Odhoď masku

Založil grohl, 15.12.2008, 22:38:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

Něco podobného se často vyskytuje na různých diskusních fórech. Některé tváře již z fotogalerií znám, ale někteří stále zůstáváte ukryti za svým avatarem. Kdo bude mít chuť, ať sem zašle svoje civilní foto.

CreAtive_34

Jelikož se nerad fotím, kdysi dávno(červenec? :D ) jsem se odhodlal k jedný univerzální fotce

P.S.: už na to bylo pár narážek, v tý misce je čaj :D

Tady je
pokud chceš vidět moji BS galerii klikni sem , pokud ne, klikni  sem
Skater25 skončil, CreAtive_34 přichází  Project "Underwater world" stopped. Status: Stop

otaznik

Já už měl na kostkách fotku mockrát, hlavně díky Truck Trialu a Pražským hospodám.  :D

Namátkou vybírám:

1. fotka - po posledním závodě 1. mistrovství TT. Vítězný vůz drží jako přilepený.  8)
2. fotka - soustředění na 4. závodě 1. mistrovství TT. Nakonec jsem pařez ve svojí sekci zdolal jako jediný.
3. fotka - s Peterem obdivujeme náš společný megaMOC.

GNOSIS

#3
Také přihodím své foto!
Jedna netradiční k pobavení a na druhé fotce jsem korouhevník  :D  z bitvy v Jackově 2005.

eNTy

Ze všech úhlů...

Marty713

Citace od: salam kdy 16.12.2008, 09:44:58
Můj avatar celkem věrně vystihuje mou podobu :).

Hledal jsem a zjistil jsem, že od tanečních nemám novou fotku :o To už bude rok a žádná se sem nehodí. ??? Nakonec jsem s potěšením zjistil, že se také velice podobám svému avataru. ;D 8)

Šejmus

já se taky docela podobam  ;D
jak já jsem se dlouho nefotil? hmmm
viděl bych to na první republiku nebo dřív
Fool of a Took!

Pepan

Tak já se připojuji a přidávám svoje fotky, ať víte, s kým máte tu "čest"  >:D

Robbed

Našel jsem pár fotek ze Slovenského ráje, kde jsme nedávno byli :D

otaznik

Citace od: Robbed kdy 16.12.2008, 21:59:50
Našel jsem pár fotek ze Slovenského ráje, kde jsme nedávno byli :D
Počkej, to jsi jako chodil po Slovenském ráji se sluchátkama v uších?!

Robbed

Citace od: otaznik kdy 16.12.2008, 22:17:37
Citace od: Robbed kdy 16.12.2008, 21:59:50
Našel jsem pár fotek ze Slovenského ráje, kde jsme nedávno byli :D
Počkej, to jsi jako chodil po Slovenském ráji se sluchátkama v uších?!

A sakra, usvědčující fotografie ;D. Ale ne, tohle je zrovna náhoda. Bylo to ještě na začátku, kde to nebylo až tak zajímavé (šlo se pořád lesem do kopce). A při tom je podle mě lepší poslouchat hudbu, než plkání lidí kolem ne ?

otaznik

Citace od: Robbed kdy 16.12.2008, 22:33:44
A sakra, usvědčující fotografie ;D. Ale ne, tohle je zrovna náhoda. Bylo to ještě na začátku, kde to nebylo až tak zajímavé (šlo se pořád lesem do kopce). A při tom je podle mě lepší poslouchat hudbu, než plkání lidí kolem ne ?
Ono je lepší chodit s lidma, co neplkaj.  :P Ale chápu, že je to někdy obtížné.

tazzy

Mel jsem velky problem najit fotku, kde jsem sam a kde je videt muj oblicej. Nakonec jsem nasel jednu, kde jsem u nejake opery ci co to je ;D + jedna, kde mam delsi vlasy (coz je u me videt casteji, kdyby to nekdo nepoznal, tak ja jsem ten vlevo)

edward193

Tiež sa pridávam s nejakými fotkami. Prvá je z Jurmaly (Lotyšsko) a na druhej som s "mojou" vilou ;)

Jarmila

Tož to já mám problém najít fotku, která by se sem na šířku vešla.  ;D ;D ;D (Modří vědí.  ;D )
Ale můj obrázek mne vystihuje celkem věrně.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jindroush

Když se sem vejde i tenhle prcek...  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

expertik

Nie je dovod nepridat sa... ;-)

rdk

;D

TomG

Jak tak koukám na některé fotky, tak si říkám, jestli je to soutěž v tom, kdo sem dá nejzajímavější fotku kde byl. :)
Only the best can survive.

