(vlastní) město Vítkov

Založil bukaj09, 16.09.2011, 17:23:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bukaj09

Zdravím všechny lego fanoušky. Po dlouhých letech jsem se rozhodl podělit se s vámi o fotky nového města, které stavíme s mých synkem. Zatím přidávám ulici focenou telefonem, takže kvalita mizerná... Postupem času se město určitě rozroste (synek má narozeniny), takže další fotky přibudou! 

Ivansliz

Hezké město. Je vidět, že jste si vyhráli s detaily. ;) Co se týče fotky z mobilu, tak vypadá dost slušně. Mnohdy, když někdo upozorní na "fotky z mobilu", tak je kolikrát těžké poznat, co na obrázku vůbec je. ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

P4tr1cius

Si šťastný chlap, že máš syna, ktorý má záľubu rovnakú ako jeho tatko. Začiatočná fáza mesta je veľmi pekná, len daj pozor aby sa ten pár na streche veľmi nespálil od slnka. A teším sa na pokračovanie. Apropo veľa LEGO darčekov prajem synovi.

Petronel

paráda! Vypadá to dobře, pokud ještě něco přibude, tak z toho bude pěkné městečko. A na to že je to focené mobilem, tak i fotka je dobrá.

Jen si tam do názvu rychle přidej "(Vlastní)", než tě kontroloři seřvou  ;D

Icewalker

Vypadá to nadějně, jen tak dál. Mimochodem, upoutal mě autobus, sám teď pracuji na předělávce busu z "Public Traffic", či jak se ta nedávná sada s tramvají nazývala. Byly by i nějaké fotky vlastních vozidel z města?
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Ivansliz

Citace od: Petronel kdy 16.09.2011, 18:24:58
paráda! Vypadá to dobře, pokud ještě něco přibude, tak z toho bude pěkné městečko. A na to že je to focené mobilem, tak i fotka je dobrá.

Jen si tam do názvu rychle přidej "(Vlastní)", než tě kontroloři seřvou  ;D
Bu bu bu. ;D Ale jo, už tam tu závorku s nápisem "vlastní" má. :D

Jestli máš i další svá vozidla, tak šupaj fotky sem. >:D Jinak zaujaly mě ještě některé barvy použité na budovách. Třeba červená a žlutá, protože to jsou dost ostré barvy, ale tys je použil tak, že tam skvěle zapadnou a "nedráždí". Např. Green Grocer v žluté verzi je super. ;) A taky bych se rád přimluvil za více fotek. ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

bukaj09

Zdravím všechny, tak jsme trošku přestavěli ulici a posíláme další fotky.

bukaj09

Citace od: Icewalker kdy 17.09.2011, 00:32:45
Vypadá to nadějně, jen tak dál. Mimochodem, upoutal mě autobus, sám teď pracuji na předělávce busu z "Public Traffic", či jak se ta nedávná sada s tramvají nazývala. Byly by i nějaké fotky vlastních vozidel z města?

ten autobus je předělanej žlutej ze setu 7641, ta žlutá mi k městskýmu autobusu moc neseděla, tak jsem ho udělal v bílé se zeleným pruhem

bukaj09

Ono to s těmi barvami ani jinak nejde, rád bych časem dokoupil víc šedých a béžových kostek a pak nebude městečko takový cirkusový, ale zatím musím decentně kombinovat s tím, co je. Ještě že Green (tedy už Yellow) Grocer vypadá dobře i ve žlutý, takže jsem mohl využít ty divně zelený na stavbu banky vedle. A fotky vozidel někdy v budoucnu, zatím jen na fotce celé ulice - u opravy chodníku je pokus o multikáru a v koloně pak taxík a elektrikářská dodávka.

bukaj09

tak se nám městečko trošku rozrostlo a uskutečnil se tu i ilegální závod aut :)

Ivansliz

Citace od: bukaj09 kdy 10.10.2011, 19:30:57
tak se nám městečko trošku rozrostlo a uskutečnil se tu i ilegální závod aut :)

Myslíš Diamond Race? ;D

Jinak je radost sledovat rozrůstání městečka.  ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

kryst.off

Citace od: bukaj09 kdy 10.10.2011, 19:30:57
tak se nám městečko trošku rozrostlo a uskutečnil se tu i ilegální závod aut :)

Já tam teda vidím jen ilegální závod autobusů  ;D
kryst.off

P4tr1cius

Závod práve prebieha mimo dosahu "kamier".

bukaj09

ten závod je bohužel na jiný fotce, kterou nejde přidat na fórum, tak snad příště...

kryst.off

zkus ji zmenšit  :) jinak nevím proč by nešla přidat
kryst.off

Colonel32


bukaj09

závody  :)

blazen620

Tie policajné autá sú SUPER  :)

Ivansliz

Auta se celkově povedly.  ;)  To nejlepší, co můžeš udělat, je vybavit města MOC - dopravními prostředky.  ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

mizdas

NFS  ;D. Je to hezký, auta se vám povedli.

P4tr1cius

Komédia. Tie policajné autíčka ma riadne pobavili. Trošku mi ale vadia diváci. Sú nejaký "bez života". Stoja s rukami pri tele a pritom okolo prebieha závod športiaka a policajných "limuzín".

14miro14

Veď sú tam aj fanúšikovia :) a tí čo neskandujú sú len náhodní okoloidúci :D