Venkovní Kostky Truck Trial

Založil peter, 16.03.2007, 20:09:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Nedalo nám to a já a Ass jsme si dnes udělali odpoledne čas a zašli s auty pro KTT jezdit do skutečného terénu - ven. Jednalo se o Satalickou oboru v Praze, kde v jejím centru je krásné místečko s kopečky, kořeny a dalšími záludnostmi reálného terénu. Kdysi jsem sem chodil jako malý kluk si hrát a tak mne zajímalo jaké to bude po cca 15 letech :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Vasyk

Ve venkovních prostorách to vypadá úžasně realisticky. Líbí se mi to.

Jindroush

Až budou vyškrabávat psí překvapení ze vzorku...  >:D >:D >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

niessnet

#3
Satalická obora??? To je nedaleko místa mého bydliště - tzn. co by kamenem dohodil od Vinoře.  :o To jsem se mohl zajít kouknout, kdybych to byl býval věděl.

Btw: co si tak vzpomínám z mládí, tak tam těch exkrementů tolik nebývalo.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

peter

#4
Prodloužený víkend nabídl skvělou příležitost jak si zase trochu mimosoutěžně zajezdit. Udělal jsem si tedy menší výlet k Michalovi Moučkovi, kde už bylo připraveno několik sekcí. Z počátku nevypadaly nijak složitě, ale velmi špatný povrch ze závodů spíše udělal Extreme Kostky Truck Trial. Spíše jsme bojovali se samotným terénem než s průjezdy branek. I přes toto všechno bylo vše bodováno a vítězem se nakonec stal Michal Moučka s celkovým počtem 613 t.b., takže mu tímto ještě jednou gratuluji. Já dojel s 964 t.b. :'(

Po sekcích jsme zbytek odpoledne využili k volným jízdám. Jelikož se v blízkosti nacházel i malý potůček, došlo i na něj. Vozy s ním nakonec neměli sebemenší problém a tak se statně přebrodily. Závěrem ještě pár obrázků z našeho klání ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.