Návrhy témat

Založil rdk, 21.12.2005, 22:11:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Zklidněte oba hormon.

Každý _navrhne_ své téma. Pak se bude hlasovat. Tečka.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Aki

Citace od: sam.no kdy 17.02.2006, 11:53:39
Postavit cokoli z určitého počtu dinosaurů z pudinků. ;D

Ty si asi koupil skoro každý, né?  ;)

Ne každý ne.  :-\

mph1

Citace od: Aki kdy 17.02.2006, 13:21:17
Ne každý ne.  :-\

To preci nevadi, kdyz pouzijes ekvivalent podle inventare... To by vadit nemelo...

TomG

Citace od: mph1 kdy 17.02.2006, 13:40:49
Citace od: Aki kdy 17.02.2006, 13:21:17
Ne každý ne.  :-\
To preci nevadi, kdyz pouzijes ekvivalent podle inventare... To by vadit nemelo...

Problem je, ze ty klouby nebo zelene strechy nejsou zas az tak uplne rozsirene dilky v takovem mnozstvi jako byly u toho dinosaura, kdyz si jich nakoupil hodne, pze za tu cenu se to vyplatilo.
Only the best can survive.

peter

Citace od: TomG kdy 17.02.2006, 13:42:18
Citace od: mph1 kdy 17.02.2006, 13:40:49
Citace od: Aki kdy 17.02.2006, 13:21:17
Ne každý ne.  :-\
To preci nevadi, kdyz pouzijes ekvivalent podle inventare... To by vadit nemelo...

Problem je, ze ty klouby nebo zelene strechy nejsou zas az tak uplne rozsirene dilky v takovem mnozstvi jako byly u toho dinosaura, kdyz si jich nakoupil hodne, pze za tu cenu se to vyplatilo.

A to jako musí být ve stejných barvách? Já jsem také myslel, že hlavní je shodný inventář a na barvu by se už nehrálo.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

mph1

Citace od: peter kdy 17.02.2006, 15:27:33
A to jako musí být ve stejných barvách? Já jsem také myslel, že hlavní je shodný inventář a na barvu by se už nehrálo.

Barvy jsou dulezite, pak uz to neni set 7219 (7267).

peter

Citace od: mph1 kdy 17.02.2006, 15:30:39Barvy jsou dulezite, pak uz to neni set 7219 (7267).

Aha, tak to se potom nebudu moct zúčastnit, protže tento setík též nevlastním :P
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hansel

Také si myslím, že tematicky zaměřená soutěž není to pravé, ale když ji někdo  vyhlásí, ať je alespoň nějaká a je na co se dívat. Castle by mi naprosto nevyhovoval, ale rád bych se podíval na výsledky. Domu jsem se chtěl účastnit nějakou sci-fi mutací, ale nemám vyhovující podložku (ať je to jakýkoli základ, prostě nemám a kupovat neplánuju, to si raději koupím set).
Já bych byl jen pro početní omezení. Postavte něco ze 100 dílů, ani více, ani méně, ale je to jen nápad.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

mph1

Citace od: peter kdy 17.02.2006, 15:37:31
Aha, tak to se potom nebudu moct zúčastnit, protže tento setík též nevlastním :P

Zalezi na vyhlasovateli. Jen mi to prislo jako zajimavy napad, kdyz tady pudingy tak dlouho zivily diskusi  :D.

Micho

Ako jednu z budúcich tém do súťaže by som skúsil navrhnúť Tému NEMOCNICA. Nebolo ich urobených veľa a tá posledná nie je nič moc. Nejaké dobré nápady by sa do mesta hodili ...

Len fakt neskôr, lebo teraz boli domčeky a to by asi bolo na City prehnané ...  ;)

Aki

Pokud bych se měl také zůčastnit, tak musím počkat na to Castle téma.... :P 8)

Colonel32

pundinky stejne nejsou nijak slozite, je tam minimum kostek, neda se tam prilis co predelavat, za tyden s tim musi byt IMHO vsichni hotovi, a pak by se dalo dat zase nejake dlouhodobejsi tema...

otaznik

Já bych moc chtěl nějaké téma, kde by se dalo využít pohyblivosti minifigů - nějakou "akční" scénu, takové dioráma.
Něco na způsob - scéna ze života Robina Hooda (nebo i něco z města, to je jedno, jde hlavně jde o to zachytit tu akčnost), minimální počet 15 postav.


Micho

Citace od: otaznik kdy 21.02.2006, 19:53:06
Já bych moc chtěl nějaké téma, kde by se dalo využít pohyblivosti minifigů - nějakou "akční" scénu, takové dioráma.
Něco na způsob - scéna ze života Robina Hooda (nebo i něco z města, to je jedno, jde hlavně jde o to zachytit tu akčnost), minimální počet 15 postav.

To je dobrý nápad ... 8)

J_BOB

co tak nejake vesmirne plavidlo? :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Llevelyn

Akční scéna s minifigy... jo, jo, jo... ;) ;) ;)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

Jsem pro minifig action..."Lego je jen záminka...bude bitka!!!!"
Do třetice se snad zúčastním i já.

PS: Spaceship téma bych ale bral taky. :)

Aki

Citace od: Raistlin M kdy 22.02.2006, 01:22:19
Jsem pro minifig action..."Lego je jen záminka...bude bitka!!!!"

Ale přidal bych k tomu povinně nějakou kulisu - zeď, hradbu, místnost, les nebo tak....... Aby to nebyli jen volně poskládané figy, ale dioráma.... ;)

mph1

Citace od: Colonel32 kdy 21.02.2006, 19:10:29
pundinky stejne nejsou nijak slozite, je tam minimum kostek, neda se tam prilis co predelavat, za tyden s tim musi byt IMHO vsichni hotovi, a pak by se dalo dat zase nejake dlouhodobejsi tema...

Souhlasim  ;)

peter

Téma "Dioráma" se mi též zamlouvá a myslím si, že to je vynikající nápad. Jsem tedy též pro toto téma.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

je nekdo vyslovne proti tomu, abychom udelali dinosaury z pudinku jako dalsi soutez? (na tyden), mezitim bychom domluvili dlouhodobe tema, a vyhlasilo by se kratce po PRIHLASEK konci dinosauriho tematu, takze zatimco by u dinu probihalo hlasovani, uz by se jely prihlasky do nove souteze?

Raistlin M

C32: Co takhle anketu. Najednou se tu mluví o "minifig-action". Tak ať si lidi vyberou.

Hansel

Citace od: Raistlin M kdy 22.02.2006, 19:57:07
C32: Co takhle anketu. Najednou se tu mluví o "minifig-action". Tak ať si lidi vyberou.

Jednodušší udělat obě  :)
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 22.02.2006, 19:42:12
je nekdo vyslovne proti tomu, abychom udelali dinosaury z pudinku jako dalsi soutez? (na tyden), mezitim bychom domluvili dlouhodobe tema, a vyhlasilo by se kratce po PRIHLASEK konci dinosauriho tematu, takze zatimco by u dinu probihalo hlasovani, uz by se jely prihlasky do nove souteze?

Mě tohle téma absolutně neoslovilo. IMHO soutěž má být o něčem pořádném a z několika kostek toho moc pořádného (myšleno detailního a takového, co by sis, kdybys to na brickshelfu našel, uložil k sobě na počítač) nepostavíš. Ano, dá se obdivovat nápad, ale to je tak vše.

Colonel32

minifig action vs. castle MOC etc... minifig action bych videl aspon na dva tydny, dino mi prijde konzumni tema, kde kazdy zvladne soutezni model za vecer...

Raistlin M

Citace od: Colonel32 kdy 22.02.2006, 20:34:02
minifig action vs. castle MOC etc... minifig action bych videl aspon na dva tydny, dino mi prijde konzumni tema, kde kazdy zvladne soutezni model za vecer...
Jenže je hlavně o těch pudincích, co je moc lidí nemá.

Colonel32

ano, to vim...

a je v tom problem?

hrady prece nikdo nema, vlaky prece nikdo nema.... uz jen kvuli tem lidem, co pudinky maji, by to imho stalo za to... a nekteri muzou nakoupit, pokud jsem spravne cetl inzerci, tak se stale jeste sehnat daji

betakaroten

A co ty variace? Každý si vybere set, co má, sauři se do toho taky vejdou ... můžeme nechat neomezený počet dílků, ale trvám na uvedení čísla setu (a počtu použitých kopií téhož setu) a linku na "oficiální" modely.

Colonel32

no, nevim...

pokud to z mych predchozich postu neni dost zrejme, jsem rozhodne pro samotne saury...

mph1

Ja jsem pro saury - jak pise C32, ja nemam castle, nemam vlaky, (zatim) nemam bonanzu. Dejte mi sanci  :)