9. ročník LTTT - 2022

Založil peter, 01.03.2022, 15:47:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Který den Vám nejvíce vyhovuje pro slavnostní vyhlášení?

11. listopadu
1 (9.1%)
18. listopadu (preferuji)
10 (90.9%)
25. listopadu
1 (9.1%)
Jakýkoliv termín - přizpůsobím se
2 (18.2%)

Celkem hlasů: 11

Hlasování ukončeno: 13.10.2022, 08:39:19

fulda

Citace od: Fairytale kdy 29.05.2022, 13:02:31
Podle vydřených drážek na rotoru usuzuji, že motor už má dost naběháno.
Ahoj,

Mohl bych tě seznámit s Michalem, to je větší odborník na motory. On by ti vysvětlil, že to nutně nemusí být příčina. Například nedostatečné odrušení (potlačení jiskření) může velmi přispívat k opotřebení komutátoru.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

bejver

Též dík za super závod za posádku zebry!

Měch

Citace od: Fairytale kdy 29.05.2022, 13:02:31

Jelikož mě potkala technická závada motoru, zajimalo mě, co se uvnitř vlastně stalo. Jeden z kontaktů sběrače se o rotor prodřel a vyhnul se na druhou stranu, kde došklo ke zkratu s protějším pólem. Nějaký vliv na tuto událost může mít i zvýšené napětí, které motorům dopřáváme. :D Podle vydřených drážek na rotoru usuzuji, že motor už má dost naběháno.

Tak teď máš zánovní buggy motory  ;D Tak se můžeš pocvičit ve stavbě nového auta po těch 5 letech co jenom přidáváš po dvou kolech.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

peter

Třetí závod byl opravdu neuvěřitelný a já tak ještě jednou všem děkuji. Níže přikládám odkaz na už tradiční sestřih ;)

VIDEO 3. závodu
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

bejver


peter

#36
Děkuji za reakce. Jelikož, jak asi všichni víte, je další závod společný s RC klubem, potřebujeme včas znát startovní listinu. Uzávěrka přihlášek do tohoto závodu tak je neděle 19. června!

Zároveň zjišťuji možnost oběda v podobě tradičních klobás, takže rovnou bych vás chtěl požádat o přidání informace do přihlášky, kolik klobásek budete chtít. Jakmile budu vědět více, dám sem určitě vědět. Jinak ohledně dopravy, tak jako vždy doporučuji si nějak domluvit hromadnější odvoz. Jednak ať na místě není tolik aut a druhak, ať nemáte takové náklady ;)

Seznam účastníků 4. závodu

  • Peter (pořadatel) - 1x klobása
  • Bejver - 3x klobása
  • Kovalski - 4x klobása
  • Kupkis - 2x klobása
  • Fairytale - 1x klobása
  • Měch - 1x klobása
  • Shmade - 2x klobása
  • Knoterdo - 1x klobása
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

#37
Již od tohoto 4. závodu budu na každém soutěžním vozidle, vyžadovat hladkou plochu na vrchní straně vozidla o minimální velikosti 10x10 studů. Plocha může být umístněna buď na kabině, nebo někde na korbě. Plocha musí být dobře viditelná ;)

Děkuji a těším se na závod
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Kupkis

Hladkou plochou se myslí rovné panely ?( občas se tam vyskytne pin hole)  Nebo Tiles bricky ?  Musí to být střecha nebo to může být kdekoli jinde z pohledu shora ? Díky.

peter

Hladkou plochou o minimální velikosti 10x10 studů se rozumí hladká plocha bez studů. Jestli bude z Tiles nebo z panelů je jedno. Co se týká pojmu "občas díry na pin", tak to by vadit také nemělo. Umístění je, jak jsem spal čistě na tobě, tzn. kdekoliv na vrchní straně vozu.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

#40
Děkuji všem, kteří se registrovali do již čtvrtého závodu letošní sezóny. Celkový počet soutěžních posádek je 7, což je opět krásné číslo a věřím, že si opět ve společnosti RC modelářů hezky zazávodíme. I na tento závod jsem si pro vás připravil další překvapení, které troufám si tvrdit opět přispěje ještě k vyšší úrovni našeho mistrovství. Doufám, že nám počasí bude tentokrát trochu více přát a už teď se na vás všechny na Mořině moc těším. Závěrem přikládám předběžný harmonogram soutěžního dne.

