LEGO Snow Challenge

Založil Shmade, 14.11.2009, 18:20:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jaké vozítko se Vám nejvíce líbí?

400_malymech
400_mareken
400_vasek
700_jakpet
700_malymech
700_pryb
700_shmade
700_vasek
700_xtepn01

Michal Moučka

Citace od: Woyta kdy 23.11.2009, 10:08:49
Mam objednane pasy ale nevim jestli stihnou dorazit.
Určitě to stihneš. Nechci vám kazit iluze, ale do vánoc těžko bude sníh. Největší sněhová nadílka bývá tradičně v lednu a únoru. Ale třeba pořadatelé překvapí a mají připravené v záloze sněžné dělo.  >:D
Každopádně tento závod je další skvělý nápad a všem přeji, ať se vydaří stejně dobře jako rally.  ;)

Shmade

Jakpet: Myslel jsem to vážně, podle mě to může fungovat dobře, to že je to barevný je jedno, já taky tyhle dílky mám víceméně jen barevné, oproti 1/2 pinum to nebude podle mě ani náchylné k upadání.

Rewolt

Citace od: Michal Moučka kdy 23.11.2009, 12:24:24
Ale třeba pořadatelé překvapí a mají připravené v záloze sněžné dělo.  >:D

no jasný to bude před LSCh , budou závody ve sněžení!! ;D
It's a trap!

GNOSIS

Jen jako oživení sem dávám odkaz na video Ken Block řídí Subaru s pásy na sněhu.
Jede to moooc pěkně a ten zvuk ....uaaáá to je prostě boxer.  ;D Miluju rally + subaru, takže jsem to tu musel dát!  >:D

Měch

auto je to moc pěkné ale nepřipomíná vám to
tak trochu Petera??  ;D
to Shmade: já budu mít určitě model ve větší kategorii, pásy mám ale motory jsou ještě v rally  autě .Jenom mám pocit že tak těžké lego se bude bořit do sněku ( pokud budeme závodit v hlubokém- což není špatný nápad >:D )
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

peter

Citace od: Troll-hornet kdy 23.11.2009, 14:35:30
auto je to moc pěkné ale nepřipomíná vám to
tak trochu Petera??  ;D

Nj. tak už to prasklo a naše tajné testy teamu Monster jsou provaleny >:(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

PsychoWard666

tak ta moje rolba i když na to nevypadá váží 910 gramů, protože battery box mam na ní a je na IR, kabely nemam

vasek

No naše housenka bude jistě v "těžší váhové kategorii" a i když mám kabely, bude asi na IR, nelíbí se mi když to taháme jako kačera  ;D.

Sugarfree

#98
já tu mojí rolbu mam taky v druhé váhové kategorii prostě IR ;) ...ted jsem se pustil do lehkých úprav...zatim mam nově zpřevodováno takže to jezdí omnoho rychlějš :D :D a zachvilku příde na řadu kabina....už se nemůžu dočkat sněhu až vyrazim na testy :) ....jinak přeji všem hodně úspěchů při stavení   8)
LEGO TECHNIC ...it´s my style...

Měch

Chtěl bych se poptat konkurence, čistě ze zvědavosti, jestli
pomocí převodů motory zrychlujete,či zpomalujete (zvyšujete sílu)jako já  ;) nebo necháváte tak...
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Woyta

Malej do rychla. Velkej mozna dostane dalkove ovladanou prevodovku.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Gouranga

To Woyta: Nevím, jestli už je skútr otestován, ale skoro bych měl obavy o schopnost zatáčet, když mají lyže tak velkou plochu a žádný zařezávací nožíky. Jinak moc pěkné vozítko.

Woyta

Diky. :)
Na koberci bocni hrany funguji pekne. Lyze lze naklapet.
Snih nam tu v podkrkonosi tak nejak chybi, takze s testem se musi pockat.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Sugarfree

já jsem převody zrychlil a to mam jenom jeden stroj, přece jenom tohle má bejt něco jako Rally nebo se pletu?? :) ...tady bude záležet na čase?
LEGO TECHNIC ...it´s my style...

Shmade

něco bude záležet na čase, něco třeba na tom jak vysoko vyjedeš ve svahu, ale motory bych dával obecně spíš do rychla...

Jamesek

Nebo použijte automatickou převodovku ;) Na tyto závody by to mohlo fungovat. Vhodné pro ty, co nemají tankové ovládání.

Shmade

Tak jsem si taky chvilku hrál a zatím mám provozuschopný podvozek skůtru, bez figa jsem se dostal na 106g :)  Fotka zatim nebude, protože neni čim fotit, tak možná než se technika vrátí domů přibude i nějaká kapotáž...

Shmade

No tak jsem se k fotkám dostal až teď, ještě to neni dodělaný, chybí řidítka a upevnit ty bílé panely, ty jsou tam zatím jen položené a ani nevim jestli se mi podaří je nějak přidělat na tomhle místě, ale líbí se mi tam, uvidíme :)

Současná hmotnost s figem - 142g, pohon medium motor, zatáčení micro motor.

jakpet

To Shmade: Opravdu dokonalý, líbí se mi to, krom toho to je maličký, jak to jede?

Shmade

Dík, jsem rád, že se ti líbí. No zatim sem s tim jezdil jen po koberci a po semišový sedačce, nejede to nijak závratně, ale jsem s tim docela spokojenej, jen ty gumičky možná nahradim ozubenim, občas to prokluzuje...

vasek

Citace od: Shmade kdy 02.12.2009, 20:55:59
No tak jsem se k fotkám dostal až teď, ještě to neni dodělaný, chybí řidítka a upevnit ty bílé panely, ty jsou tam zatím jen položené a ani nevim jestli se mi podaří je nějak přidělat na tomhle místě, ale líbí se mi tam, uvidíme :)

Současná hmotnost s figem - 142g, pohon medium motor, zatáčení micro motor.
Fakt moc pěkný, ale měl bych obavu, že se lyžiny zaboří do sněhu, připadají mi moc úzký, chystáš taky něco většího ? Na to jsem totiž moc zvědav !

Woyta

Muzes zkusit gumicku zdvojit ale porad to nebude ono.
Ale podle prevodu to vypada na pekne rychlou malou potvurku.
U te me kravy velke mam tu samou motorizaci ale taha to dvojnasobnou hmotnost.
Mozna budes muset zesilit lyze aby jsi se nezaboril.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Měch

#112
fakt moc pěkné Shmade, já budu rád když se vejdu do těch 400- chastám totiž velký tank, ale o něm až po soutěži >:D
142g je luxus na takové vozidlo+ líbí se mi jak jsi vyřešil přední lyžiny
a jenom otázečka, jestli máš knané 16z kolo, nebo je tam vepředu 24z, není to moc vidět
to abych mohl vypočítat tvou rychlost ;D a zdokonalit to svoje monstrum  >:D

P.S. taky jsem zvědavý na tvé větší vzidlo ;)
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Shmade

Pás je hnanej šestnáctkou... jinak nevýhodu kterou má tahle velikost je podle mě to, že skůtr nebude moc stabilní...

Shmade

No větší bych chtěl udělat něco ala tohle, akorát s kabinou, líbí se mi koncepce podvozku, jen nevím jestli budu mít čas na stavbu, kdyžtak pojedu jen s prckem no. :)

Woyta

Ze bych misto 4 pasaka udelal 3 pasak? :)
Vypada to zajimave.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Jamesek

Chumelí se chumelí, padá snížek bílý ...

Shmade

Pravda jest, ale teď před vánocemi to hrotit nebudu, dáme až na začátku roku...

hadato

Taky jsem měl v plánu se účastnit tohohle závodu, ale jelikož to bude v Praze, tak si to asi odpustím.
Ale nedalo mi to a pokusil jsem se sestavit skútr, trochu ve větším měřítku, než má Shmade, asi tak 250g, ale zato má větší pásy a  lyžičky.
Na terase, kde bylo tak +-2Cm sněhu to jelo slušně, ale když jsem ho dal na neodklizený chodník, tak (asi 7cm), tak se úplně zahrabal.
Jsem teda zvědavý, jak to pojede na udusaném nebo roztátém sněhu.

A jestli vám to výjde tak, že bude prašan...... tak to si asi moc nezazávodíte. ;)

Woyta

2cm prasanu a lyze se mi zaborily do snehu a uz to jen hrnulo.
Takze budu muset zvetsi plochu lyzi  a zvednout hranu.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich