SKAERBAEK Fanweekend 2022

Založil Igorus, 07.03.2022, 17:17:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Beru 2x kostlivce.

Kdo chce jet ve středu a již ve čtvrtek do LEGOLAND?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robbed

Citace od: Chairudo kdy 29.06.2022, 18:46:32
Beru 2x kostlivce.

Kdo chce jet ve středu a již ve čtvrtek do LEGOLAND?

Ve čtvrtek je LEGO house (máme už koupené lístky). Do Legolandu pak v pátek na celý den.

Chairudo

Jo spletl jsem se, LEGOLAND v pátek  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

Citace od: Chairudo kdy 29.06.2022, 18:46:32
Beru 2x kostlivce.

Kdo chce jet ve středu a již ve čtvrtek do LEGOLAND?

Já plánuju vyjet ve středu. Zatím žádný program na jednotlivé dny nemám :)

samy405

Také registrován :)

zatím bez plánů a koupených lístků.

Model sebou neberu žádný.

Chairudo

Já letos svou účast ruším, termín koliduje se svatbou a žena se ve Skaerbaeku vdávat nechce >:D
Užijte si to  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robkteryten

#36
skupina B, jestli se tek můžeme nazvat pojede z Prahy v sestavě :

Robkteryten
Bruno +2
MalýRob

nad rámec spol projektů beru malou základnu povezu si ji sám.




poMOCník

Citace od: Robkteryten kdy 25.07.2022, 19:09:05
skupina B, jestli se tek můžeme nazvat pojede z Prahy v sestavě :

Robkteryten
Bruno
MalýRob

nad rámec spol projektů beru malou základnu povezu si ji sám.

Takže kdo ještě zbývá do skupiny C? :)

Robbed

Nezapomeňte si nahlásit modely, uzavírka je 1. srpna.

A také registrace na pondělní aktivity (zaměstnanecký obchod) se otevře 7. srpna v 13:00 a druhá možnost na registrace bude 13. srpna v 01:00

poMOCník

Citace od: poMOCník kdy 25.07.2022, 20:40:47
Citace od: Robkteryten kdy 25.07.2022, 19:09:05
skupina B, jestli se tek můžeme nazvat pojede z Prahy v sestavě :

Robkteryten
Bruno
MalýRob

nad rámec spol projektů beru malou základnu povezu si ji sám.

Takže kdo ještě zbývá do skupiny C? :)

Pokud by bylo dost zájemců, vzal bych svoje auto, v kterém jsou 4 další místa + jedno nouzové. Dále velký kufr, kam se vejdou všechny nákupy. Odjezd by byl z Prahy, čas bychom ještě doladili.

Takže kdo se hlásí?

Clermont

Já svoji účast na letošním výletu do Dánska ruším.

Robkteryten

Citace od: Robbed kdy 27.07.2022, 10:18:56
Nezapomeňte si nahlásit modely, uzavírka je 1. srpna.

A také registrace na pondělní aktivity (zaměstnanecký obchod) se otevře 7. srpna v 13:00 a druhá možnost na registrace bude 13. srpna v 01:00

Super, ja jsem bez obchodu. Pres den jsem nemel čas tam  kouknout a ted uz je plno.

martindavid

Citace od: Robkteryten kdy 07.08.2022, 21:51:50
Citace od: Robbed kdy 27.07.2022, 10:18:56


Super, ja jsem bez obchodu. Pres den jsem nemel čas tam  kouknout a ted uz je plno.
To buď v klidu 13.00.20sekund bylo po všem  99%z nás si ani neskrtlo, aby jsme se do obchodu přihlásily

Robbed

Já obnovoval stránku asi každou sekundu, klikl cca v 13:00:01, ale bylo taky plno. Takže nic no :D
Lidi si stěžovali, že museli čekat 2 hodiny ve frontě na obchod, tak teď se nedostane skoro nikdo.
Ještě je teda druhá možnost registrace příští týden, ale to dopadne úplně stejně...

poMOCník

To je divný, já až tak zuřivě neklikal a dostal jsem se tam asi v 13:00:15

Klidně se s někým rozdělím o svůj limit, tolik toho rozhodně kupovat nechci. Když mi řeknete co chcete, vezmu vám to.

