Bukajovo město

Založil bukaj09, 14.06.2007, 14:36:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bukaj09

Tak jsem načerpal odvahu a po nákupu pár nových sad a krabic s kostkama jsem se pustil do stavby města. Jelikož už mám i první vlaky (7897 a 2x Santa Fe) tak je okolo celého města i jednoduchý železniční okruh s nákladním vlakem, předělaným právě z těch dvou originálních setů.

Dejv

Nevypadá to špatně, jistě se to bude ještě rozrůstat, ale rozhodně bych upravil trasu kolejí, aby se divně nekřížily s přechodama a přidal nějaký přejezd.. Moc mi tam ty koleje nesedí,ale jinak je to pěkný městečko ( nebo vesnička  ;D )

bukaj09

koleje určitě ještě přibudou, i na přejezd se chystám, zatím je to jen takový nouzový "okruh"...

patrix

Toto ma celkom zaujalo. To sa mi iba zdá, alebo oni tam naozaj šukajú ?   >:D


Frco

teba zaujimaju len take veci.... :D
Ale inak mesto sa mi velmi paci, pekne budovy, dobre skombinovane. Este by to chcelo rozsirit ;)

Dejv

Citace od: patrix242 kdy 14.06.2007, 15:22:03
Toto ma celkom zaujalo. To sa mi iba zdá, alebo oni tam naozaj šukajú ?   >:D


a ještě k tomu v pracovní době  ;D

Tomášek

Je to moc pěkné, ale rád bych viděl detailní záběr na traktor. Z dálky vypadá dobře.  :-*
Procházím DARK AGE.

Ondra

Citace od: patrix242 kdy 14.06.2007, 15:22:03
Toto ma celkom zaujalo. To sa mi iba zdá, alebo oni tam naozaj šukajú ?   >:D


Nepoznáš masáž zad ? ::) ;D

***Banana.com

Citace od: patrix242 kdy 14.06.2007, 15:22:03
Toto ma celkom zaujalo. To sa mi iba zdá, alebo oni tam naozaj šukajú ?   >:D



Jojo, taková rozcvička "na sabaku" nezaškodí  ;D >:D

bukaj09

připojuji fotku traktoru, není to nic extra, ale na bližší prozkoumání to snad stačí...

Tomášek

Citace od: bukaj09 kdy 15.06.2007, 10:13:22
připojuji fotku traktoru, není to nic extra, ale na bližší prozkoumání to snad stačí...
Naopak. Je to nádhera. Taky něco takovýho postavím ...  ;)
Procházím DARK AGE.

LiBorec

Citace od: patrix242 kdy 14.06.2007, 15:22:03
Toto ma celkom zaujalo. To sa mi iba zdá, alebo oni tam naozaj šukajú ?   >:D


jak tam zdrhá ten delník,nebo co to je,podle toho,jak te to asi zajímá,ty bys asi nezdrh >:D

bukaj09

Tak jsem po delší době rozšířil vozový park ve městě, přibyly nový popeláři, míchačka, náklaďák a cisterna Octan

Icewalker

Ta bílá budova s černými okny, co je před ní ostrůvek s květinami, to je policejní stanice?
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr