Toa Mahri

Založil Anakin, 31.01.2007, 20:00:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anakin

nový Toa Mahri: Kongu
Jaller
Hahli
Nuparu
Hewkii
Matoro

FOR ADMINS AND MODS:ostrejšie fotky neboli

a ešte Titani: Gadunka:
Maxilos a Spinax:
Hydraxon:

Toa Igniter

Jo ty už jsem viděl ,ale ten Nuparu vypadá divně

kongu.likon

no,barraki znám,ale že na ně nasadili rovnou tolik Toa....

kongu.likon

nejlepší je Spinax a ten kab u Jallera

tuvok07

Nupahu vypadá jak křížený s Vahki, pokud by to tedy šlo :D

Anakin

dalšie shoty,tentoraz z Toy Fairu : TOA
Titani
Playsety

škoda,ten kto zostavoval sety to musel stavať asi narýchlo,lebo vidno,že ani postavy niesu v nejako extra akčných pózach,hlavne Jallerov krab,teraz neviem kto koho venčí,ale asi najdivnejšie mi prišlo,že figúrky v playsetoch sú Pirakovia a Inikovia.TLC asi ešte nestihlo vyrobiť figúrky nových Barraki a Toa Mahri.njn,musíme si počkať na leto,keď budú sety v predaji,aby sme vedeli ako to všetko bude vyzerať.ale aj tak,najlepšie vyzerajú asi Jaller,Kongu,Matoro,Hewkii a všetcia Titani.Hahli sa mi nejako nepáči,a to hlavne jej zelenými časťami tela.a Nuparu,no,na Toa zeme je veľmi málo čierny.ale to sú len moje pocity.

kongu.likon

tak tady jsou další záběry Toa Mahri a spol. http://www.bzpower.com/story.php?ID=3148

kongu.likon

záběry z Toy Fairu.skvělý záběry Toa Mahri,detailní fotky. http://www.bzpower.com/story.php?ID=3155

Šejmus

ty playsety vypadají docela dobře...
Fool of a Took!

lospepos

Toa Mahri ( Kongu )  dostal syn zrovna k vánocům, akorát nám nějak nefunguje to střílení z těch rotačáků. Není tam nějaká pojistka nebo tak něco? Může nám někdo poradit?

Jarmila

Zkus to rychleji (rychleji a s větší razancí mačkat to tlačítko).
Můj kluk to obrečel, že mu to nefunguje. Bekal, že to mám jít okamžitě!, ale okamžitě! reklamovat zpátky do obchodu. Bylo mi líno jít zpátky. Doma jsem to vzala do pařátů já a střely lítaly ven jak divé. Takže synek také přidal na rychlosti svého palce a už střílí bez mé pomoci.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!