Robbed

Citace od: poMOCník kdy 08.08.2022, 22:00:55
To je divný, já až tak zuřivě neklikal a dostal jsem se tam asi v 13:00:15

Klidně se s někým rozdělím o svůj limit, tolik toho rozhodně kupovat nechci. Když mi řeknete co chcete, vezmu vám to.

A v kolik hodin to máš?

Já totiž hned klikl na první slot v 9h, což mě přesměrovalo na stránku s textem, že už není místo a než jsem se dostal zpět a než se to všechno znovu pomalu načetlo, tak to bylo plné. Chytnul jsem akorát místo ve factory tour.

poMOCník

Ja tam jsem v 14:30, taky jsem to klikal až napodruhy.  Asi poučení pro příště necpat se moc dopředu,  tam to akorát hodí hlášku,  že už je plno. Spis jít na jistotu a rovnou davat odpoledne.

peki

Citace od: poMOCník kdy 09.08.2022, 13:27:16
Ja tam jsem v 14:30, taky jsem to klikal až napodruhy.  Asi poučení pro příště necpat se moc dopředu,  tam to akorát hodí hlášku,  že už je plno. Spis jít na jistotu a rovnou davat odpoledne.

No gratuluji, ale současně to znamená o 1 den dovolené více. Posledně jsme sice stáli frontu, ale určitě jsme byli tou dobou na cestě a ráno do práce to bylo jen tak tak.

Jak jsem psal klukům dříve, já ani pro sebe nic moc nechtěl (novinky tam stejně většinou ještě nemají). Chtěl jsem nabrat takové různé specifické věci na akce kostek, které normálně neseženeš. Jen tak se po obchodě projít, zažít to "napětí".

Příde mi (nevím za kolik opravdu může C19, za nemožnost koupit krabici s lose brick asi nemůže určitě), že se z toho stává jiná akce. Ano jednou/párkrát se zúčastnit je fajn. Ale jezdit tam pravidelně autem jenom na tu akci smysl (aspoň pro mne) nedává. Je to také dáno pracovním/rodinným vytížením. 

Chairudo

Já jsem loni taky hned nechytil slot. Ale jak někteří lidé z jakýchkoli důvodů svou účast občas zrušili, tak se tam znovu nějaké sloty objevily a jeden jsem až za pár týdnů chytil.

Jestli ani po druhém kole slot neseženete, neházejte flintu do žita. Párkrát za den tam každý den koukněte a třeba se vám poštěstí.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

davroman

Citace od: Chairudo kdy 13.07.2022, 10:21:20
Já letos svou účast ruším, termín koliduje se svatbou a žena se ve Skaerbaeku vdávat nechce >:D
Užijte si to  ;)

Zdá se, že se ti mění priority.   ;D
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Borun

Skupina D (Morava).Bude v sestavě Samy,Jerzeeg,Borun,Kubosch,Martin,David,Skyrider.

Bruno

Ahoj,

prosím je tu někdo, kdo zrušil účast a má zakoupenou vstupenku do LEGO House?
Potřeboval bych dvě pro své děti. Nestihl jsem je ke konci doregistrovat, jelikož jsme byly v nemocnici.
Samozřejmě je zaplatím.

Díky

poMOCník

Skupina C nakonec takto:

Danyboy + 1
Skywallker
Bombero
poMOCník

Robbed

Citace od: Bruno kdy 22.08.2022, 13:12:09Ahoj,

prosím je tu někdo, kdo zrušil účast a má zakoupenou vstupenku do LEGO House?
Potřeboval bych dvě pro své děti. Nestihl jsem je ke konci doregistrovat, jelikož jsme byly v nemocnici.
Samozřejmě je zaplatím.

Díky

Poslední šance získat lístky bude 1.9.


CitaceOn 01/09/2022 at 1 pm, LEGO House will release tickets that have become available for sale for AFOL day on 22/09/2022.
There will not be many tickets and they will definitely be the last tickets available.
If you don't have one, you will not be able to attend the AFOL day at LEGO House.
It will also not be possible to visit LEGO House Square and the LEGO House Shop without a ticket.

martindavid

Možná se vzdam 2x lístků do lego house
Z finančních důvodů ruším cestu do dánska.

Bruno

Citace od: martindavid kdy 25.08.2022, 22:15:38Možná se vzdam 2x lístků do lego house
Z finančních důvodů ruším cestu do dánska.

Ja bych je bral vsema deseti.
Pokud se jich vzdas, tak je odkopim.
Diky

peki

Včera 1.9 na Lipně zabaleno:
- perníčci (půjdou do Skearbeku, potom do Olomouce a na vánoce skončí ve výloze v Brně. Potom budou vráceny a projekt ukončen)
- elfové (půjdou do Skearbeku, potom do Olomouce a na vánoce skončí ve výloze v Praze (2m možná 2 výlohy v každe 2 m)
- 7? modulů ZOO půjde do Olomouce
- Velké modulové domy půjde do Olomouce?
- maxi fygy sněhulák,pernícek,3x Elf + dárky. Osobně bych je do Dánska netahal, nebo jen 1 elfa 1 třeba perníčka. Je to celkově 5 maxifůgů dost krabic, které se nevejdou do 1 kombi auta. Předpokládám že fygy půjdou do Olomouce. Mol by se znich udělat Foto koutek (otestovali jsme v Plzni). Je potřeba aby ve foto koutku někdo z AFOLů byl.

VAsyku u perníčka je potřeba opravit lízátkovou hůl.


Vasyk

Citace od: peki kdy 02.09.2022, 07:39:44Včera 1.9 na Lipně zabaleno:
- perníčci (půjdou do Skearbeku, potom do Olomouce a na vánoce skončí ve výloze v Brně. Potom budou vráceny a projekt ukončen)
- elfové (půjdou do Skearbeku, potom do Olomouce a na vánoce skončí ve výloze v Praze (2m možná 2 výlohy v každe 2 m)
- 7? modulů ZOO půjde do Olomouce
- Velké modulové domy půjde do Olomouce?
- maxi fygy sněhulák,pernícek,3x Elf + dárky. Osobně bych je do Dánska netahal, nebo jen 1 elfa 1 třeba perníčka. Je to celkově 5 maxifůgů dost krabic, které se nevejdou do 1 kombi auta. Předpokládám že fygy půjdou do Olomouce. Mol by se znich udělat Foto koutek (otestovali jsme v Plzni). Je potřeba aby ve foto koutku někdo z AFOLů byl.

VAsyku u perníčka je potřeba opravit lízátkovou hůl.



Po dohodě s Hardegonem budu vyzvedávat komplet projekty Perník a Elf v Plzni. Odvezu a vystavím v Dánsku (s minifigy nebo bez, to je jedno, budou na autě), pak jsem schopen komplet dovézt do Olomouce.
Následnou distribuci dle dohody v Olomouci.

Co bude rozbité, opravím nebo upravím na místě.

poMOCník

Citace od: Bruno kdy 25.08.2022, 22:31:38
Citace od: martindavid kdy 25.08.2022, 22:15:38Možná se vzdam 2x lístků do lego house
Z finančních důvodů ruším cestu do dánska.

Ja bych je bral vsema deseti.
Pokud se jich vzdas, tak je odkopim.
Diky

Zjistil jsem, že jsem si taky nezarezervoval :(

Tak kdyby ještě někdo měl 1 navíc, platím zlatem! (legovým samozřejmě)

Borun

Ještě  mají uvolnit lístky do Lego House 6. září v 13hod.