Rewolt

Citace od: TomG kdy 17.12.2008, 15:53:04
Jak tak koukám na některé fotky, tak si říkám, jestli je to soutěž v tom, kdo sem dá nejzajímavější fotku kde byl. :)
tak to se teda taky přidám
It's a trap!

linhi

Když Linhi,tak na hradě!    (ten s baťohem vzadu i vepředu)   >:D

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

peki

Šnorchlování v Rudém moři je paráda. Letos jsem byl vybaven foťákem s podvodním pouzdrem  ;D

Pepan

Citace od: peki kdy 19.12.2008, 09:19:46
Šnorchlování v Rudém moři je paráda. Letos jsem byl vybaven foťákem s podvodním pouzdrem  ;D

Koukám, že přehlídka zajímavých navštívených míst pokračuje  ;D Ale klobouk dolů, ty fotky jsou opravdu super  :)

Honza D.

Mě lego žere tolik času, že musím ukázat i ty ostatní - malá Klárka mi vždycky prohlíží nákupy, jestli tam není "něco hezkého". Přítelkyně má pochopení když večer co večer sedím u objednávek a klapu zásuvkama ve "skladu" a toleruje i hrubé výkyvy na našem účtu (viz o víkendu: Robota kup, kdyžtak půjdem do mínusu...  :)).

No a nedávno - už před rokem! -  se nám narodil Čenda, díky kterému jsem se začal zajímat o Duplo. Zaměstnávám ho jako testera, co všechno kostky vydrží. Zatím odolávají všemu - třískání, zubům i leptání (=slintání)  ;D.

Takže já jsem vlastně čtyři v jednom :-) .
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

Marty713

#24
Ty fotky z hlubin jsou opravdu krásný! :D :o

MildaPajda

koukam, ze xtepn01 ma prvni fotku v paintballovem dresu DYE, Peki se potapi, kde kdo leze po horach... pekna smesice...:)

muj avatar je me "civilni foto" .. a kdo ma zajem o dalsi fotky tak si je muze najit v "podpisu" .. ;)
Hezke Vanoce ...
M.
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Colonel32

.

MwK

Hmm,už dávnejšie som sem chcel dať svoju fotku a dokonca som už bol pár krát k tomu aj vyzvaný (;D) ale až tesne pred Vianocami sa mi vrátil môj "veľký" PC z rekonvalescenčného pobytu tak až teraz som sa ktomu dostal...

No,a z hrôzou som zistil po prehrabaní všetkých fotiek že žiadnu aktuálnu na ktorej nevyzerám ako blb (;D) nemám... :P
Jediné čo som našiel sú fotky z Brna teda z Brnenskej Lego výstavy a z nedávneho septembrového Autosalónu v Nitre... ;D
Po zvážení že tie Autosalónové s tymi čajočkami a mojou "náladou" niesu vhodné,sem dávam seba z výstavy v Brne... >:D ;D
(fakt nemám nič aktuálne a nieje to bohviečo,pretože všetci sem dávate miesta ako z prírodopisného alebo pamiatkového filmu :o)


Na prvej ja a plagát,na druhej ja a Venator a na tretej som ja a môj vtedajší úlovok... ;D >:D
(nejaké sety,fakt už neviem aké a veľký SW pútač z jedného nemenovaného Brnenského špecializovaného obchodu,týmto tomu milému pánovi ešte raz ďakujem ;))
Mimochodom,tí čo ma poznajú,vedia že nosievam dlhšie vlasy,aj keď teraz som ostrihaný na slušáka. ;D

PS:
Už dosť mojich kecov! 8)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ondrej

To jsem já Ondřej

Shmade

No a tohle jsem já...