HARMONOGRAM
9:00 - 9:30       Sraz účastníků v lokalitě
9:30 - 10:00     Úvodní slovo a zahájení soutěžního dne
10:00 - 12:30   Jízdy v soutěžních sekcích (1. část)
12:30 - 13:00   Oběd
13:00 - 16:30   Jízdy v soutěžních sekcích (2. část)
16:30 - 17:00   Ukončení jízd a vyhlášení výsledků
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Děkuji všem, kteří i přes nepříznivé deštivé počasí přijeli na 4. závod letošní sezóny. Zúčastnilo se ho nejen všech 7 registrovaných posádek, ale též opět velká spousta diváků. Doufám, že už jsme si všemožné rozmary počasí pro letošní rok tímto závodem vybrali a už nás na zbylé tři závody závěrečné poloviny čeká jen samé hezké počasí :D

Doufám, že jsem vás všechny potěšil dalšími novinkami, ať už v podobě drobného občerstvení od našeho sponzora společnosti Koli, která je též hlavním sponzorem našeho reálného předobrazu, tedy Mistrovství ČR v Truck Trialu. Dále pak zapojením druhého komisaře, díky kterému jste si tak mohli více zajezdit a vzájemné souboje se stali o trochu dramatičtější. Chtěl bych proto poděkovat Ondřejovi alias Otaznikovi, který tuto jistě nelehkou prosbu přijal a myslím, že se ji zhostil naprosto výborně. Doufám a budu velmi rád, když se s Ondrou opět na některém dalším závodě potkáme.

Závěrem ještě jednou gratuluji vítězi a děkuji všem, kteří jste se závodu jakkoliv zúčastnili. Kompletní výsledky jsou již na webu LTTT a tak níže alespoň konečné pořadí. Mějte se fajn a těším se na pátém závodě v Kunžaku.


  • Fairytale
  • Kovalski
  • Bejver
  • Měch
  • Shmade
  • Kupkis
  • Knoterdo

BTW: dostal jsem ještě pár dotazů ohledně vyúčtování oběda, berte to jako další bonus ode mne a poděkovaní za vaši účast, které si opravdu nesmírně vážím ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Kupkis

Děkuju za skvělou organizaci a oběd :) i přes to že mi na autě ve skoro každé sekci něco odešlo a zdárně jsem zdolal jen jednu ( čti projel cílem, nikoli zdolal všechny branky) tak jsem si dnešek moc užil a dost jsem si do dalšího závodu odnesl. I přes veškerou snahu vynaloženou při zpracovávání dražší polovičky mi kunžak bohužel nevýjde, na přípravách svatby prý nesmím chybět, ani nápad to pojmout jako rozlučku se svobodou neprošel.. takže ob závod se budu těšit už okroužkovaný.. ještě jednou velké díky, bylo to super ! :)

bejver

Taky dík za super závod a sváču za celou zebří výpravu! Visitoři si pochvalovali možnost sledovat paralelní akce na více místech... prý furt se něco dělo! A ten LTTT banner!

peter

Jsem opravdu rád, že se závod se všemi novinkami líbil. Níže přikládám odkaz na již tradiční video, i když tentokrát jeho střih byl pro mne trošku náročnější. Snad se bude také líbit a já se už těším do Kunžaku.

VIDEO 4. závodu
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

bejver

Zase hezké! Už plánujem Kunžak.

peter

#46
Ahoj všem :D

Připomínám rychle se blížící uzávěrku přihlášek pro již 5. závod letošní sezóny LTTT. Jelikož je závod opět trochu dál, potřebuji se pro něj včes připravit a proto připomínám, že uzávěrka je již ve středu tj. 20. července ;) První posádky se již hlásí, tak ostatní neváhejte ...

