Lugbulk 2020 - Castle

Založil Igorus, 02.10.2019, 15:23:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniel

Už je asi pozdě lobovat za prvního náhradníka?  ;) položku č.29

Matthes_CS

Starý stonek olive green ještě může být pod číslem 6109542.

Jinak starých stonků mám trochu díky Clermontovi, takže bych je určitě bral, když je to nejspíše poslední možnost a na BL už jich v česku taky moc není.

poMOCník

Citace od: Matthes_CS kdy 31.01.2020, 15:58:49
Starý stonek olive green ještě může být pod číslem 6109542.

Kdyby šel sehnat ten olive green, tak to by byla paráda!

Robbed

Jediná dostupná je v zelené, jiné barvy nejsou. I na replacement parts na lego.com mají pouze zelený stonek.

Matthes_CS

Citace od: Robbed kdy 31.01.2020, 20:40:21
Jediná dostupná je v zelené, jiné barvy nejsou. I na replacement parts na lego.com mají pouze zelený stonek.

Ještě nedávno byla dostupná i ta dark brown:

Nové stonky se třemi stonky ??? a round platy s dírou k nim bych nechal na další rok nebo na malý lb, kdyby byly potřeba do zoo, ale teď bych tam nechal ty staré, alespoň tedy ten zelený, klidně i za cenu těch nových šesti stonků.

Jezevec

Zelený stonek podporuji, je to dá se říct naposledy, kdy je k dostání. Ve zdi ve Vídni už je taky nemají. Určitě se najdou i další, kdo by ho brali.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

STARHAWK

Citace od: Jezevec kdy 31.01.2020, 21:18:11
Zelený stonek podporuji, je to dá se říct naposledy, kdy je k dostání. Ve zdi ve Vídni už je taky nemají. Určitě se najdou i další, kdo by ho brali.

Podporil by som. Nazhromazdil som hromadu kvetiniek a teraz by sa hodili aj stonky na ne.

Clermont

Ty zelene stare maji vyhodu v tom, ze je hned cvakate na BP a jine kosticky aniz by jste potrebovali pod to cokoliv s dirou oproti novym. Nabrsl jsem si kdysi kelimek ve Vidni a jsem za nej rad. Ty nove mi kvuli teto vlastnosti pouzit k tomu neco s dirou vadi. Jasne, muze to psk vypadat efektneji a i to lepe drzi treba v kolmych stenach viz v mem novem zoo terariu, ale trava ze starych mekkych stonku je stejne best  :) Asi bych taky jeste kapku dokoupil pokud by mi zustala nejaka koruna navic v LB.  :)