ověření „stavebních dovedností“

Založil peki, 13.09.2021, 06:59:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Byl jsem Legem požádán, pro jeden možný projekt v ČR o :ověření ,,stavebních dovedností"

Pošlete sem prosím linky nebo odkazy na obrázky naších/Vašich povedených staveb. Jde o vše:
- různé žánry
- různé velikosti (od velkých zakázkových po viněty)
- společné projekty

Podstatné je že je to postaveno někým kdo je v Čechách (nemusí být ani členem kostek)

moc mi tím pomůžete
Dík

peki


HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Vasyk

#3
Pár mých maličkostí  ;)

martindavid

Tak tady je pár mých modelů.

martindavid

a další

Bruno

#6
Pár drobností

milanv

#7
Pár náhodných. Foceno barevně - jen pro jistotu, kdyby u některých někdo váhal :)

Raději nepíšu, proč nepřipojuju fotku betléma. Nebudu házet perly sviním  >:D
Pán na Žlutém hradě

Borun

#8
Něco málo

Stimpi

Drze přidám nějaké droboští

Foton

Moje nejlepší výtvory:
2,5D vitráž Spidermana
Vlak řízený barevnými značkami v kolejích
(nevím jak udělat scale down při odkazech do jiného vlákna)  :(
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chikos

Přidávám


linhi

Jen co je na netu,nemám teď ani pc..

Chairudo

Moje troška do mlýna  :D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

2
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

3
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

#17
Taky neco přidám.







Ryxe

Něco málo ode mně:

Chairudo

Tak trochu mi to tady připomíná online výstavu.... takové honění trik v jednom vlákně není vůbec naškodu  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Chairudo kdy 13.09.2021, 18:53:18
Tak trochu mi to tady připomíná online výstavu.... takové honění trik v jednom vlákně není vůbec naškodu  ;D
Že by materiál pro naší FB stránku ? :)

milanv

Teď se musíme snažit vstát z mrtvých po covidu, aby tohle vlákno nepřipomínalo sraz důchodců nad fotkami z mládí :)

Ale jo, je to dobrý nápad, takové zavzpomínání! Však to mě taky na tom bavilo, dohledat starší fotky. Jinak nevím ani, co to bude za projekt od LEGO Group, tak to samo o sobě moc nemotivovalo... Navíc ty jejich "projekty", to je často "dílo" - viz (ne)systém výběru modelů pro Albert a spol. nebo pseudosoutěže na socsítích apod. Mnohem víc mě teda motivovalo, když jsem viděl fotky od vás a přišlo mi to jako počátek právě takové online výstavy, ke které je radost se přidat!
Pán na Žlutém hradě

Brickuška

Rozhodně Nahodilovi - mají instagram a Facebook plný DUPLO staveb až z toho oči přechází - https://www.instagram.com/sasanahodilova/  (mají tam i fotky z výstav, ale jednoduše odlišíte, co je z výstavy a co je jejich vlastní tvorba) Fb - https://www.facebook.com/sasa.erdeova
Kdo sleduje soutěže Kostkování, ten je musí velmi dobře znát :D
Lega v domě se mění na Brickušku ;) e-shop a kamenná prodejna na adrese Bolevecká 114, Praha 15, přidejte si nás na Facebooku, ať nezmeškáte žádné informace, soutěže či akce!

poMOCník

Je to fakt super už jen mít takhle pohromadě "TOP" stavby za každýho. Já jsem třeba spoustu z nich ani neznal a teď budu ještě dlouho prohlížet.

Možná bychom měli mít takový vlákno s "TOP" stavbama nastálo. Třeba každej by tam mohl zařadit jakoukoli svoji stavbu, ale musel by uplynout třeba rok nebo dva od její publikace. To je totiž doba, po který člověk získá určitej odstup a může zhodnotit, co vlastně v minulosti postavil.

Kanak

něco ode mě

Hardegon

Citace od: peki kdy 13.09.2021, 19:25:10
Citace od: Chairudo kdy 13.09.2021, 18:53:18
Tak trochu mi to tady připomíná online výstavu.... takové honění trik v jednom vlákně není vůbec naškodu  ;D
Že by materiál pro naší FB stránku ? :)

Jo jo. Tohle je super zdroj. Už mi to taky napadlo...  >:D

martindavid

Málem bych zapomněl, ještě tu mám třešničku na dortu.

edward193

Tak tedy taky něco přidávám.

peki


peki