Přihlášené posádky:

  • Bejver
  • HD
  • Shmade
  • Knoterdo
  • Mareken
  • Fairytale
  • Kovalski
  • Drtikol
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mareken

Doufám, že moje přihláška už taky dorazila, tak bych rád navrhnul nějak vyřešit odvoz.

Pokud by pro mě prosím někdo měl místo, rád bych se svezl z Prahy, pokud místo není, nabízím 3 místa z Prahy.  ;)
Moje bs galerie Hledejte pod "Mareken"

peter

Připomínám dnešní uzávěrku přihlášek do blížícího se závodu v lokalitě České Kanady - Kunžaku. Zároveň prosím všechny posádky, kteří se nezúčastnili minulého závodu na Mořině, aby nezapomněli mít na svém voze připravenou volnou hladkou plochu na vrchní straně vozidla pro umístění loga našeho partnera o minimální velikosti 10x10 studů ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Ahoj,
budu mít v autě 2 volná místa, kdo se bude chtít přidat, napište. 😉
Trasa Praha4 - Kunžak - Praha4.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Děkuji všem, kteří se zaregistrovali do zítřejšího, již 5. závodu letošního mistrovství LTTT. Celkový počet startujících posádek je 8, což je i na tak relativně odlehlou lokalitu neuvěřitelné číslo :D Doufám, že nám počasí bude konečně přát a závod si všichni náležitě užijeme.

Níže přikládám přibližný harmonogram soutěžního dne a zítra se na vás všechny už moc těším ;)

10:00 - 10:30     Sraz účastníků
10:30 - 11:00     Úvodní slovo, přejímky vozidel a zahájení soutěžního dne
11:00 - 17:30     Soutěžní jízdy v jednotlivých sekcích
17:30 - 18:00     Ukončování jízd a vyhlášení výsledků
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Drtikol

Ahoj, jak jste na tom kluci ještě s místama v autě z Prahy? K někomu bych se klidně přidal 🙂

HD

#52
Citace od: Drtikol kdy 22.07.2022, 18:32:11
Ahoj, jak jste na tom kluci ještě s místama v autě z Prahy? K někomu bych se klidně přidal 🙂


Mám ještě místo, napsal jsem SZ
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Shmade

Ahoj,
obracím se na vás všechny soutěžící a hlavně Petra, zda by nebylo možné následující závod posunout ze soboty 3.9. na neděli 4.9. Mě osobně by to velmi pomohlo, ale předpokládám, že pokud by to vůbec bylo možné ze strany Petra, tak by to chtělo mít odsouhlasené i od všech soutěžících...

Díky. Sebik

peter

Já jsem ochoten se pro získání většího počtu soutěžících přizpůsobit se. Takže nyní je řada na všech potencionálních účastnících, zda-li mají též možnost přijít v neděli 4. září, místo tradiční soboty.

Děkuji a dejte sem prosím vědět ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Za mne 4.9.2022 kolize v kalendáři není, takže klidně.  :)


Když jsme u přesunů, co termín posledního závodu, 1.10.? Bylo by možné jej také přesunout o týden na 8.10., pokud by to mělo za následek zvýšení počtu účastníků? >:D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

#56
Citace od: HD kdy 26.07.2022, 09:58:29Když jsme u přesunů, co termín posledního závodu, 1.10.? Bylo by možné jej také přesunout

Říjen mám už zaplněn jinými aktivitami, takže bohužel. Ostatně proto se snažím termíny závodů zamrazit do konce února, aby bylo možné si podle termínů uzpůsobit své další možné plány ;)

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Citace od: peter kdy 27.07.2022, 11:18:58

Říjen mám už zaplněn jinými aktivitami, takže bohužel. Ostatně proto se snažím termíny závodů zamrazit do konce února, aby bylo možné si podle termínů uzpůsobit své další možné plány ;)
Rozumím, v pohodě, jen jsem to zkusil.  :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Fairytale

Změnu termínu na neděli mi nevadí. :)

JardaKovalski

Nedělní termín nám s tátou nevadí.