O/T - vtipy

Založil Colonel32, 28.10.2005, 02:33:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Petronel

Ve stylu "nedávejte kočku do mikrovlnky" firma Lego začala zákazníkům radit již v roce 1992. ;D

peki


Tomik

O tohle jsem se musel taky podělit - vypadá to, že letošní Velikonoce budou trochu jiné, než si je pamatujeme... ;D



(Obrázek jsem si vypůjčil z webu bastard.cz, kde se dá koupit jako potisk na tričku.)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

ditetemnaporad

Citace od: Tomik kdy 16.03.2021, 09:21:17
O tohle jsem se musel taky podělit - vypadá to, že letošní Velikonoce budou trochu jiné, než si je pamatujeme... ;D
To je pravda. I ti šmerkustníci letos začali o něco dříve a mnoho lidí pro to nemá pochopení  >:D


milanv

"Dejte vejce malovaný,
přísně desinfikovaný."
Pán na Žlutém hradě

martindavid

Pobavilo,a ti co čekají na svůj kontejner se omlouvám.

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

ditetemnaporad

Na Aukro pobavilo mechanické heslo s dvěma panenkami :)

peki


Fricoolinek

Citace od: Petronel kdy 13.03.2021, 09:39:00
Ve stylu "nedávejte kočku do mikrovlnky" firma Lego začala zákazníkům radit již v roce 1992. ;D

Tak tohle mi relativně přijde v poho. Lego tedhá dělalo jak lodě plující po vodě, tak i po koberci a ne každý by měl buňky (nebo vůbec možnost) zjišťovat, zda tělo lodě je celistvý plast.

Třeba policejní 6483 a 4012 z 90s... tam by se to dalo pomýlit, přičemž dokonce kobercová 6483 byla Electric...  :D

peki

#1540
Snad ještě nebylo :)

Marty713

Tohle se mi hrozně líbilo a pobavilo mě to. Měla by to být reálná reakce zákaznického oddělení z nedávné doby (mám to od známé té paní, které to poslali):

Villa Legina

Svet uz nacisto zdementnel, esteze taku odpoved neposlali mne.

Foton

Citace od: Marty713 kdy 19.08.2021, 12:31:10
Tohle se mi hrozně líbilo a pobavilo mě to. Měla by to být reálná reakce zákaznického oddělení z nedávné doby (mám to od známé té paní, které to poslali):

Tak předpokládám, že se reklamace týkala setu s Harry Potterem. Jakkoliv je to dětinské, odpověď to dává (pro znalé). Za mě dobré a originální (kromě "setíku").
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

ditetemnaporad

Citace od: Marty713 kdy 19.08.2021, 12:31:10
Tohle se mi hrozně líbilo a pobavilo mě to. Měla by to být reálná reakce zákaznického oddělení z nedávné doby (mám to od známé té paní, které to poslali):

Je to paráda. Problém vyřešen a navíc si dotyčná osoba dala práci s tím, aby odpověděla originálně a hravě. Takoví přístup vytváří dobré jméno firmy. Ne strohá robotí odpověď, kdy se člověk cítí jenom jako položka (i když to tak ve skutečnosti ve vztahu k obchodníkovi je).

Zoufalec

Mně zase tenkrát dorazila odpověď viz příloha. Rozhodně jsem si nemyslel, že to psal osoba s nižším IQ, naopak mě to minimálně pobavilo, asi i potěšilo. Jaký rozdíl oproti klasickým korporátním odpovědím, které jsem jeden čas taky musel rozesílat.

Foton

Škoda jen, že když dám VIP sekci, tak i přes 869 VIP bodů nevidím v nabídce žádnou odměnu :-(
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Hardegon

:)

fulda

.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

Tomik

Tady mám jeden pro fanoušky Hvězdných válek. ;D

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Foton

Není to úplně O/T ale trochu přestřelil, ne? Nebo má špatné obrázky.
https://deti.bazos.cz/inzerat/148299677/lego-speed-champions-75878-bugatti-chiron.php

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

ditetemnaporad

Krabička je otevřená a ze sběratelského hlediska opravdu není v TOP stavu. Na otevřený set je cena trochu vyšší. Nebo jsi to Fotone bral tak, že to má být cena za otevřený 42083? :)

Foton

Úplně to nesleduju, tak jsem ani neověřoval cenu. A ono to fakt na BL stojí kolem 2000,- v MISB.
To je nějaký unikát/limitka nebo co?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

racco42

Citace od: Foton kdy 11.02.2022, 13:45:05
Úplně to nesleduju, tak jsem ani neověřoval cenu. A ono to fakt na BL stojí kolem 2000,- v MISB.
To je nějaký unikát/limitka nebo co?

Puvodne asi stal normalne, na mallu ho maji za 399, ale .... nevim :-)

https://www.brickeconomy.com/set/75878-1/lego-speed-champions-bugatti-chiron

Robkteryten

Citace od: Foton kdy 11.02.2022, 13:45:05
Úplně to nesleduju, tak jsem ani neověřoval cenu. A ono to fakt na BL stojí kolem 2000,- v MISB.
To je nějaký unikát/limitka nebo co?

Ne uplne normální set. Speed champions jsou jedny z nejlepsich investičních stavebnic.

Petronel


Icewalker

Komentář na LEGO facebooku :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Colonel32

Hádají se chlapi v hospodě, co je to největší stres:
První říká: já jsem pyrotechnik, když přestříhnu blbej drát, tak mi to vybouchne v ruce.
Druhý říká: já jsem chirurg, já když špatně říznu, tak pacienta můžu zabít.
Třetí říká: hele chlapi a už jste někdy lepili samolepky na lego?

Colonel32

.

Colonel32

Russian soldiers as they see themselves vs.  Russain soldiers in real life.