  ;D jinak mě se tohle povedlo nedávno s rafinerií, ještě teď ji nemám opravenou a dostavěnou
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Petronel

Citace od: Mtron kdy 13.05.2014, 20:09:12
Jééé Máchale spadlo ti to  ;D ;D ;D Asi větříček  ;D

Teď jsi vtipnej, ale pamatuju si jak jsi se cejtil ty po malé nehodě vystavování mtron základny  >:D

A každá taková hláška tě hrozně vytočila v tu chvíli.  :D

Já s Robbedem bez komentáře soucítím...  :-[
;)

Robbed

No už je to opraveno, ale zabralo mi to celé odpoledne, jsem ani neměl sílu nadávat :P

peki

Citace od: Robbed kdy 13.05.2014, 22:09:55
No už je to opraveno, ale zabralo mi to celé odpoledne, jsem ani neměl sílu nadávat :P

Možná by stálo za to říci na co si mi ostatní máme dát pozor, až budeme stavět něco podobného  ;D

Robbed

No většinu modulů mám vyztuženou technic konstrukcí, takže se dají v pohodě chytat za různé konce a nezbortí se, ale zrovna tento konstrukci neměl (a taky jsem šetřil s výplní), takže při přenášení do krabice jsem ho chytl za horní část a spodní odpadla..

Chairudo

Citace od: Robbed kdy 14.05.2014, 12:21:55
jsem ho chytl za horní část a spodní odpadla..

To znám, a když se to snažíš zachránit, tak jde všechno k zemi  ;D ;D ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Vasyk

Stačí jednu kostku v konstrukci podcenit a ta Vás ve finále vytrestá natolik, že příště si na to člověk dá pozor.
Jinak se těším naživo  ;).

Togaran

Na živo skvělej zážitek :) fakt jsem si tvojí stavbu užil.
A gratuluju k umístění!  :D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Musím říct, že suprově provedené. Ovšem nejvíc mě pobavilo naučit plavat a prdět Luka  ;D ;D ;D Nádherná stavba
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robbed

Děkuji moc všem za podporu, pomoc při stavbě a hlasy, takový úspěch jsem opravdu nečekal :o :)

Nahrál jsem nějaké fotky na flickr
https://www.flickr.com/photos/thire5/sets/72157644987272142/

Robbed

Citace od: Mtron kdy 01.06.2014, 17:23:41
Musím říct, že suprově provedené. Ovšem nejvíc mě pobavilo naučit plavat a prdět Luka  ;D ;D ;D Nádherná stavba

..video pro nezúčastněné  ;D ;D

http://youtu.be/UMNhmt1uBY8

TUKE

Úžasné !!!!!!! Moja obľúbená scéna z obľúbenej epizódy  ;)
Neviem, čo viac k tomu povedať... bral by som to do obývačky namiesto TV :D  ;)

STARHAWK

Tak vdaka Robbedovi sa jedno AT-AT prehana aj u nas na Slovensku v mojom skromnejsom Hothe.
Diki za foto rozpracovaneho modelu. Dost som sa pri stavbe zapotil ale vysledok je super.
Jedine sa tazko riesi postavit to na nohy, pac telo je dost masivne oproti tenkym noham ale hrubsie sa moc nedaju - to uz by nevyzeralo ako to ma.

Rad si pozrem tento model nazivo, ak sa mi podari spravit si vylet na Lipno (mozno nejaka hromadna vyprava z SK). Mam sa este mnohemu co ucit, napr v praci s terenom som este len zaciatocnik.


Hacislav

Bitva o Hoth - na Zličíně

SW výstava foto by Emil  Emilovič, on Flickr

detailík z noční stavěčky


SW výstava - backstage foto by Emil  Emilovič, on Flickr
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest