Odhoď masku

Založil grohl, 15.12.2008, 22:38:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MiP

Tak Peki mě potěšil, vítej do klubu "postižených"  ;D ;D ;D >:D
Vynaším na světlo mou velkou zálibu....  ;)
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

TomB

Tak také přispěji svou trochou do mlýna.
Zde máte nějaké photo z mých narozenin + photo celé rodiny + LEGO dort(Brick 2x3 v bíle, ale je kapku zažloutlej, by to asi chtělo kapku peroxidu >:D ;D ;D)
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

peter

#32
Pomalu se zde odkrývají pravé tváře, tak Já a Michal Moučka také přispějeme trochou do mlýna. Michal je ten vpravo a já Peter jsem vlevo.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shmade

#33
Safra chlapi, neříkejte že je to vaše?   :o  Jesti předpokládám a dedukuji správně, tak doufám, že mě někdy svezete. :)   

Edit: No tak ještě koukám na stránky, žejo...  Gratulace! 

stomcova

Gratuluji, ať T805 "Kačena"  šlape a je úspěšná v soutěžích.
Batman, forever...

gearcs

Po půlroce hledání vhodné fotky jsem tu se svou troškou do mlýna. Na první fotce jsem já na věži hradu Žebrák, v pozadí hrad Točník. Druhá fotka je bonus, já na ní nejsem ;D

linhi

Tak je to správné - hradař focen na hradu... ovšem kde se bude fotit třeba M-tron? :-)

maeror

Citace od: gearcs kdy 04.09.2009, 18:21:13
Druhá fotka je bonus, já na ní nejsem ;D

Vrtá mi hlavou - je to cizina, není to cizina... Možná budu za ignoranta, ale vůbec nic mi to nepřipomíná  :-\, nicméně některé detaily mne nutí myslet si, že je to foceno v tuzemsku. Prozraď, prozraď  :)

Jonas

Citace od: maeror kdy 04.09.2009, 19:00:44
Citace od: gearcs kdy 04.09.2009, 18:21:13
Druhá fotka je bonus, já na ní nejsem ;D

Vrtá mi hlavou - je to cizina, není to cizina... Možná budu za ignoranta, ale vůbec nic mi to nepřipomíná  :-\, nicméně některé detaily mne nutí myslet si, že je to foceno v tuzemsku. Prozraď, prozraď  :)

Budyšín (Bautzen) v Horní Lužici.
Jonas - Můj Brickshelf

rukay

Fantomasi sundej masku!!! ;D
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

maeror

Tak ještě jeden hrad... Jinak jsem na tom stejně jako Ryxe - na jiné fotce jsem se použitelně neobjevil, protože drtivá většina rodinné fotodokumentace je v mých rukou :)

Věšák

2 Rukay: (1.fotka) skáčeš na lavičku?? ;D

Taky nejsem zrovna příznivce pózování, ale když už to musí bejt ;)

rukay

Né... skákal jsem přes tu lavičku. Kámoš mě vyhecoval, že chce zkusit sekvenční snímkování na svém novém foťáku. :P ;D ;D Neměl jsem moc dalších fotek co by o mě něco vypovídali.
   Nenechte se zmást to modrý není tričko kostky.org. ;)
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Hardegon

Citace od: rukay kdy 08.09.2009, 16:53:08
Né... skákal jsem přes tu lavičku. Kámoš mě vyhecoval, že chce zkusit sekvenční snímkování na svém novém foťáku. :P ;D ;D Neměl jsem moc dalších fotek co by o mě něco vypovídali.
   Nenechte se zmást to modrý není tričko kostky.org. ;)

Abych prvdu řekl, názvu tématu jsi moc nedostál. Fotka zdálky s překrytým obličejem nebo fotky, kde neni vidět skoro nic.  :P

rukay

No právě. ;D ;D ;D Po pravdě jsem nechtěl zveřejňovat příliš osobní fotky. ::) ;)
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Věšák

Ale téma se nejmenuje "odhoď masku" nadarmo ;)
A na lyžích pod "masku" vidět neni, to je pravda :)

Colonel32

Citace od: rukay kdy 09.09.2009, 15:32:42
No právě. ;D ;D ;D Po pravdě jsem nechtěl zveřejňovat příliš osobní fotky. ::) ;)

LOL. Tak proč tedy přispíváš do threadu, který o zveřejňování osobních fotek logicky je?

grohl

Já sem dám taky něco osobnějšího. Foto pochází z dubna 2009 a jednoho koncertu, kde mě jakýsi grohl neustále ohmatával a tahal za struny.
Vaše Cort B4  ;D

Aki

#48
Tak pro ty kdo mne ještě neznají.
Fotky jsou z Krušných hor, když jsme tam s přáteli stavěli staré rozvalené boží muka.

Ondra

To je nádhernej pes   :D .

gearcs

Citace od: Aki kdy 09.09.2009, 21:07:59
...když jsme tam s přáteli stavěli staré rozvalené boží muka.
Máš moje uznání, takové věci dnes dělá málokdo :D

zakm

ano pridávam sa aj ja , je to velmi cenna praca , naozaj mas aj u mna obdiv  ;)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Marty713

#52
Tohle jsem já.

1) výstup na Drábské světničky :)
2) těsně po návratu z několikadenního pobytu v tuniské nemocnici >:D
3) maturitní ples - show 8)
4) No neni mi podobnej? ;D


Mimochodem, je tu stále spousta lidí, kteří svou tvář neukázali, tak směle do toho!

Colonel32

... v zemi kde je koupit pušku jednodušší než koupit pivo ...

Hardegon

Citace od: Colonel32 kdy 18.09.2010, 19:25:41
... v zemi kde je koupit pušku jednodušší než koupit pivo ...

Vždy, když vídám takové fotky, je to ve spojitosti s teroristy nebo postřílením desítek studentů jejich pomateným spolužákem.  ::)

Colonel32

Citace od: Hardegon kdy 18.09.2010, 19:29:34
Vždy, když vídám takové fotky, je to ve spojitosti s teroristy nebo postřílením desítek studentů jejich pomateným spolužákem.  ::)

To je samozřejmě logické, ale značně zavádějící. Proč by média měla prezentovat fotografii s puškou u člověka, který nikoho nezastřelil?

Podobně bych mohl říct já, že polovina fotek letadel které vidím jsou ta co spadla, ačkoli je letadlo druhý nejbezpečnější dopravní prostředek po výtahu (na člověka/dopravenou vzdálenost)   

Hardegon

Citace od: Colonel32 kdy 18.09.2010, 19:52:56
To je samozřejmě logické, ale značně zavádějící. Proč by média měla prezentovat fotografii s puškou u člověka, který nikoho nezastřelil?
Podobně bych mohl říct já, že polovina fotek letadel které vidím jsou ta co spadla, ačkoli je letadlo druhý nejbezpečnější dopravní prostředek po výtahu (na člověka/dopravenou vzdálenost)   

Zřejmě máš pravdu. Ale jen jsem se musel pozastavit (a pousmát) nad tím, že tvá nejzajímavější fotka z cest, kterou se chceš prezentovat, je zrovna takováto. Zvláštní.

Ale ta statistika, kterou uvádíš, mě zajímá. Vždycky jsem si myslel, že výtahů spadne v celé evropě méně za celý rok, než kolik se vybourá aut jen v západních čechách za den.

FilipS

Přidám sem i svoji fotku.

Colonel32

#58
Citace od: Hardegon kdy 18.09.2010, 20:35:38
Ale jen jsem se musel pozastavit (a pousmát) nad tím, že tvá nejzajímavější fotka z cest, kterou se chceš prezentovat, je zrovna takováto. Zvláštní.

Nikoli - nejzajímavější fotka, na které jsem já. Za skutečně nejzajímavější fotky z letošního léta bych namátkou považoval:

McKeen Motorcar #22
'69 Dodge Charger R/T
'51 Hudson Hornet
'55 Oldsmobile 88
a #18 (Baldwin 1914) na trase mezi Gold Hill a Virginia City

Jde ale o to, že většinou se snažím fotky neplevelit zbytečnými lidmi, případně nafotím 20 fotek auta a pak si vedle něj jdu s těžkým srdcem stoupnout na jednavacátou.


germik

Tak se mi konečně podařilo sehnat nějakou aspoň trochu normální fotku...
z dovolené ve Švýcarsku - u Matterhornu...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=135957&l=bd5c990005&id=100001068854726

A ještě jedna odtamtéž, konkrétně ze Ženevy...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=135954&l=a1d367a2b3&id=100001068854726
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik